Хотел Казино Хавана https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,к.к. Златни Пясъци&markers=Варна,к.к. Златни Пясъци

Хотел Казино Хавана

Драги ми бивши колеги и бъдещи такива, някои коментари (няма да посочвам) ме "разбиха". Огледайте се в другите хотели колко такива работодатели и колко такива заплати ще получите.Ами да и на мен има неща които не ми допадат като на всеки човек (всеки с претенциите си)и въпреки това не бих казала лоша дума за  ,персонала,шефовете или др. По -готин колектив , по- забавни смени никъде не съм виждала.Всеки който си върши работата добре , е възнаграден по един или друг начин.Успех на всички !

Колеги, защо пишете излишни суперлативи? Погледнете си договорите.
Минимално осигуряване, пет дневна работна седмица на 8 часа нали? А какво става? 12 часа, че и повече, 1 почивен ден, съберете си часовете за седмица, че и за месец и вижте колко работите и за какви пари. Ами отпуска, изванреден труд, нощен-няма. Молбата за напускане ти е връчват още с назначаването за подпис. Работно облекло или няма или е трагично за обувки да не говорим. Но и претенции от страна на управителя няма, може и без стаж, без никакви умения, ще те вземат за да бачкаш като роб. То и без това квалифицирани хора там не се задържат, защото отиваш за една длъжност изпълняваш поне 3. Не е редно управителя да е без поджодящо образование. Човека е правил лютеница в един цех на село и хоп комплексен. Още в обявите за работа ти става ясно що за кадри търсят, без много изисквания за минимално заплащане. Ами сандвичите миналата седмица за вечеря? Ена филийка да я ядеш или да и се чудиш. Цветков от икономии чак става смешен. Ама на колегите от Добрич кой им пусна аванта да се хранят в расторанта, когато не са на смяна или почиват. Странно управление, даже некадърно. Затова и такова текучество. Няма ли кой да му потърси сметка на този управител?

Някои от коментарите ме учудват. Да хтела не е първа радост , но всички тези приказки за управителите са глупости. Няма как да се угоди на толкова много персонал , но това не значи че хотела е лош.Аз съм за 2-ри сезон и съм довлна личност.Това което е най - хубаво ,че абсолютно всичко ти се изплаща , дори когато сезона е приллючил.Тва го няма почти никаде в днешно време.Жалко за казаните недоволни думи , но персоналът е сполотен и приятен , забавно е и с шефовете се комуникира като с познати стига да си вършиш работата както трябва .Даже и поущряват.

2011 работих там като сервитьорка. Мога да кажа ,че организацията им е нулева. Стари , раздърпани униформи от не знам коя година. Лошо поведение с персонала. Имаш постоянно шефове , който ти стоят на главата и ти говорят небивалици. УЖАС. Храната, с която ни хранеха беше винаги стара. Работата беше много. Работиш всичко , което можеш да се сетиш. За напитки да , позволяват ти , но след това ти ги взимат от бакшишите. Това, което ти се полага от тях е това което те решът. Малък % от това , което си изкарал. Само интриги , за едни е едно , з други друго- кой как се уреди! Абе , нямам думи - тази работа е само , ако няма никаква друга и е много на зор ! :X

Работих 2 години в Хавана. Най-некомпетентните ръководни кадри са там. Комплексен- г-н Цветков, женкар визирам /старшата администраторка/. Назначаване само свои хора. Светла Димитрова-само фигура без действие. Митко- главен техник, на работа 2 дни в седмицата се появява / протеже на Цветков/. Росен техник - алкохолик и нехранимайко. Генчо- мръсник. Ами това е . Ако ви стиска работете.

Това лято работих в хотел/казино Хавана като кухненски работник. Кухнята е на отлично ниво, с много висококвалифицирани готвачи, храната е чудесна и се приготвя по най-добрия начин. Персонала е много разбран, хигиената е на високо ниво. Уважат се работниците и им се предоставят много добри условия за работа от работодателите. Ако не се почувстваш добре винаги ти влизат в положението. От към заплащане са изключително коректни изплащат всичко до стотинка. Дано са живи и здрави и все така бизнеса да върви. Който е писал нещо отрицателно за Хавана, то това са пълни клевети.

Хора, не ви ли се работи?
Във фирмата съм от 4 години. Намирам я за перспективна и развиваща се. Изненадана съм от някои от публикуваните мнения. Колегите са супер. Сплотеният колектив прави всеки мой ден приятен и весел. Да, работата не е малко, но пък условията са си съвсем приемливи. Хората са ведри, гостите доволни, храната изобилна, шефовете коректни, заплатите точни. Какво повече му трябва на човек?

Заслужавали си да се ходи на интервю .. ако условията са толкова зле .. колко плащат за сервитьор горе долу??

мен ме извикаха  в казиното като барман... заслужава ли си... ?? то е ясно че заплатата е малка имали  поне бакшиш.....

ох много ме уплашихте с тея коментари, аз днес бях на интервю за работа... едната позиция е за сервитьор в ресторанта, другата в казиното, ама сега като прочетох всичко това сериозно се замислям.....