2 ПЛЮС БЪЛГАРИЯ АД /img/frontend/nomap.png"

2 ПЛЮС БЪЛГАРИЯ АД

Ужаст, под всякаква критика е. Както повечето сервизи в Бургас този е пълен клошарник, никакви инструменти мамка му, как да работиш. Шефа като дойде време за заплати и върви и само обижда как не сме си ги заслужили. Е ти какво искаш да ремонтирам с една отвертка и заплата от 400 лева. Ще одя да му опъвам жица в строежа и после ще ме пишат инсталатор хахахах. Да ходи митака да си опъва кабеляка. А има 1-2 колеги дето седят там от няколко годинки, направо се чудя що за мазохисти са :) Скръб, господи дай сила на българина да прогледне. По добре да ходя зидар за 1200 стартова заплата :)

Също съм бивш слжител, и мнението ми съвпада с по-горното. Нямах трудов договор, поне не съм подписвал такъв. Но за сметка на това се подписах на достатъчно места с хилтито :)Празни обещания бол. ДОста добри колеги (специалисти в истинския смисъл на думата) напуснаха заради наглото отношение на управителя М. "далаверата" Човече оставихме си здравето по строежите, другия път като търсиш хора за сервизна дейност споменавай да имат стаж и опит в строителството :)
Сети се също че тези хора сигурно се оптват издържат и семейства, не забравяй това когато им даваш мизерната запалат, сети се в тоя момент че и ти имаш деца и децата на случителите ти също се нуждаят от средства за храна и дрехи.
Купи малко инструменти за тоя сервиз, не карай хората там да развиват болчета с крадени отверки от дъна Епокс :)))
Когато караш хората да работят събота и неделя или да стоят по обектите (еле Сара) до посред нощите, поне ги стимулирай с малко парички, а сладките приказки остави на страна.

Много добре е описано по-горе.
Изключително!!!!!!

Бивш служител съм на фирмата, работих почти 2 години там. Съжалявам че напуснах единствено заради страхотния и компетентен екип. Много от недоволните клиенти си мислят че хората работещи в сервиза или търговците са виновни, но не, бъркат като мислят така едиснтвения виновник се нарича М. "далаверата", който не уважава служителите си а мисли как да се облажи едиснтвено дори с цената да навреди и на фирмата (много странен ми беше този негов подход) да спечели търг за изграждане на огромна мрежа и да го отсъпи на конкуренцията която му плашта 5-6 хиляди лева който си слага в джоба, въпреки че след изграждането на проекта ще спечели десетки пъти повече. Както и да е, започвате с 300 лева и без договор, увеличения на заплатата няма, или поне докато аз бях там нямаше (е то неможе да издържаш семейство с 300 лева) да не говорим за договора, щом споменеш "ще ми направите ли договор" те ти казват "ти имаш бе" е как ще имам като аз нищо не съм подписъл. Можете ли да си представите на мен ми направиха договор, когато си подадох молба за напускане.... Друго нещо наемат копютърни специалисти, а после ги пращат по строежите да мааат с хилтито дупки и да опъват кабели, разбирам че полагането на кабели е част от изграждането на една мрежа ама останалата хамалска работа не. В сервиза няма почти никакви инструменти, никой не дава пари за това. Можете ли да си представите че сме се карали с колегите за една кръстата отверка... Труда в извънработно време обещават че ще се заплаща двойно и тройно, в крайна сметка ти остава само обешанията и изгубените съботи и недели. Премии: великденски и коледни раздават се колкото да се почерпи човек с думите "на ти да почерпиш" отваряш плика и виждаш 20 лева :( Поне останах доволен от това че можеш да ползваш служебните автомобили (цели два броя) за лични цели срещу 13 стотинки (тогава) за километър :)
Направете си сметката, ако искате да мизерствате с ниска заплата и без абсолютно никакво развитие (най-много един двудневен курс на Райхъл Де Масари да минете) заповядайте в "2 Плюс"
2 плюс значи - двамата най велики плюс мизерните работници :)

AMA MNOGO NAGLOST

Безхаберие и НАГЛОСТ

!

В истинския смисъл на думите фирма на един ...... Така нареченият собственик ..... Двеплюсов е абсолютен лъжец- както с работниците си така и с клиентите си. Толкова е нагъл 4е даже първия коментар за фирмата в този сайт си го е писал сам. Ще работите много, ще получавате малко, и разбирасе без договор. Ако ви наеме за компютърен специалист, означава че ще копаете с хилти. На назначените честито - май цял Бургас е минал от там, човека работи на принципа един си отива друг идва -балъците са безброй и ще работят за мен винаги.

Ocenkite govoriat

От тази фирма ни купиха най-калпавите компютри, които съм виждала.