Хотел Казино Хавана https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,к.к. Златни Пясъци&markers=Варна,к.к. Златни Пясъци

Хотел Казино Хавана

имам много да коментирам,но няма да ми стигне мястото.Голям гърч за малко пари,никва благодарност,накрая само викат,и те не знаят за какво.За храната няма да коментирам почти всеки ден развалени яйца,жива подигравка,за транспорта да не говорим,когато стане време за тръгване(17,30ч.)тогава се пишат пътни листи,и почват да ни броят като стадо овце,с какво сте си ходим,с автобус ли с микробус ли..........каквото реши Герито,ако има такива застото се налага да стоим и до 18,30ч./19,00ч.зависи кога сте се върнат,просто организацията е под всякаква критика.За заплати сме във вечно чакане,когато реши какво му пука хората дали имат пари,той нали има.НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В ХОТЕЛ ХАВАНА СТЕ СЪЖАЛЯВАШ,работиш вместо трима и накрая духай.ПАРИ НЯМА,ОТПУСКИ НЯМА,А СЕ ЧУВА ЧЕ И БОЛНИЧНИ НЕ ПЛАЩА.ТОВА Е КАКВО ДРУГО ДА СЕ КОМЕНТИРА,ПРОСТО Е АД ЗА ВСИЧКИ РАБОТЕЩИ.

Задравейте аз съм бивш служител на този хотел, първо там има много неписани правила по които ще те глобят един от които ако питаш за заплата 20лв глоба, г-д Цветков един от управителите не знае каде се намира, винеги имаш допалнителни работи и чаове които не ти се заплащат както и нямаш сто процентово работно време имало е случеи когато съм ходил на работа 1 сутринта а през останалото време 3 сутринта а де казвам пък когато съм спал в хотела че ме искаха на работа рано рано, а и да не забравяме че там не си само това за което си кандидатствал но и общ работник за което не ти се плаща разбира се а и да не забравям и най-абсурдната клауза в договора ми която гласеше "лицето испълнява всичко което по-вишестоящ му нареди" с такъв смиъл е не цетирам 100% но смисъла беше същия ,та това какво значи че ако ми кайе да скоча от покрива и аз откажа има право да ме уволни ли ........ както и да е радвам се че напуснах, а и имаше една много забавна игра подаи нататак шефа си го искарва на някои от по нишестоящите, задето неговия шеф го смъмрил дет е згафил а тяой на някои по нишестоящ и така нататъка , единственото хубаво там е че има свестни колеги които наистина гледат оптимистично на нещата, е има си една две издунки  в колегите ама каде ли ги нема :)

Работих там 2 години. Заплащането е що-годе нормално за бранша, но много се бави и това да вземеш различно от обещаното изобщо не е рядкост. Осигуряват те на минималното за длъжността, социалният пакет - трагичен - храната е чиста подигравка със служителите, на хората не се полага дори по едно кафе (което се полага дори по закон, особено за работещите през нощта), транспорта си минава когато си поиска, никой не чака - който успял - успял... абе слаба рбота. За евреите какво да ви кажа...ако някой си мисли, че заплатаат може да е малка, но ще изкара бакшиши - жестоко се лъже. От евреите може да получиш само скандали, обиди и дори някой удар... персонала - малко са останали кадърни хора в тази среда.. голямо текучество, кадърните хора не се ценят - който разбира много по добре да не е там за да не пречи на управителя. Останалите само интриганти и клюкари... управителите и те не падат по-долу... не са излключения и сексуални намеци и покани - ако стане стане... високо се ценят не качествата на служителите, а доносничеството и подмазвачеството, най- високо някои други услуги... Не е място да се гради кариера от добросъвестни служители. Единственият положителен ефект от работат там е каляването на нерви - след работата там вече повярвайте ми нищо не може да ви впечатли!

Работих там почти 3 месеца и потвраждавам напълно отрицателните коментари на колегите. Отношението шеф-работник е отвратително, не просто биваш смачкван физически а и психически , да не говорим, че сиваш въвличан във какви ли не интриги и сплетни за които дори и не подозираш. Кухнята е една от най-лошите защото продуктите с които разполага са може би 10 качество! Гости на хотела предимно еврей , който е работил за тях или с тях знае какво имам в предвид. Ако някой си мисли че там ще получи добри знания или препоръки лъже се. Този 3 месечен стаж в този обект не ми е помагал за следващите ми обекти , напротив , дори някой от работодателите гледат отрицателно на това че съм работил там.

най-скапания работодател,на когото може да попаднете.половин българия е работила за него,и не повече от няколко месеца.ако искате да работите на вятъра,и накрая да не ви платят-това е правилното място.храната е отвратителна-остатъци от блок масите,отношението към персонала-като към роби.ако се \"мазните\"на шефовете,или преспите поне с някой от тях ви чака светло бъдеще(или поне няколко месеца).Ако нещо си потърсите правата,изхвърчате без заплата.и между другото-най некомпетентния управленски състав който може да си представите,на принципа-не съм виновен аз,колегата беше:-))).

СТРАХОТНО РАБОТНО МЯСТО,СТРАХОТЕН РАБОТОДАТЕЛ,АБСОЛЮТНА СИГУРНОСТ И ВЪЗМОЖНОСТ ЗА РАЗВИТИЕ.БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ВСЕ ТАКА ЛЪЧЕЗАРНИ.САМО НАПРЕД И НАГОРЕ И НИКОГА НЕ ПАДАЙТЕ ДУХОМ!

скапана работа

Имах "привилегията" да работя за ХОТЕЛ- КАЗИНО ХАВАНА Златни Пясъци. Един хубав ден получих обаждане и бях поканен на интервю, на което се отзовах моментално по молба на работодателя г-н ..... ...... бивш таксиметров шофьор и в момента собственик на ХОТЕЛ- КАЗИНО ХАВАНА Златни Пясъци.След няколко минути той напусна срещата с мен и ме остави в ръцете на търговския си директор г-жа ...... ......., от която трябва да се пазите най- много, защото всички безобразни лъжи и обещания излязоха от нейната уста.Храната и отношението към персонала са безобразно лоши,защото постоянно си обруган и оплют от шефовете си каквото и да правиш.Колегите са средна хубост,но повечето не стават,свободно време липсва.Съветвам ви да не работите в тази фирма,защото ще останете меко казано разочаровани от големите им лъжи.