КОМСЕД АД /img/frontend/nomap.png"

КОМСЕД АД

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Не си правете труда даже да пускате CV при тях! Работих там няколко месеца, това е нон-стоп психическо натоварване! Постоянни интриги! Постоянно кряскане по цял ден отстрана на тези отгоре! За заплатите няма да говоря, просто е смешно!

Най -големите мошеннци и скръндзи в целия свят !Това е мега долната фирма ,некоректна ,пълно със стрес и викане !Отвратително заплащане и подигравка ,без капка благодарност към служителите за нищо !Пълни идиоти никога ,никога не работете за тях !

Здравейте може ли мнение за обектите в Пловдив. Предстои ми интетвю,ако може и заплащане да ми кажете.

Некоректни! Не знаят как да си запазят клиентите!Аз и близките ми няма да стъпим в магазините им!!! И да вземат да си обучат персонала!

Мнението ми за фирмата че наистина е водеща на пазара и винаги е със богат избор от продукти но нямат нужното уважение към персонала си хората който им работят взимат абсолютно смешна заплата. Жена ми работи в комсед мол Парадайс колегите и шефката им са много добри и сплотени фирмата е много на ниво но заплатата е наистина смешна

аз съм бивш служител във фирмата и смея да твърдя,че лошо отношение от бившия ми шеф Огнян никога не съм получавала.Дори напротив.Фирмата е изключително коректна,тъй като няма събота,няма неделя,няма празник,който да не е бил заплатен според българското законодателство. Не може човек да твърди,че е било прекалено натоварено,тъй като винаги беше подсигурен достатъчно голям персонал,за да обслужва нуждите на клиентите и на фирмата. В крайна сметка човек отива да работи там,а не да си клати краката. Аз лично напуснах тъй като се преместих да живея в друг град.Винаги ще остана с добро впечатление от по-висшестоящите от мен,както и от колегите и работната среда.

Дано собственика на Комсед г-н Огнян Гавраилов Гавраилов чете следващите редове.
Аз съм редовен клиент на компаията. Днес станах свидетел на грубото отношение на въпросния господин към служителите. Момичето, което ми проверяваше за дадена книга дали е налична беше най-грубо избутана от този господин, който се появи изневиделица от някъде си, а момичето до такава степен се стресна, че дори се разтреперя. Аз й казах да извика охрана, защото очевидно господина нещо не е наред. Държеше се супер неадекватно (честно помислих, че е луд) После той влезе в диалог с мен казвайки ми, че това което правел било насочено към клиентите и към тяхното максмално добро обслужване. Аз му казах, че не може да се държи така с хората, след това разбрах че той е един от собствениците на Комсед.
Уважаеми г-н Гавраилов, не това е начина да покажете, че сте шеф, Още повече, когато в търговския обект има толкова много клиенти (както беше днес) Аз лично щчх да извикам охраната защото по улиците скитат много луди хора и днес помислих, че сте един от тях. Не знам дали осъзнавате постъпката си днес, надявам се поне като се правите на вижте ме кой съм, да не е пред клиентите, защото така само показвате ниското си възпитание!
Само мога да съчувствам на хората, които работят за вас. Дори не знам защо се обръщам към Вас на Вие, не го заслужавате, но за разлика от Вас аз съм добре възпитана!!!

Работих там известно време и общо взето се чудя как съм издържал. Работата е много тежка и изморителна, и накрая никой няма да ти каже евала. Колкото и да се стараеш, те навикват едно хубаво и ти намират още работа. Затова често пъти съм си разтягал във времето задачите, че като бързаш да си свършиш конкретната задача, после ще ти дадат още по-тежка. Обедната почивка е само половин час и те следят, една минута повече ако си удължиш почивката, става голям проблем. Имало е случаи когато сме оставали да разтоварваме контейнери до късно, вярно е плащат извънредни, но накрая си направо каталясал и всичко те боли. Никой не те възприема като човек, а като маймуна, като роб, експлоатацията е пълна.

Посещавайки вашите магазини вашия персонал е редовно на линия в скайпа.Мисля ,че е редно да да се самообучава ако с него не е направено това в началото при постъпване на работа.Не може при зададен въпрос да бъда препращан при друга колежка след като първата не може да отговори на елементарен въпрос, какво означава номера на легото.Друго като попитах :Какво се прави от въпросния модел отговорът пак не беше сигурен.Незнам какъв ви е критерия при подбора на персонал той трябва да бъде обучен за елементарните наща при продажбата на вашата стока.