Стоймикс ООД /img/frontend/nomap.png"

Стоймикс ООД

Да им напиша нещо на всички НЕДОВОЛНИ от настоящите ми РАБОТОДАТЕЛИ!
Работя като СЧЕТОВОДИТЕЛ и в сферата на ИКОНОМИКАТА, ТЪРГОВИЯТА, УСЛУГИТЕ, ПРОИЗВОДСТВО от 13 години насам. От СОФИЯ съм и тук съм УЧИЛА, дипломирала и съм се ТРУДИЛА.
Знам си ЦЕНАТА на ТРУДА.
Доволна съм от всичките ми КОЛЕГИ във СЕДЕМТЕ фирми на собствениците. И мога да кажа че по-добре е да СПОРИШ с ШЕФА и колегите, и да се получи ЖЕЛАНИЯ ПОЛОЖИТЕЛЕН РЕЗУЛТАТ, отколкото само ЛИЦЕМЕРНО да се УСМИХВАМЕ и да се правим, че НЯМА ПРОБЛЕМИ.Относно заплащането-хората си дават аванс и заплата навреме /това че има отклонение 2-3 дни според датата не е проблем/.
За шефката-ЖЕНАТА си е с ХАРАКТЕР и както виждам не разделя служителите си и работниците по обектите на РОДА или други. НА ВСЕКИ СПОРЕД ТРУДА И ЗАСЛУГИТЕ.
В момента не само в България но и в други страни по ЗЕМЯТА има СПАД и РЕЦЕСИЯ, а тези хора- БОСОВЕТЕ ми, не намалиха заплатите и ни внасят навреме осигуровки.
МОГА ДА КАЖА че съм повече от доволна и работата която извършвам също се следи, защото КОРЕКЦИИТЕ ни струват после НЕРВИ и ВРЕМЕ..нема смисъл.
Офисът е в "ЛОЗЕНЕЦ" и сградата си е построена от ШЕФОВЕТЕ-от това по-добро НЕМА. Дори въздухът тук е по-чист от работническите квартали и други места.
Направи ми впечатление че хората-СОБСТВЕНИЦИТЕ работят и в почивни и празнични дни което е РЯДКО СРЕЩАНО.
Аз наистина съм ЧОВЕК с ОПИТ и наблюдавам всички трудещи се и анализирам както времето, труда, усилията, резултатите...всичко. Въпреки че хората ми казват че си ГУБЯ ВРЕМЕТО, а аз не смятам така.
Всеки от колегите ми се стреми да покаже възможно най-доброто от себе си и са КАДЪРНИ и ОБРАЗОВАНИ-което ми харесва и стимулира. КРИТЕРИЯТ за КАЧЕСТВО е много важен в ЖИВОТА, както и ЛИЧНИЯТ ПРИМЕР.
И друго нещо СОБСТВЕНИЦИТЕ са с голямо семейство като БРОЙ ДЕЦА и на тия дето се оплакват да ги питам как се отглеждат и възпитават+обучават децата в днешно време. Само това че големият син на ШЕФА ни е тук и РАБОТИ показва ЛИЧНИЯ ПРИМЕР.

Потециал никакъв ,
единственото хубаво е , че си тръгваш овеме ако не чакаш Р.Марков.
Заплата се получава , когато му остане време и пари .
Безотпадно производство - всичко бракувано и с изтекъл срок се влага в строежите на JBI .
Когато се договаряте с Румен Марков ВИНАГИ питайте жена му , защото той ще отрече .Пък и тя решава .
Жанет Младенова - съпругата постоянно крещи и обижда , никога не се събудила с кеф.
Собственика си мени мнението постоянно или според жена му .
Трудов договор - забравете .
Каквото и да направите ще сте виновен ....
Не си губете времето и нервите в Строймикс , JBI , ЕТ Румен Марков-.. , Сайбсофт и други фирми дето съдържат Жанет Младенова .......
освем ако не обичате да ви правят на маймуна