Happy Bar & Grill / Хепи https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Цар Освободител 25&markers=Варна,бул. Цар Освободител 25

Happy Bar & Grill / Хепи

някои може ли да ми каже отностно за happy  което се намира в раковски 145 има ли смисал да започвам работа като помощик готвач

Искам да попитам как е положението с Барманите във Хепи?Пуснах си документи,обадиха ми се за интервю,ще отида да видя какво ше ми предложат,но като чета коментарите тук и се плаша.На твърда заплата ли са барманите,режат ли много с ревизиите,спазват ли се смени,почивни дни..

Здравейте,  искам да знам дали по време на изпитателния срок се подписва договор или след като мине и ако някой е работил в София, Младост 3 да ми каже какво е заплащането и дали има много удръжки?

Персоналът е толкова любезен ,че чак немога да преглътна,без да се ме попитали ,вкусно ли е.Неприятно и некомфортно.Но ,сигурно работите по старите методи.Хапнахме набързо и тръгнахме.Ама какво да правят момичетата ,сигурно това им е наредено,да притесняват клиентите:вкусно ли е, как се чувствате....мноооого изкуствено.....

Някои може ли да даде мнение за сервит., че ме викнаха на интервю, как  заплащането има ли бакшиши казаха ми че 4 % е заплащането прави ли се хубав оборот

Здравейте те първа ще почвам работа в Хепи Рубин,като готвач.Интересуваме кое от всичките мнения са верни?Има много различни някой в + на фирмата,други в -.Коя е истината?Прочетох много,разпитвах много.Наистина ли се работи 5/2,по 8ч ли е смяната,заплащането коректно ли е,наистина ли са толкова много отдръжките всеки месец,заради постоянни липси на ревизий?ПОнеже разбрах,че всъщност работиш много повече от това което са ти казали,постоянно е едно викане от главния готвач към помощниците...Другото което ме интересуват са тези изпити-има ли файда от тях,сериозни ли са или те използват за този 1 месец,който я издържиш я не на тежката смяна и постоянните викове и ако не успееш глоба 700лв ако напуснеш 1вият месец?! Вярно ли е всичко това или ...?!
Благодаря!

Искам да попитам как е заплащането за пом.готвачи? Колко часа е работния ден? Моля ви отговорете че се интересувам.

Здравейте!  Попаднах на следната обява :
Техник по поддръжка на ел.уреди
Описание и Изисквания: Верига ресторанти номер 1 на Балканите обявява свободна позиция за "Техник по поддръжка на ел.уреди"
 Задължения:   Следи за нормалното функциониране на електрическите мрежи и инсталации;
-Извършва всички видове ремонти и поддръжка на кухненско оборудване;     Изисквания:
-Опит минимум 5 години;
-Завършено образование-електротехническо;
 Компанията предлага:
-Динамична работа в млад и амбициозен екип;
-Отлично заплащане според постигнатите резултати;
Моля кандидатствайте с автобиография и актуална снимка, като посочите референтният номер на позицията.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
 Та много бих искал да знам, какво значи "отлично заплащане според постигнатите резултати", ти за един ден може оправиш 8 микровълнови фурни, може да оправиш и само 3, в зависимост от това какви резервни части са ти предоставили, това не значи че  не си разбираш от работата.
Много ще е полезно някой, който  е бил на тази позиция да сподели мнението си.  Условия на труд, и съответното заплащане.

И аз бих искал да разбера дали има възможност да прекъсна по време на обучението си и дали ще ми заплатят двете седмици работа?

А някой може ли да ми каже, дали ако прекъснеш обучението дните, които си прекарал като работни ще ти се заплатят ?