Язаки България ЕООД

Става въпрос за завода които се срои между димитровград и хасково започнаха ли с приема за молби за работа и ако не от кога и как ще можем да кандидатдтваме .

някой може ли да напише мнение как е в управлението за специалистите - счетоводство ,управление на човешки ресурси ,заплатите какви са?

Аз съм работила в Язаки България и желая отново да зааочна работа,но автобуса е до село Пчела,което е на 6км от село Малък манастир.Въпроса ми е:Не може ли автобуса да е до Малък манастир?Не дадох оценки!Те са скрити в горе написаното!

Здравейте колеги, Моля който има информация която не е в интерес на ЯЗАКИ да пише на следния имейл.Може и анонимно ако ви е страх:  [email protected]

асам нов служител YAZAKI Ямбол работните  условия във Yazaki Ямбол са ужасни няма никаква  дисциплина а казват це дисциплината е наи важното във Yazaki  Ямбол повреме на обучение обо4аващите  избират хората по външен вид по красота,и по тарикатсво например които са по тарикати и повече говорят газари наркумани тях ги слагат на похувави работни места а кои то си мъл4ат и спазват дисциплината тях ги слагат на по трудните места защо то те мъл4ат и знаят че ще вършат работа  според вас това правилно ли е ?  и които са с основно образувание и те са на по виш пост от тес които са със средно образование това което ви пиша е това българщина че които има връзки тои е на по хуваб пост а които няма връзки е на по мизерен пост и зема по малка заплата..... според мен нее правилно  ими казват че  дисциплина когато няма ще има жълт картон това сичко е лъжа затова това се отнася за обучаващите на Фирма Yazaki Ямбол даси вземат пример от това което ви пиша а не дами казват Че когато има дисциплина и си гледаш съвесно работата  щесе иска4ваш на по виш пост ... ДОВИЖДАНЕ И ТОВА Е МОЯ ДЕВИС ОБЪЧАВАЩИ ГЛЕДАИТЕ ТЕС КОИТО СИ ВЪРШАТ РАБОТТА И ТЯХ ГИ ПОВИШАВАИТЕА А НЕ ГАЗАР4ЕТАТА И ТАРИКАТИТЕ .......

Пишем ви група работници и служители от заводиоте в Ямбол и Сливен в България, които са недоволни от управлението на Директора и неговите подчинени.Решениеята които взимат относно заплатите на работниците и служителите, доведе преза последните няколко месеца до напускането на голям брой ценни служители.Направете пълна проверка на действията на ръководствата през различните периоди!Ще ви изпратим още информация.

Защо се приемат в последно време само цигани и то без образование,елате да видите на самата линия какъв цирк е едни работят други песни пеят,слаба дисциплина а преди са се давали картони за всякакви глупости,не уважават никой,пълно безобразие,цигания и простотия, а уж се работи,затова напуснах не се издържа а и са много нещо и всеки ден нови цигани идват.

искам да работа

В "Язаки българия" много работници напускат, картинката от вътре е била ужасяваща, лидерите обиждали работниците си с аморални приказки и цигани мръсни

В Язаки Сливен конкурсът (интервю) става по симпатия.За 2ри път кандидатствам и не съм одобрен ,аргументите на служителката са смехотворни което ме води на мисълта че човек с опит практически и теоретически не съм годен за работа при тях.Българио Българио
Стоянов от Сливен