Телебид Про ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Нишава 105&markers=София,ул. Нишава 105

Телебид Про ЕООД

Реших да споделя и моя опит като студент, започнал стаж и впоследствие работа тук.
За фирмата мога да споделя, че според мен е една от добрите и стабилни фирми на пазара. Атмосферата е добра, екипа мотивиран, а потенциала за развитие е голям. Работата не е напрегната, но се очаква да възприемаш и работиш! Ако си от хората, които искат постепенно да съберат повече опит, това е твоето място. Има добър баланс между хора с голям опит и студенти. Привилегии - каквито навсякъде. Офиса е нормален, на мен ми беше удобно мястото. Екипът е ОК.

Спокойно е. Свестни колеги. Шефовете постоянно се интерсуват от хората и екипа дали всичко е наред. За всичко може да ги питаш и говориш директно с тях. Препоръчвам.

Доволен съм от стажа и от работата след това.

Чудя за какви закостенели разбирания за технологии става дума? Тези хора използват най-новите технологии - Linux, JavaScript, Python, Postgres, Redis, AWS, Nginx. Екипът знаят какво и как се прави. Искате ли да станете много добри разработчици там е мястото.

Работих във фирмата доста време и мнението ми е малко по-различно. :)
Започнах като стажант до като бях студен първа година и да си кажа честно в началото и на мен ми се струваше трудно, но знанията и опита, които натрупах във фирмата са на много много високо ниво и това го разбрах най-вече, когато отидох в чужбина, където се състезавам за работа в най-големите компании с хора от целия свят.
За шефовете, какво да кажа, според мен шефове като шефове, но не мога да кажа, че не ценят и уважават хората и не съм съгласен с горното мнение, че се дава шанс само на покорно съгласяващите се, напротив дава се шанс да си защитиш мнението и ако шефовете са сгрешили ми се е случвало да казват "Да, прав си, извинявай". Имало е и случай, когато са ме оставяли сам да си счупя главата, за да разбера кое е по-добрия вариант.
Заплащането и условията мен ме устройваха, защото сам си определях графика, уважаваха ме и виждах какво научавах. Като се прибера в България и имам малко време с удоволствие минавам през офиса да се видя с колегите.

Фирма, в която можете да получите начални познания в сферата на програмирането.
Работната среда е сравнително спокойна.
Проблемът на фирмата са закостенелите разбирания за това какви технологии трябва да се ползват при разработката на уеб приложения.
Обикновено се дава шанс само на стажанти, които покорно се съгласяват с разбиранията на шефа.
Отнасят пренебрежително и иронично с представителите на женския пол.