Happy Bar & Grill / Хепи https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Цар Освободител 25&markers=Варна,бул. Цар Освободител 25

Happy Bar & Grill / Хепи

Пълен смях, работих като готвач в Хепи Люлин.Одържат ти пари за някаква ревизия без да се показват изчисленията от ревизията.На едни пари ти е договора остатъка се получава с ваучери и бонуси за да не плащат такси.Осигуровки минимални изисквания до тавана.Няма компетентни готвачи, само инвалиди главния Олег Озунов една майонеза и айоли не знае как се прави.Една съблекалня на 50 човека няма къде да си закачиш дрехите и сложиш обувките, топла вода за миене на ръце,ако не се е изхабил бойлера.Нямат лидери мениджмънт работната среда е под всякаква критика.

Пичове Ето начин как да си докарате малко странични доходи
Плащат с биткоени
Аз си докарвам по 0.1BTC всеки месец

Здравейте, кандидат съм за позиция готвач. Можете ли да изкажете актуално мнение за тази позиция. Реално работно време, процес на работа, реално заплащане на месец (чисто) и тн.
Притеснява ме голямото текучество на кадри.

Благодаря!

Преди няколко дена бях клиент в Хепи Бургас-център.Масата ни беше обслужване от едно прекрасно момиче-Мария Дункова!Любезна,внимателна и с чаровна усмивка!Чувствахме се като най-специалните клиенти в ресторанта,благодарение на нейното внимание!При следващо наше посещение ще изберем маса която се обслужва от нея,за да сме сигурни,че всичко ще бъде перфектно!

Защо триете негативните коментари?

Нещо не ви кефи това, че хората казват истината срещу вашата измислена фирма с вашите измислени правила и прочие? Лъжете с парите на хората и си играете със здравето на вашите служители.

Относно написаното от Г-н Крапчев,
Резервацията Ви беше за 19:00-19:30ч, а Вие се появихте в 19:50ч. Имате наглостта да закъснеете с почти час, даже след това казахте, че трябва да отменим нечия друга резервация специално за Вас. Бяха Ви предложени 2 маси и ги отказахте. Не очаквайте цял ресторант да работи за Вас, като дори не можете да дойдете навреме в избрания от Вас час. Служител съм на заведението и видях всичко, което се случи, не сте в правото си да плюете по заведението, при положение, че грешката е във Вас. :)

Управителят в Банкя , не му е там мястото.
Не беше отразил нашата резервация за събота вечер,,02.11. беше настанил други хора и най нагло ни заяви че сме закъснели 10 минути.
Хората на нашата маса бяха вече на десерта.....Безочлив човек, не се извини дори...
Т. Крапчев 0899197637

Като цяло заплащането не е над средното за пазара,а е нормална заплата която може да изкарате навсякъде.Ако сте сервитьор ще ви пукат от работа в 85% от времето,но е факт че поне бакшиша си заслужава,а за другите позиции не си струва нервите понеже няма да правите "над средното за пазара"

Вчера на 1 юни бях с децата. Отношението на сервитьор и сервитьорка, защото ни обслужваха двама беше ужасно. Поръчката ни не е била малка, но въпреки това явно моето момиченце което е на 5 г.не заслужаваше подарък от Хепи, който най-демонстративно сервитьора даде на дете от съседна маса,ако сте решили да правите подаръци трябва да е за всички деца, които са ви клиенти на този специален ден за тях. Аз не знаех какво да обясня на детето си,а за обслужване няма коментирам. Не се отсервираше и кухнята сте си развали ли. Посещението ми в Хепи беше ужасно!!!

Добър ден.
Внимавайте какви хора наемате за тази дейност!

На 02.12.2018г. между 21:50-22:10 ваш доставчик излезна от вашия ресторант на ул."Тодор Каблешков" №53 като рали състезател и навлезе в насрещното точно пред мене прибирайки се от работа посока "Пазар Борово", а той посока бул. България и бяхме на косъм да се ударим.
Преди да ни засече имаше две коли пред него, точно на изхода на ресторанта ви.

Ще проверя камерите и ще пусна жалба, защото за няма и см. се разминахме на косъм да се ударим, след това обърнах да го проследя да видя рег. номер, но се измъкна минавайки на червено на бул. България.

Благодаря за вниманието ви!