Happy Bar & Grill / Хепи https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Цар Освободител 25&markers=Варна,бул. Цар Освободител 25

Happy Bar & Grill / Хепи

Работя в кухнята от известно време. Плаща се редовно, всеки месец аванс и заплата и никога не са закъснявали. Във веригата можеш да почнеш без да имаш и капка знание от готвене и без нужната квалификация. С времето се научаваш на всичко и ти се вдига постоянно заплатата(ако имаш желание и работиш по стандартите на фирмата). Парите са много добри и просто недоумявам като чета коментари тук за ниски заплати. Никога никой в ресторанта, в който работя не е вземал толкова малка заплата. Вариант е да закъсняваш постоянно, да идваш в нетрезво състояние или нещо яко да си сгафил, че да те глобят и пак няма да са толкова малко. И да, работиш много часове, 13-14 часа, с един час почивка, натоварването е голямо, особенно в пиковите часове - обяд и вечеря, но лесна работа няма. Кухните са добре оборудвани, работи се с качествена техника и машини. Изискванията и стандартите на фирмата са високи и е изморително да си постоянно изряден. Има постоянно текучество на персонал точно заради това и заради натоварването и стреса. Работата в кухня не е за всеки, но познавам и хора, който са 10-15 години във фирмата.

В този сайт, яко трият мнения. Е ти пак се благодари, че за по 12 часа на ден ти дават 800 лева. Преди 5-6 години работех в Хепи Парадайз в София в мола. Човек по 15 часа давах на ден от 9 сутринта до полунощ. Няколко месеца правех 210-220 часа. И ме застреляха със заплата около 600 лева. Дори не можех да повярвам. 4 или 5 месеца изкарах и това беше.

vikat na intervu za broikata posle daje ne vrushtat obajdane po 12 chasa vseki den smeni za 800 lv

Здравейте, кандидат съм за позиция готвач. Можете ли да изкажете актуално мнение за тази позиция. Реално работно време, процес на работа, реално заплащане на месец (чисто) и тн.
Притеснява ме голямото текучество на кадри.

Благодаря!

Преди няколко дена бях клиент в Хепи Бургас-център.Масата ни беше обслужване от едно прекрасно момиче-Мария Дункова!Любезна,внимателна и с чаровна усмивка!Чувствахме се като най-специалните клиенти в ресторанта,благодарение на нейното внимание!При следващо наше посещение ще изберем маса която се обслужва от нея,за да сме сигурни,че всичко ще бъде перфектно!

Относно написаното от Г-н Крапчев,
Резервацията Ви беше за 19:00-19:30ч, а Вие се появихте в 19:50ч. Имате наглостта да закъснеете с почти час, даже след това казахте, че трябва да отменим нечия друга резервация специално за Вас. Бяха Ви предложени 2 маси и ги отказахте. Не очаквайте цял ресторант да работи за Вас, като дори не можете да дойдете навреме в избрания от Вас час. Служител съм на заведението и видях всичко, което се случи, не сте в правото си да плюете по заведението, при положение, че грешката е във Вас. :)

Управителят в Банкя , не му е там мястото.
Не беше отразил нашата резервация за събота вечер,,02.11. беше настанил други хора и най нагло ни заяви че сме закъснели 10 минути.
Хората на нашата маса бяха вече на десерта.....Безочлив човек, не се извини дори...
Т. Крапчев 0899197637

Добър ден.
Внимавайте какви хора наемате за тази дейност!

На 02.12.2018г. между 21:50-22:10 ваш доставчик излезна от вашия ресторант на ул."Тодор Каблешков" №53 като рали състезател и навлезе в насрещното точно пред мене прибирайки се от работа посока "Пазар Борово", а той посока бул. България и бяхме на косъм да се ударим.
Преди да ни засече имаше две коли пред него, точно на изхода на ресторанта ви.

Ще проверя камерите и ще пусна жалба, защото за няма и см. се разминахме на косъм да се ударим, след това обърнах да го проследя да видя рег. номер, но се измъкна минавайки на червено на бул. България.

Благодаря за вниманието ви!

Здравейте.Студент съм понеделник съм на интервю.Някой може ли да ми каже как стоят нещата като барман в хепи какви са парите и натоварено ли е?

Някой да сподели какво е положението при доставчиците с личен автомобил?