СД АЛЕКСАНДЪР ЕКСПОРТ ИМПОРТ ДОБРИНОВ И СИЕ - магазин Бициани /img/frontend/nomap.png"

СД АЛЕКСАНДЪР ЕКСПОРТ ИМПОРТ ДОБРИНОВ И СИЕ - магазин Бициани

1 точка от 1 мнение

Нека ви кажа няколко истини за прехваления магазин Бициани..До скоро работех там и ми се иска хората да знаят що за място е това преди да си помислят да работят там.Първо на интервюто ти казват 300лв.основна заплата + процент,но забравят да споменат,4е от тази основна заплата всеки месец ти отдържат осигуровките,както и между 30 и 50 лв/в зависимост от настроението им/ и така около година,защото освен 6 месечния задължителен договор,подписваш и ексемпляр/в един брой/ в който те принуждават да работиш там минимум една година/?/..управителката с усмивка ти обяснява,че ако обаче си коректен и напуснеш с 2 месечно/?/ предизвестие,парите,които са ти удържани ще ти се върнат/ха-ха/..да,ама не!Голяма лъжа!После ти обясняват,че парите си остават във фирмата под предлог,4е това било за фирмено обучение/колкото повече време работиш,толкова повече пари губиш/..а на всичкото отгоре взимаш и заплата чак на втория месец!Това е за тяхна подсигуровка.Вие си направете извода щом си задържат персонала с толкова подсигуровки и щом на вратата им перманентно виси обявата\"Търсим продавач-консултант\",що за фирма са изобщо.После ти казават,4е ще работищ с два по4ивни дни,но аз мога да ви кажа,4е за 3 месеца само една седмица работихме така.Другото-фирмата болнични не дава!!!Ако си болен,не им дреме,обвиняват те че лъжеш и единствения ти шанс е да си тръгнеш сам.Хигиената в магазина е под всякаква критика,няма такава гнусотия в тоалетните и в помещението,което служи за гардероб и място за хранене.Жената която чисти е само една/за четири етажен магазин!/ и на всичкото отгоре изпълнава и ролята на шивачка между чистенията!!!Климатикът изобщо не работи или духа само студено и в склада,където стоят дрехите има огромен плъх!!!Направете си изодите сами!Иначе момичетата,които работят там са много готини/управителката прави изключение/ шефът,от Гръцка страна е абсолютен пич,много свестен и добър човек,но за съжаление до тук се свършва всичко!Моето лично мнение от личният ми 3 месечен опит е,че това е най-долната и отвратителна фирма в която един нормален и свестен човек,би могъл да попадне!!!!Мога да ви кажа още много \"красиви\" истини,но мисля че това е предостатъчно,а и не се чувствам добре,докато в съзнанието ми присъства спомена за тази пародия наречена\"Моден бутик Бициани\"!