Билдком ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Билдком ЕООД

Бивши колеги, настоящи служители и бъдещи кандидати,

Пазете се от Теодора Пешева, тя самата е изключително некоректен човек, изтъкан от злоба и надменност, а всъщност много неука, простовата и не на последно място невзрачна госпожа от пернишки произход... И бидейки такава, смятайте като е лице на фирмата, каква е фирмата...Същата некоректна по отношение на заплащане, на трудово правоотношение и отношение със служителите. Още си чакам изработената заплата от тях. Дано с тези пари да купят нещо ...Използвачи, трудно предвидими даже и за набито око на човек с трудов стаж и превидял доста опит. Взимат се много пари чрез финансиране от офшорки, европейско финансиране, държавни пари под маса тип "дай, ще ти ги върнем", пране на пари и много документни измами. Разбира се, до редовите служители, които изкарват и още пари за чревоугодниците, пари не стигат.

Пазете се и не се доверявайте, предстои фалит, макар и изкуствен, нищо, че всичко е замазано под големите проекти, които уж гениалният Георгиев прави...ще останете изненадани какво стои отвъд големите скици за зърнохранилища.

Същите оплетени като свински черва условия седят и в Олива АД, и в още много други дружества, които седят в регистрите чрез подставени лица на горните....

Честито на преустановилите работата си там, съболезнования на настоящите служители и умната на новите кандидати, които не разбират все още за какво става въпрос....Дано чуете съвета ми!

Излючително лоша работна среда. Не се подвеждайте по предложенията в началото, че всико е цветя и рози. Абсолютно всеки ден се работи в извън работно време. Бонуси взимат само определни хора а за останалата част от персонала са само дребни суми колкото да ти замажат очите.

Някой има ли актуална информация за тази фирма?

Натоварваща работа; работа извън работно време; много ниска заплата за толкова тежка работа - 500 лв; ужасно отношение; безкрайно трудно и бавно за достигане място на околовръстното.

Изключително много и изключително тежка и еднообразна работа. Лошо отношение във фирмата. Не често, а постоянно оставане в следработно време. Намира се на невероятно неудобно и трудно достижимо място- почти до околовръстното, като булеварда от дълго време е в ремот и още дълго време ще е така. Колегите са приятни, но като ви мачкат общи обстоятелства, какво друго ви остава ...

Във фирмата се работи по елементарен начин (поне на позицията за която ме подготвяха). Промените са по-скоро изключение и стават бавно. Шефа е властен и стресиращ. Работата е много и отговорността голяма. Заплатите за тази работа са ниски 500лв.- старт. Намира се на края на София и се пътува много. Работата е проблематична.