ЙЕЛОУ 333 АД / Йелоу Такси 91119 / YELLOW TAXI 91119 /img/frontend/nomap.png"

ЙЕЛОУ 333 АД / Йелоу Такси 91119 / YELLOW TAXI 91119

Нябирате ли шофиори?

Хубавите адреси се дават само на техни хора за тебе каквото остана,ако остане звъниш да питаш какво става те нямат адекватен отговор постоянно ти извиват ръцете дали било глоби дали било плащане на карти колегите са адски тъпи видят ,че колата ти е леко мръсна оп звънне на инспектора и получаваш глоба хора ,ако се уважавате сами себе си НЕ СИ ХАБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ в тази фирма

Шофьорите в йелол не са служители на фирмата.Те не се водят никъде на работа с малки изключения.Заверката е рекет на фирмата спрямо шофьорите или така наречените лизингополучатели.Заверка на служебна карта 36 лв в самото начало нула лева и какво получаваш за тази измислена прищявка нищо ,нула.Плащаш си лизинга плащаш ЦДП плащаш заверка на колата добре,но заверка на карта е кражба от хората които работят като роби.Глоби за щяло и нещяло по някой път с основание но има случаи които са буквално изнудване.Никакво уважение от ЦДП и инспектори а шофьорите им изкарват заплатите на въпросните.Безгрешни хора няма факт но всички се третират по един и същи начин.

В тази фирма клиентите са на почит и така трябва да бъде,но отношението към шофьорите е като към роби.Имат само задължения без никакви права и мнение.Мутренска фирма.

Обща оценка 5+

Смятам,че фирмата е коректна спрямо клиентите.Аз лично останах много доволен след като използвах услугите на йелоу такси.Особено съм доволен от една лъчезарна дама на коята не си спомням името но си спомням служебния номер 147. Смятам пак да използвам услугите на тази фирма и се надявам да има повече такива усмихнати шофьори.

моля премахнете помощните зони за да можем да работим!!!

Аз съм само клиент, но те са най-коректната фирма от всички. :)

Фирмата е една от малкото ,която наистина държи да запази своите клиенти с лоялно и коректно отношение

Поздравления на фирмата,редовно ползвам такси именно от нея.Едната от малкото компании,където всяка кола е с GPS.Успехи !