ХОТЕЛ ВЕГА СОФИЯ / Hotel Vega Sofia /img/frontend/nomap.png"

ХОТЕЛ ВЕГА СОФИЯ / Hotel Vega Sofia

Здравейте, колеги!

изпращам графиците за месеци 03/2020 и за 04/2020 (за сега до 13.04.2020)

Това, което съм направила като реверанс към всички е, че до края на месец март всички сте в платен годишен отпуск – който има останал от 2019 и за 2020. Надявам се да оцените това, че отпускът е отпуснат авансово и все още не е отработен!

От месец Април обаче, както ще видите по графиците, вече ще сте в неплатен отпуск. За съжаление друг начин няма.

Аз не бих искала да се разделям с някой от служителите си и поради тази причина няма да пристъпвам към съкращаване, като много се надявам и никой да не пожелае да напусне. Разбирам, че е трудно, но е трудно за всички ни еднакво. В ситуация сме, в която трябва да стиснем зъби и да устоим.

Съгласно Закона за мерките и действията при извънредно положение аз мога да предоставя едностранно 1/2 от полагаемия платен годишен отпуск за 2020, поради тази причина, моля, всеки един да подпише молба за отпуск – платен и неплатен, както е посочено. Слеф половин месец бяхме съкратени

Работната среда е приятна - няма скандали, обиди. Дори и да си сгрешил ти се прави забележка по нормален наяин. Колгите са разбрани, мениджмънта е на ниво. Заплащането е над средното в бранша. При показани добри резултати има и допълнително стимулиране. Доста добро място за работа.

А сега как е някои има ли наблюдения последната една година?

Какво да Ви кажа, драги хора...Имам впечатления от ресторанта...Работих 10 месеца там...Никакво развитие, никакво...Мениджър до мениджър са ми са се наредили никой нищо не върши - от офиса и от Facebook не се излиза...Анархия...В ресторанта да си седнеш на масичка докато си на работа - няма проблем - "мениджърите" ще ти дръпнат стола да седнеш даже...От нямане на работа хората се чудат кой от кой по-голяма глупост да измислят и да почнат да говорят...Тоя не работил, ония си бъркал в носа, трети незнам с какво си и т.н...А и те едни западняци(P.S. - западнал тип мн.ч.) от идиот надолу...малко грубо звучи, но си е така...то не е комар(хазарт) по залите,то не е пиянски истории, то не са лаптопи то не е чудо...На персонала се полага обяд - коя от коя манджичките по-гадна и по-гнусна...ужас Ви казвам.С плащането няма проблеми там всичко е ок...Но казвам Ви ако мразите интриги, мразите да Ви се мешат и да коментират личният Ви живот - няма те работата там...Свестните хора се броят на пръсти...И Ви съветвам, ако искате да се развивате, да се издигате във Вашата област и да не занемарявате работните си навици и дисциплина - просто няма те място там...С ръка на сърцето мога да кажа, че съм обективен, като не съм под влияние на някакви лоши чувства...Надявам се да съм бил полезен...

Доста добро място за работа, прилично заплащане и добро отношение към персонала от страна на мениджърите. Съжалявам за проиграните шансове при работата ми там. Който работи там е добре.

Хотел Вега е един изключително хубав и много добре поддържан хотел, обслужването е на много високо ниво, предлаганите услуги също. Не случайно това е един от най-скъпите четиризвездни хотели в София! Заетост има целогодишно, като 60-70 % от времето сме пълни! Управителите на този хотел са изключително разбрани хора и много големи професионалисти. Като служител вече една година там, смея да твърдя, че това е едно много хубаво място, в което всеки един служител, който знае какво може и иска, би се чувствал прекрасно. Научих много неща там, работи се по европейски стереотипи във всяко едно отношение! Заплащането за българските стандарти е добро. Униформата е от водеща българска модна къща, не знам какво повече може да искате от един работодател....Vega е Nо.1 :)

Ниско заплащане ,мотивация за работа -никаква. неясна политика . изискванията -непосилни.

Не ясна политика на управление. Ниска мотивация . Развитие в обратна насока ( назначават ви на по висок пост на същата или по ниска заплата). Липса на заетост.

ЗАПЛТА 4ЕТИРИСТОТИН ЛЕВА.ОСИГУРОВКИ НА ПОЛОВИНА.РАБОТА ПО ЦЯЛ ДЕН.КОЛКОТО И ДА СВЪРШИШ,ВСЕ НИЩО НЕ СИ НАПРАВИЛ.И НИКОГА НЕ СИ ГО НАПРАВИЛ КОКТО ТРЯБВА.