Happy Bar & Grill / Хепи https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Цар Освободител 25&markers=Варна,бул. Цар Освободител 25

Happy Bar & Grill / Хепи

Интересувам се каква приблизително е средната заплата на куриерите?
Благодаря!

Извинявам се за правописните грешки и изпуснатите думи , но бързах и нямах време за редактиране.
1.Управителите обичат реда защото това се изисква от тях и това им прави работата лека, но от това губят индивидуалност и стават доста скучни. Нямат много приятели и хобита, обикновено са пасивни и вадят пари от джоба. Любовен живот - основно с по-бедни от тях. Кажете ми една богата , изесна жена да е взела управител или дори жена с добра професия и собствено жилище. Почти няма такива случаи.
Няма смисъл да се плюят и мразят тези хора просто трябва да се адаптираме към тях.
А ако една сервитиорка взема управителя със своята кола от срещата и го отведе в своята детска стая и му извади две кутии презервативи, шампанско и лубриканти , големият мъж най-вероятно ще умре от страх, когато трябва да се доказва на чужда територия.
2. Действително много хубави жени, изкарват и добри пари, но както казах сервитиорството е проблем при връзката и брака, защото мъжете няма да са стимулирани да се доказават или раздават, защото жената няма навици да ги натисне за това или тя да развие връзката по свой модел.
Храната е добра, обстановката също - спор няма, само където се усеща известна официланост и възрастност в обстановката, трябва да има и по младежки зони където хората да се отпускат.
Весело лято на всички.

Първо да благодаря за всички мнения по темата , има какво се научи.Последното мнение е малко тъжно напомня на едно изказване на гръцки студент - "В тази държава вече не можеш да збъднеш мечтитет си."
Намалете малко големите кошници и ще ви е по добре.
Извън семейството по закон никой не е длъжен да те обича.
Хубави момичета да знаете , че сервитьорството където и да го правите ще носи проблем във връзката или брака , а това са най важните неща за една жена , така , че си сметнете добре времето и емоциите.
Управителите много пъти не са лоши хора, но работата им ги изкривява е почват да вкарват живота в клишета и в скучни , в леглото същата работа работа, разправят..:) Но споко, има кой да отмъсти , жените и децата им ги правят на нищо вкъщи.
Така , че давайте го весело и с повече акъл.
Поздрави!

Моля да споделите мнение за работодателя, условията на работа и възнагражденията!

Благодаря предварително!

В момента работя в Компанията и смятам, че условията, които предлага са много добри.
Разбира се, динамиката на работа е голяма,но пък си заслужава. Тук можеш да се научиш на доста неща. Хепи е отлична школа и "трамплин" за бъдеща кариера.

Здравейте хора, ще се включа, за да ви споделя и моята гледна точка. Работата в Happy е една възможност за всеки човек, който има желание да се развива. Тук екипа е сплотен и мениджърите правят всичко възможно, за да се почувстваме като едно голямо семейство. Заплащането е на ниво и парите се дават винаги редовно. Има възможност за повишаване на стартовата заплата, което се предлага в много малки фирми в България. Happy дава възможност за получаването на различни бонуси, в зависимост от желанието и стремежа ти за работа. Ако искаш да се развиваш и да получаваш много добри пари, това е ВЪЗМОЖНО. Трябва просто да работиш с усмивка и да се бориш за правата си. В Happy се ценят тези качества.

Място, където можеш да откриеш истински приятели и да срещнеш толкова много дружелюбни хора. Атмосферата на работа е приятна и много положителна. В Хепи има дисциплина и строги правила, които ... да, трябва да се спазват! И на тези, които това не им харесва, нормално е да си тръгват. Работата в ресторант на Хепи може да те научи на самодисциплина и възможността да правиш реална оценка на ситуацията. Когато си млад и се бориш срещу всичко, е важно да намериш работна среда, в която ще оценяват качествата ти и ще те поощряват за в бъдеще. Замислете се! Успех!

Здравейте.. Някой може ли да ми каже актуална заплата (ясно ми че е относително) на куриерите в happy.. Благодаря...

Какво е заплащането на служителите в кол центъра,на какви смени се работи?

Здравейте! Тъй като смятам да кандидатствам за позицията сервитьорка, се интересувам какви въпроси задават на интервюто?