Билдком ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Билдком ЕООД

Излючително лоша работна среда. Не се подвеждайте по предложенията в началото, че всико е цветя и рози. Абсолютно всеки ден се работи в извън работно време. Бонуси взимат само определни хора а за останалата част от персонала са само дребни суми колкото да ти замажат очите.

Някой има ли актуална информация за тази фирма?

Натоварваща работа; работа извън работно време; много ниска заплата за толкова тежка работа - 500 лв; ужасно отношение; безкрайно трудно и бавно за достигане място на околовръстното.

Изключително много и изключително тежка и еднообразна работа. Лошо отношение във фирмата. Не често, а постоянно оставане в следработно време. Намира се на невероятно неудобно и трудно достижимо място- почти до околовръстното, като булеварда от дълго време е в ремот и още дълго време ще е така. Колегите са приятни, но като ви мачкат общи обстоятелства, какво друго ви остава ...

Във фирмата се работи по елементарен начин (поне на позицията за която ме подготвяха). Промените са по-скоро изключение и стават бавно. Шефа е властен и стресиращ. Работата е много и отговорността голяма. Заплатите за тази работа са ниски 500лв.- старт. Намира се на края на София и се пътува много. Работата е проблематична.