ЖИЛМЕН ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ЖИЛМЕН ЕООД

1 точка от 4 мнения

От 2008г. до сега нищо не се променило. Имат няколко фирми Жилмен, Жилдинг, Жилмен Транс и Агроинвест МЖ. Въртят ги редовно в jobs.bg ако някой се излъже да кандидатства. Там е събор от пенсионери. Взимат повече пари от работниците, докато не умрът или не се случи злополука с тях не си тръгват. Синът му като не може да си навие на ината се оплаква на тати, а какъвто бащата такъв и сина. Ако работиш там трябва да нямаш деца и семейство да си обвързан денонощно за тях. Бягайте далече от техните фирми.

tova e nai neuvagitelniqt 6ef kogoto poznavam. golqm .... e kazvam vi sinat mu sa6iqt ..... pari za zaplati nqmal podlec q go vig s kakvi koli se dvigi ami oborota mu e nad 1 milion pak e stisnat za zaplati proklet da e toi si misli 4e 6e givee 100 dodini

Za sajalenie ne e ot dobrite firmi ,parite malko dori i za mnogo manichki firmi v bransha ,otnoshenie na rabotodately kam rabotnicite e keto raboten dobitak,golymo tekuchestvo ,edno hubavo neshto e che se plashhta na opredelena data i ne se zakasnyva no kakto kazah parite sa nishtojni izvanareden trud ne se plashta a, se plzva bezplatno srednoto rabotno vreme e ot 7,30 do kogato ima rabota samo deto ne se zaplashta ostanaloto,postoynno nyma rabota,i otpuskite ni za novata godina izgarmyha veche ,kolektiv ot pensioneri smeshna rabota! Porednata POSREDSTVENNA FIRMA!!!!!!!!!!

Ами какво да кажа не знам .Заплащането е в пъти по малко сравнено с другите фирми в бранша.(Строителна фирма )В края на месеца заплатата ти не знаеш колко ще е.Скача и пада в рамките на 50 -100лв всеки месец .Така че на практика в края на месеца не знаещ какво ще вземещ.И най лошото е че обяснение несе дава за удражките .Ето сега втори месец сме без работа ,в сащото време се отказват обекти.Платената отпуска (принудителна )за 2008 г сварши.Ами вече сме февруари ,този месец каво остава освен неплатена .И което е най-лошото не се знае колко ще продалжи така .Ами в края на месеца ,каво щте правим .То когато имаше работа няма заплати като хората а пак сега да не говорим .Ние искаме да работим ,а не да стоим в кащи и в края на месеца дасе гледаме накриво все едно ние-работниците сме виновни че не са ни осигурили работа .Заплатите се движат около 500 лв(когато има работа )Работното време на някои от нас е ненормирано но заплатите са нормирани ,че даже и от нормираната може да те отрежат някой лев (вапрос на настроение)Колегите са чудесни и почти всички си разбират от работата но няма ПАРИИИИИИИИИИИИИИИ.За уважение от страна управителя не бих казал че може дасе говори.Абе бягаите и не се обращате назад. Нямам повече какво да добавя.Отвратен сам .