ФЕЪРПЛЕЙ ПРОПЪРТИС МЕНИДЖМЪНТ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ФЕЪРПЛЕЙ ПРОПЪРТИС МЕНИДЖМЪНТ ЕООД

Много бих искала мнението ми да стигне до висшите нива на фирмата,защото съм изключително доволна от това, което те правят за служителите си - като заплати,квартири,служебен ресторант.Но след два сезона в СПА-хотел "Св.Иван Рилски" в Банско не съм сигурна,дали е известно на собствениците и истински управители как техните усилия да осигурят най-доброто за служителите и работниците се унищожават,дали от некомпетентност,или с цел провал на фирмата,от служители на т.нар. средно управленско ниво.Незнайно защо,например,не се осигурява достатъчно количество бельо,и е истинско приключение да се търсят завивки и възглавници,когато хотелът е препълнен.Указанието на старшата камериерка е:"Вашата работа е да търсите!"(а нейната е да пребивава основно в персоналната стая и да следи непременно да има пропуснато почистване,особено за стаи е резервации!!!). Почти седмица имаше проблеми с канализацията в кухнята,хората там работеха във вода - това беше не само неприятно.но изключително опасно!Тъй като този сезон нямаше управител,неговите задължения бяха поети от г-н Никола Петков,но макар и специалист в областта на ресторантското обслужване,той явно няма необходимите организационни умения,защото прие за нормално служителите в кухнята да работят в риск,тъй като липсвали строителни планове и не се знаело къде минават тръбите с вода!!!В резултат на липсата на организация някои кадри с квалификация,която има нужда от повишаване,решиха,че могат да си присвоят управленски функции,това дали не беше забелязано,дали беше съзнателно толериране,не се разбра...Но напуснаха дългогодишни лоялни работници на фирмата,други бяха уволнени.Искрено се надявам да се намери решение на проблемите,които притесняват служителите на ниско ниво,като отговорните за тези проблеми бъдат така добри да не провалят доброто име на хотела и фирмата.

Най-добрата фирма, най-коректните работодатели, най-уникалните колеги!!!

Много лошо отношение, към клиента от страна на гл. счетоводител. Считам че се отнася несериозно и некомпетентно към работата си. Не се вслушва в мнението на отсрещната страна. Прави каквото в момента й е удобно на нея. Незнайно от къде и как установява наличие на стари задължения, които или не съществуват или някога не си е свършила работата и не е уведомила в продължение на две години за съществуването им. Препоръчвам на всички, които имат финансови взаимоотношения с тази фирма много да внимават, и да си изискват и пазят документите за плащания защото след време пак ще ви ги поискат.

Колегите са готини. Добра фирма, ако искате да се научите как се работи и това ви е първа работа. Парите са приемливи.

Долу горе е добра ситуацията. Има простотии, както навсякъде другаде, но не са чак толкова много.

Фирмата е добро място за работа особено за по-млади хора. Има възможности и за развитие след известно време. Не е зле ситуацията в сравбнение с доста други хотели в София.

Добро мястото за работа особено за по-млади хора. Има потенциал за развитие и не е зле в сравнение с доста други хотели в София.

Работата в Созопол е изпълнена с много динамика и единствено остават тези,които са успели да се приобщят...изисква се хъс и отдаденост кам работата за да се постигне професионално развитие! Напуснах по семейни причини миналата година, но бих се върнал отново, ако имам възможност.

Работя като сервитьор във фирмата и като цяло съм доволен. Има готини клиенти, от които падат бакшиши и се взимат чудни пари всеки месец. Обиколил съм доста кръчми в софия и в някои от тях се печелеше малко повече, но там пък си счупвахме краката от работа. Шефа е печен е влиза в положение.

Изкарахме много добре с колегите тази зима в Банско. Почти всички бяха печени, като изключим 1-2ма селяни, но такива ги има навсякъде. Храната и стаите за персонала бяха ок. Предложиха ми лятото да ходя в хотела им в Созопол, но ще заминавам за чужбина и не се съгласих.