Happy Bar & Grill / Хепи https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Цар Освободител 25&markers=Варна,бул. Цар Освободител 25

Happy Bar & Grill / Хепи

Здравейте.. Някой може ли да ми каже актуална заплата (ясно ми че е относително) на куриерите в happy.. Благодаря...

Какво е заплащането на служителите в кол центъра,на какви смени се работи?

Мнение:
Здравейте . Смятам да кандидатствам за помощник- готвач в Хепи и се интересувам от няколко неща . На първо място искам да спомена , че съм без опит . Интересувам се как ще протече цялата работа от началото - обучение и т.н , след това заплатата , работното време . Моля , настоящи или бивши служители на тази длъжност да ми помогнат да се ориентирам и да реша дали изобщо има смисъл да кандодатствам и да опитвам да заема тази длужност . Благодаря предварително

Здравейте! Тъй като смятам да кандидатствам за позицията сервитьорка, се интересувам какви въпроси задават на интервюто?

работа в Хепи от 2 години. Започнах кат шпикер, сега съм на скара. Мога да Ви кажа, че през това време само заплатата се актуализираше, имаше си периодични атестации и оценка за представянето. Не може да не бачкаш и да искаш да получаваш наготово.
Вярно, Хепи си е школовка, но минеш ли първите 3 месеца обучение - после може и 5 години да изкараш.

Фирмата вече прави и дава за служителите си много, но наистина се работи и иска усилия. Наготово няма никъде.

Здравейте, искам да попитам как е заплащането при рънърите и изобщо какво е положението като цяло? За колко време се сключва първоначалният договор?

Какво е положението с квартирите наистина?

Искам да попитам, какво е положението със служебните квартири? Колко човека са в стая и по колко в апартамент. Какви са условията на живот в тях?

До момичето преди мен: Не е проблема в расата, а в това, че все още учиш и си на 16г. Изчакай поне още 2 годинки, но пък се стреми към нещо по - добро, защото това не е работа мечта.
И сега, като клиент, не сме доволни от хепито напоследък. Обслужването отнема твърде дълго, дори когато заведението е полу - празно. Портиерката си прави мохабет с момченцата на бара и не и пука, че има две маси с необслужени клиенти. Сервитьорките се бавят и като ги викнеш казват "ма, аз вече не ви ли взех поръчката".

Здравейте , аз съм просто едно момиче от София , което кандидатства за работа в "Heppy-to". Кандидатствах за сервитьорка , изпратих им две мои снимки , на които много добре се вижда , че не съм бяла , руса със , сини очи.. Да от ромски произход съм. Не очаквах да ми звъннат от отдел "Човешки ресурси" , но ми звъннаха. Казаха ми да отида на интервю в ресторанта , да разговарям с управителя.. Отидох , чаках , чаках , чаках .. дойде управителката , обясни ми как стоят нещата в бара , кога се работи , кога се почива. Аз й обясних че уча и съм на 16 , тя каза че не било проблем. Гледаше ме някак странно.. Записа ми номерът (колко го запиза незнам!) и каза , че ще ми звънне до 2 дни ,, но никаква я няма!

Отношение към кандидатите за работа, организация и интервюта получават една голяма двойка от мен.

Преди седмица ми се обадиха да ида на интервю в Хепи на площат св. Неделя за сервитьор. Много се зарадвах, тъй като имам познати, които работят там, и са ми казвали, че има месеци, в които изкарват около 2 000 лв (твърдо + бакшиш), но за сметка на това се бачка яко, тъй като Хепи в София е много популярна верига ресторанти.
Оказа се обаче, че там мястото било заето, затова ме пратиха в мол София. Отивам там и се оказва, че сервитьорите там са само момичета. Нищо, че едното от тях беше кривокрака, с някаква детска татуировка на крака, а другата беше кривозъба с достра третирана перхидролена коса. Извинявайте, ама по-добре да съм аз от колкото те. Нищо. Пратиха ме в ресторанта в Бъкстон. Дори управителя много нагло ми каза: "Запиши си номера, да се обадиш, ако няма да идеш" - колко арогантно от тяхна страна. При положение, че ме разкарват и аз ходя не им ли е ясно, че съм заинтересован от позицията??????
На другия ден отидох там, а управителката като разбра, че съм за друга позиция, от тази която си търсят спешно прищпори интервюто и ми каза: "Ще ти преразгледаме кандидатурата и ще ти се обадим" - ясно, няма да го направите, но и аз вече не искам!!!!
На всичкото отгоре ми се обадиха от Хепи Суши в центъра, бях кандидатствал и там за сервитьор, но ми предложиха позицията "суши майстор", тъй като сервитьорите и там били само момичета. Еми, мерси. Аз ако исках да работя това щях да кандидатствам по тази обява, все пак ги публикувате една до друга!

Наистина адски некоректно отношение с момчетата. Ако си момиче - имаш шанс. Изкарват се яко кинти, за млад човек ... си е идеално.