ПРОТЕХ АД /img/frontend/nomap.png"

ПРОТЕХ АД

Виктор е наи-готиният шеф които съм имал до сега! С две думи строг и справедлив!Той ти дава възможност да покажеш, че можеш и искаш.

Фирмата е интересно място за млади хора. Заплащането не е зле на фона на средното. Проблем е, че половината е необявено и зависи изцяло от настроението на Изпълнителния директор, който е прекрасен, но капризен човек. Като цяло е добро място за старт на кариерата и първоначално придобиване на професионални познания.

Фирмата е много приятна и мисля че се ползва с добър рейтинг. Заплащането е добро за стандарта в БГ, държи се на фирмената сигурност и на това служителите да се чувстват комфортно. Дават се бонуси. Ръководтсвото е страхотно! Поздравления и упехи за тях.

В ПРОТЕХ се работи изключително приятно. Заплащането на базата на масовите заплати е много добро. Няма напрежение в колектива т.е. всички сме един екип. Единствената ми забележка е, към местоположенито на фирмата. Изпълнителният директор е прекрасен човек.