Конекс-Тива ООД /img/frontend/nomap.png"

Конекс-Тива ООД

Отношението произлиза от наши и ваши. Повечето шефове са на някои някакви, а са тъпи, та знае ли се! Сламата на две магарета немогат да разделят, компютър не ползват, а норми и хора ще ми управляват. Заплащането е много ниско. По 12 лева, ако имаш късмет с нормата. Ако може да работиш, без да ти плащат ще им се харесва много. Хората работят там, защото това е единственото работещо предприятие в региона. Никакъв шанс за развитие, защото си слагат техни си хора. Отвратително е там, които може бяга!

zapla6taneto v tazi firma e 12lv.za 8h. nikvo uvajenie kam rabotnicite gledat da te izpolzvat maksimalno da ne vleznat vatrs golamata zaplata i vav firmata kakto e v seloto sme nachi i vachi dobre 4e se maxnax na vreme za6toto niamanikakvo razvitie za sajelenie tazi chudesna firma

1 точка

Фирма с утвърдено име на външните пазари, но за съжаление дълбоко извънстоличното разположение и същият такъв мениджмънт (местен - не Софийски) подтискат развитието на можещите и толерират шуробаджанащината. Родниднското управленско начало е като верою, а можещите назначени след конкурс са за да поемат негативите от грешките на роднините поставени на ключови управленски позиции.

Фирма, в която потенциал за развитие няма. Увеличението на заплатите е последна грижа на работодателя, иначе се спазва Кодекса на Труда.