Pixelis / Пикселис ООД /img/frontend/nomap.png"

Pixelis / Пикселис ООД

Обстановката във фирмата е много непринудена и приятелска. Работата е интересна и почти винаги приятна, защото не е банална и повтаряща се както при повечето фирми в бранша. Заплащането е високо и обективно. Място за развитие има, защото проектите са разнообразни. Колегите са много отзивчиви и винаги приятелски настроени. Офисът е малък, на сравнително удобно място - Дж. Баучер. Работа винаги има, не се стои след работно време, нито се работи през почивните дни.

Фирмата се занимава с разработка на уеб игри, като това впряга повечето умения, които уеба може да изиска. Специално за мен работата е повече от идеална, спрямо това което желая от нея.

Заплащане : Клони към горната граница на заплащането за уеб програмисти.

Уважение : Свършената работа се оценява обективно. Взаимоотношенията между хората винаги са на ниво.

Привилегии : Социални привилегии нито има , нито няма.

Фирмена сигурност : Фирмата е млада, но стабилна и се развива много успешно.

Съотношение работа/свободно време : Извънредна работа има рядко, даже никога. След работно време и през почивните дни не се работи. Т.е. работата си е работа, свободното време си е такова, каквото си го направиш.

Потенциал за развитие : Не е мега структура, където кариерата се гради с години. Оценката и напредъка е спрямо уменията. Що се отнася до развитие на уменията е супер.

Местоположение : Лозенец. На мен ми е супер :)

Колеги : Българи и французи. Мулти-националния екип може доведе до културен шок, но това минава. Иначе са готини. Всичките.

Работна среда : За момента офиса е нормален малък офис. Всеки си има простор, но няма лукс.

P.S. Това е фирмата, в която работа все още и ми е приятно да работя и за напред.