Happy Bar & Grill / Хепи https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Цар Освободител 25&markers=Варна,бул. Цар Освободител 25

Happy Bar & Grill / Хепи

11.01-2020 - Хепи Бургас до морската градина. Управителят провокира конфликти поради лоша организация. Влязохме, никой не ни посрещна, огледахме се, видяхме 2 свободни маси и се настанихме на едната. Управителят ни изгони, защото имало чакащи преди нас. Тези хора нито ги видяхме от входа, нито разбрахме, че има опашка. Те чакаха навъре в ресторанта. Вместо да ги настани на другата свободна маса, ни вдигна скандал, че се самонастаняваме и каза, че ако не станем от масата, той сам ще ни вземе багажа (дрехи, чанти) и ще го махне. Ако толкова иска да контролира къде сядат клиентите, защо не го прави още от входа. Повтарям, на входа нямаше никой от персонала, а имаше свободни маси.

За ваше добро е да си спестите започването на работа в Хепи, освен ако не сте мазохисти!

Mall Sofia. От 2014 г. За втори път посещавам обекта. И за последен. Някакво момченце ни отврати напълно.
Потресаващо отношение. Все едно бях на разпит в полицията. "Колко човека? Ма защо на тази маса?". Преместе се на друго място.Обноски на " селски бек". Не мисля че ще посетя обект на "Happy" oтново.

Работя от 5 месеца в happy като рънър. В началото всичко беше точно - шефове готини, графика се спазва, слушат ти проблемите и изискванията и се съобразяват. А сега- спряха да спазват графика. Работата е страшно хамалска и никой не го вълнува добре ли си физически или психически. Когато помолиш за нещо, колкото и малко да е вече не се зачита, а директно ти се отказва, без обяснения. Сервитьорите имат адски много изисквания, а доста често дават минимума. С една дума - хамалин. Не се забърквайте с happy.

Пълен смях, работих като готвач в Хепи Люлин.Одържат ти пари за някаква ревизия без да се показват изчисленията от ревизията.На едни пари ти е договора остатъка се получава с ваучери и бонуси за да не плащат такси.Осигуровки минимални изисквания до тавана.Няма компетентни готвачи, само инвалиди главния Олег Озунов една майонеза и айоли не знае как се прави.Една съблекалня на 50 човека няма къде да си закачиш дрехите и сложиш обувките, топла вода за миене на ръце,ако не се е изхабил бойлера.Нямат лидери мениджмънт работната среда е под всякаква критика.

Пичове Ето начин как да си докарате малко странични доходи
Плащат с биткоени
Аз си докарвам по 0.1BTC всеки месец

Здравейте, кандидат съм за позиция готвач. Можете ли да изкажете актуално мнение за тази позиция. Реално работно време, процес на работа, реално заплащане на месец (чисто) и тн.
Притеснява ме голямото текучество на кадри.

Благодаря!

Преди няколко дена бях клиент в Хепи Бургас-център.Масата ни беше обслужване от едно прекрасно момиче-Мария Дункова!Любезна,внимателна и с чаровна усмивка!Чувствахме се като най-специалните клиенти в ресторанта,благодарение на нейното внимание!При следващо наше посещение ще изберем маса която се обслужва от нея,за да сме сигурни,че всичко ще бъде перфектно!

Защо триете негативните коментари?

Нещо не ви кефи това, че хората казват истината срещу вашата измислена фирма с вашите измислени правила и прочие? Лъжете с парите на хората и си играете със здравето на вашите служители.

Относно написаното от Г-н Крапчев,
Резервацията Ви беше за 19:00-19:30ч, а Вие се появихте в 19:50ч. Имате наглостта да закъснеете с почти час, даже след това казахте, че трябва да отменим нечия друга резервация специално за Вас. Бяха Ви предложени 2 маси и ги отказахте. Не очаквайте цял ресторант да работи за Вас, като дори не можете да дойдете навреме в избрания от Вас час. Служител съм на заведението и видях всичко, което се случи, не сте в правото си да плюете по заведението, при положение, че грешката е във Вас. :)