Тръст енд Валю / Trust & Value OOD /img/frontend/nomap.png"

Тръст енд Валю / Trust & Value OOD

Позволявам си да взема отношение по анонимния коментар от 30/01/2008 в качеството ми на управляващ съдружник в ТРЪСТ ЕНД ВАЛЮ ООД
Тъй като смятам, че Иван от този форум е Габи от форума на karieri.bg, която няма смелостта да излезе от анонимност, тук ще Ви отговоря по-кратко. По-подробен отговор на Вашите нападки можете да намерите в горепосочения форум на karieri.bg.
1. За условията на труд. Вие не можете да знаете, какви са условията на труд, тъй като никога не сте работили при нас. Имайки предвид неуравновесения Ви характер, който прозира зад истеричната Ви реакция на отказа ни да Ви вземем на работа, Вие никога не бихте и получили възможност да работите при нас. Консултантът е ерурдирана личност, отличаваща се с притежаването на логическо мислене и умението да работи с хора.
2. За наличието на клиенти. Тест за логическо мислене. Въпрос към Иван, който смята, че нашата фирма иска да оцелее на негов гръб: Ако една фирма назначава допълнителни служители, това означава, че а) по-скоро има клиенти или б) по-скоро няма клиенти.

Това, че не сме Ви назначили на работа в нашата фирма не трябва да Ви озлобява, защото така само разрушавате себе и ми губите времето, за да Ви отговарям. Отрицателният фийдбек трябва да Ви накара да виждате по-ясно Вашите недостатъци и да Ви мотивира да ги отстранявате. Надявам се, че този съвет ще Ви бъде от полза при бъдещото Ви развитие. Пожелавам Ви успех!

Хм, странно. Аз ходих на интервю, но ми отказаха работа. Бях доста разочарован. Май явно добре са ми отказали. То от колко време работиш (си работил там). Да, те казаха на интервюто, че при тях няма private life, ама чак пък толкоз.

Ne hodete da rabotite v tazi firma, 6te proklinate denja, v koito ste se zapoznali s 6efovete. Uslovijata sa ujasni. Ne se ostavjaite da vi zabludi laskavata im stranica ili tova, 4e sa v Cosulting Bran6a. Tezi njamat klienti i se 4udjat kak da ocelejat. Moje bi na va6 grab