Язаки България ЕООД

Това е фирмата с максимален брой хора, които по цял ден се занимават само с интриги и никой не го е грижа за работата.

Мога само да кажа, че всички правят нещо без дори да се замислят. Хората са нискоквалифицирани, в т.ч администрация и мениджмънт.

Фирма в която и по квалифицираният административен персонал си заминава - какво изобщо може да се каже за нея: Постоянно търсят хора. Когато един човек си отиде никой друг не знае нищо за неговата работа - като паднали от Марс са.Понякога в един отдел накуп идват толкова много нови хора и никой нищо не им казва.Всички се самообучават по метода на "проба - грешка".Всички служители мразят Язаки.

Така, че обмислете добре преди да решите да започнете работа. Не очаквайте нищо добро от Язаки - нищо ново не може да научите, защото просто то такова няма.

Може да попитате хора които са напуснали от административния персонал- толкова са отчаяни, че напускат дори без да са си намерили друга работа.

Много сте прави – пълен хаос е, невежи и неграмотни хора. Нормалните напускат – идват за 2-3 месеца и си тръгват или някой ограничен човек манипулира някой от ръководството и изгонват професионалиста, а невежите и неграмотните остават в „царството си”.
Ръководителите в производството са неграмотни.

Ако си имате работа моля Ви не си я напускайте за да започнете в Язаки - там няма да срещнете професионализъм - просто едни хора, които не им пука за работата. По голямата част от Мениджмънта и Административния персонал са абсолютно невежи във всяко едно отношение. Абсолютен хаос и никой не знае какво прави По голямата част от Ръководителите в прозводството са неграмотни.(въпреки че имат основно образование)
През цялото време докато Ви привличат г-жа Десислава Николова ще бъде едно „мило ангелче”, което ще се стреми да ви привлече и ще Ви свали зездите от небето, тъй като знае какви "кирливи ризи" има във фирмата. Но ако се поддадете на всички лъжи на тази госпожа и случайно започнете да работите там и откриете всичко, което аз видях там тя ще Ви каже мило "Добре дошли в Язаки". Но на тази госпожа работата и е да Ви привлече, защото там всички нормални, интелигентни и организирани хора напускат!(ръководители и администрация).Ос тават всички останали.
Дори работно място няма да имате, ако сте административен персонал .Ще Ви се наложи сам да си го създадете, тъй като никой няма да се погрижи за Вас.Вашият мениджър ще Ви каже „Абе измислете нещо там”.
Това е съвет към хората, които се канят да си напуснат сегашната работа и да започнат работа в Язаки!!!
А пък ако искате опитайте, но ще бъдете абсолютно разочаровани от простотията и хаоса който цари там.

Става въпрос за завода които се срои между димитровград и хасково започнаха ли с приема за молби за работа и ако не от кога и как ще можем да кандидатдтваме .

някой може ли да напише мнение как е в управлението за специалистите - счетоводство ,управление на човешки ресурси ,заплатите какви са?

Аз съм работила в Язаки България и желая отново да зааочна работа,но автобуса е до село Пчела,което е на 6км от село Малък манастир.Въпроса ми е:Не може ли автобуса да е до Малък манастир?Не дадох оценки!Те са скрити в горе написаното!

Здравейте колеги, Моля който има информация която не е в интерес на ЯЗАКИ да пише на следния имейл.Може и анонимно ако ви е страх:[email protected]

асам нов служител YAZAKI Ямбол работните  условия във Yazaki Ямбол са ужасни няма никаква  дисциплина а казват це дисциплината е наи важното във Yazaki  Ямбол повреме на обучение обо4аващите  избират хората по външен вид по красота,и по тарикатсво например които са по тарикати и повече говорят газари наркумани тях ги слагат на похувави работни места а кои то си мъл4ат и спазват дисциплината тях ги слагат на по трудните места защо то те мъл4ат и знаят че ще вършат работа  според вас това правилно ли е ?  и които са с основно образувание и те са на по виш пост от тес които са със средно образование това което ви пиша е това българщина че които има връзки тои е на по хуваб пост а които няма връзки е на по мизерен пост и зема по малка заплата..... според мен нее правилно  ими казват че  дисциплина когато няма ще има жълт картон това сичко е лъжа затова това се отнася за обучаващите на Фирма Yazaki Ямбол даси вземат пример от това което ви пиша а не дами казват Че когато има дисциплина и си гледаш съвесно работата  щесе иска4ваш на по виш пост ... ДОВИЖДАНЕ И ТОВА Е МОЯ ДЕВИС ОБЪЧАВАЩИ ГЛЕДАИТЕ ТЕС КОИТО СИ ВЪРШАТ РАБОТТА И ТЯХ ГИ ПОВИШАВАИТЕА А НЕ ГАЗАР4ЕТАТА И ТАРИКАТИТЕ .......

Пишем ви група работници и служители от заводиоте в Ямбол и Сливен в България, които са недоволни от управлението на Директора и неговите подчинени.Решениеята които взимат относно заплатите на работниците и служителите, доведе преза последните няколко месеца до напускането на голям брой ценни служители.Направете пълна проверка на действията на ръководствата през различните периоди!Ще ви изпратим още информация.