Евроалианс ООД /img/frontend/nomap.png"

Евроалианс ООД

работих около 1год. във фирмата на Ст Коева,отначало всичко бе добре но след около 2 месеца започна да ми бави заплатата,нямала пари,нямало курсове,а същевременно бе спечелила доста оферти в Общината,закупиха си нов автомобил ,отидоха на почивка на Пампорово,и до Германия отскочиха,а на служителите ни дължат пари за 1 месец назад.Пълно безобразие и наглост,след нова година ме съкратиха,при положение че съм работила съвестно и коректно.
Разучарована съм тотално от лицемерието....

Работя в евроалианс и съм разочарована от организацията на обучението, както и от заплащането. Парите не се получават на време и заплащането, което получавам е 5.50 на час, което е адски малко, в сравнение с мащаба на прокта и сумите, които са отпуснати за него. Липсват нормални условия за работа като зали, аудио-визуална техника и обурудван офис в софия. Отбелязала съм като единствена положителна страна свободното време, т.к. поемам толкова групи,колкото мога в свободното си време, което ми дава възможност да работя на 2 места. Смятам , че вече едва ли има школи, които да предлагат под 7-8 лева за чуждоезиково обучение.

Имам приятелка в София, която обучава държавни служители по Английски език и е наета от г-жа Коева и нейната фирма Евроалианс. Тя ми сподели че въпреки първоначалните обещания за ежемесечно плащане, вече втори месец не е получила хонорар за курса който провежда. Ако има и други преподаватели с подобен проблем, нека да пишат. Според мои източници в Министерство на държавната администрация безобразията на г-жа Коева не бива да бъдат толерирани. Не се страхувайте да защитавате своето право на регулярно и достойно заплащане на Вашия труд.

Трябва да уточня, че аз не съм от работещите или работилите в "Евроалианс" - Пловдив. Аз съм една от хората, които имаха прекрасния шанс да се обучават вече в новата сграда й сграда.
Така, че оценките ми за колеги и съотношение на работно време и пр., е логично да не са ангажиращи /0/. Но по всичко личи, че е създадена една отлична работна среда с условия, както за персонал, така и за външни лица - клиенти и ползватели. Възхитена съм от курса, в който се обучавах - моите адмирации към г-н Алекс Костадинов! Моето мнение е, че е крайно време пловдивчани да погледнат с благодарност на добрите промени, които настъпват, особено по отношение на този род услуги, които са предназначени за всички нас ... Пожелания могат да се отправят навсякъде, но аз желая повече такива места и повече възможности за нас на това ниво,на което ги предоставя "Евроалианс" - Пловдив - знак за добри промени и нова надежда!

хабава сграда с отлични условия,но отвратително заплащане,интриги,неуважение на труда на преподаватели ,преводачи,консултанти.Пълно лицемерие и мошеничество както към работещити така и към клиентите....