Брилянт - Търновград АД /img/frontend/nomap.png"

Брилянт - Търновград АД

1 точка от 7 мнения

Ако вие сте с висше икономическо образование и професионален стаж и искате да работите на длъжност, която включва: трз, личен състав, касиер, оперативен счетоводител, помощник шивач, хигиенист и искате да работите всеки ден от 08-17,30ч без обедна почивка и една събота задължително се работи от административният персонал от 07-13,30ч за минимални пари, то това е мястото за Вас.
Психиатрията ряпа да яде.... Като питах и разбрах на място за задълженията си и дим да ме няма.

Бях кандидат за работат във фирмата. Извикаха ме на интервю, то протече по нормален начин. Казаха ми, че като дойдат шефовете те ще определят кой ще заеме позицията. След определено време реших да позвъня за да попитам дали вече са си избрали кандидат. Отговора на г-жа Дончева ме потресе. Каза ми, че предният ден е трябвало да отида до фирмата и че ми била звъняла два пъти, при което аз и обясних, че никой не ми е звънял. Нейният отговор беше "както и да е" и ми затвори телефона. Що за отношение е това? И ако имат някой "техен" си човек за позицията, защо залъгват другите хора?

Работата ми в тази фирма е най-голямата грешка в живота ми.Там е почти невъзможно да изработиш мин.раб.заплата,ако не си роднина на някой от ръководителите.Извънредните работни часове са много за чист доход-280 лева!

Когато поработих няколко дни в "Брилянт Търновград"разбрах,че няма смисъл да продължавам.Освен безволеви работници и безскрупулни началници друго не видях.Отивам си с облекчение от ежедневния емоционален и психически тормоз,които преживях заедно с безнадеждното състояние.Оставям ги там.

Вървете и вижте!Като се започне от сградата и се стигне до манталитета и начина на работа на админ.персонал.Беше като връщане в "светлото" соц. минало!Беше ужасно преживяване и продължи малко повече от 1 год.Работих при отвратителни условия,да не говорим за т.нар.ЕКСПЕДИЦИИ на които отиваш в 8 сутринта и не си сигурен дали до утре ще си си тръгнал.Тези ЕКСПЕДИЦИИ по едно време станаха ежедневие и аз не издържах.Напуснах и съм много щастлива че го направих.Заплатите са смешни,админ.персонал нагъл и със завършен ПУЦ /СОНЯ/.Нещото което ми хареса е че колкото и мизерни да са разценките съответно и заплатата,ти дават фиш./Малко са шивашките фирми които го правят/.

Началниците в тази фирма са под всякаква критика особенно на 3-тия етаж.Работниците са подложени на постоянен психически тормоз като се крещи постоянно от една жена която си избива селските комплекси.Да не говорим как въпросната жена заблуждава директорите с непрекъснато мазнене и лизане на задници и те въобще не виждат какво става.Положението е плачевно.Не може да се работи така.Да не говорим за нейни съпруг който се подвизава като техник или нещо подобно,а нищо не става от него.Ако продължават да работят такива некадърници фирмата ще западне още повече.

briliant ad e nai dolnata firma vgrada s nai malki zaplati
a shefovete sa neshtasni .....