ДАВИД Холдинг АД /img/frontend/nomap.png"

ДАВИД Холдинг АД

Няма такава фирма! Всичко е на ниво. Изключително добронамерени и толерантни работодатели!

Работя във фирмата вече 9 години с малко прекъсвания. През това време минахме през какво ли не, но оцеляхме, стабилизирахме се и смея да твърдя развиваме се здраво! Който твърди нещо обратно, то не познава фирмата и екипите или пада от Марс. Факта че потребител над мен се изказва ласкаво за системите мисля е достатъчно красноречив. Мен лично много ме зарадва - все пак за тях се блъскаме :)

Аз съм партньор на тази фирма, и смея да кажа, че всички са много точни и фирмата си е ОК. Повече от 7 години работя с тях - без НИКАКЪВ проблем, винаги компетентни и винаги на ниво ! Ако имаше причини за недоволство щях да се сблъскам с тях !

фирмата си е супер.браво на момчетата

Мога да определя мнението на първоизходилия се като смехотворно. Заплащащането отдавна не е проблем във фирмата нито като размер, нито като номинална стойност. Работната среда е на изключително ниво и няма нищо общо със даденото сектантско описание. Красноречив факт, който подкрепя думите ми е удвояването бройката на персонала в последните 2-3 години като тенденцията е към утрояване до края на 2007 година. Намирам за изключително комплексарско оплюването на фирма, в която работят специалисти, които са едни от най-добрите специалисти в своята област, заради едно основателно почти дисциплинарно уволнение. Наздраве! :-)

nedowolen potrebitel - arhimed e 'kuts'

Заплащането е най - голямият проблем. Заплатите се бавят непрекъснато. Дочувам че напоследък били се оправили в това отношение, което чесно казано не го вярвам. Докато работех там не съм получил заплатата си един път навреме. Развитие никакво, мотивация също. Шефа е като полубог и само като е в настроение благоволява да уважава служителите си, иначе може да правиш неща, които въобще не са ти работа, например да му правиш кафе. Вярно че не е кой знае какво, но не съм учил толкова години за това. Не ви съветвам да отидете там.