Източна Телекомуникационна Компания АД /img/frontend/nomap.png"

Източна Телекомуникационна Компания АД

Изобщо не мога да проумея как толкова време никой не е писал нищо за въпросната "фирма"...
Съвсем накратко - видите ли обява на компанията - бягайте далеч!
На пръв поглед всичко изглежда страхотно, шефът изглежда приятен човек на интервюто, даже твърде приятен, но само до там.
Текучеството на работници във фирмата е по-голямо от това в строителството, и го казвам съвсем без да преувеличавам.
Всички които напуснат го правят заради отношението на въпросният шеф - викове, крясъци и заплахи с уволнение още от 2-тият ден на назначаването.
И с най-голямата си наглост въпросният шеф се държи така с персонала си, защото работниците му не са свършили задълженията си, които нито са им в трудовата характеристика, нито пък са кандидатсвали за тях.
Давам примери: лан техниците имат следните задължения, освен обичайните за един лан техник - косене на трева, прекопаване и засадяване на дръвчета, лични услуги(ежедневно) на шефа - да се купуват неща от всякакъв характер, да се извозват колеги от администрацията из града, да се бърка грозде в импровизираната винарна в предприятието на шефа, да се бърка смола за работниците в предприятието и още един куп неща от подобен характер, просто безумие!
Заплахите за уволнения и последващите такива(освобождаване поради несправяне с работата) са не поради несвършена работа на лан техника, а поради несвършена лична работа на шефа. И да, съвсем не се шегувам.
В администрацията - счетоводството и юристите нещата са малко по-спокойни, но отново се върши повече от предварително уговорената на интервютата работа и отново се крещи от въпросният шеф почти ежедневно.
Заплащането на фона на всичко това - бих казал, че е ниско, но с една идея клонящо към мизерно имайки предвид всичко с което ще се занимавате и честите срещи на не особено приятният нрав на собственика на фирмата.
"Политиката на шефа относно набирането на нов персонал е - винаги ще се намери някой закъсал за пари, който ще се навие на тази заплата. Криза е."
Заплатите, според краткият престой и разговорите с някои от старите колеги се дават всеки път навреме, никога няма  закъснения.
Общо взето - ако ви изнася, много сте на зор, имате железни нерви и сте супер неебателен - това е мястото за вас.
В противен случай ви препоръчвам да поработите, дори и за кратко като продавач в някой магазин докато си намерите читава работа, но не и да правите грешката, която са направили толкова много хора.
Единственото готино нещо във въпросната фирма са колегите.
Много готини хора, доста изстрадали, но все още се държат на краката си и продължават да търпят всичко случващо се във фирмата.

Добро ли е заплащането...има ли добра среда за работа, позиция юрисконсулт?

Добро ли е заплащането...има ли добра среда за работа, позиция юрисконсулт?

наистина собственикът е доста странен човек. на пръв поглед е много приетен и приятелски настроен, но след като го поопознаеш се срещаш с неговите настоения. но като цяло съм останала с добри впечатления от него. единственото, което е кофти, че нямаш сигурност, защото може да те уволни всеки момент.

Toтална смешка. Изкарах там два месеца преди няколко години. Първо се бяхме уговорили за една заплата чисто, после договора беше с 30% отдолу преди осигуровки. За няма месец собственика изпоуволни половината хора без някаква основателна причина, а викове и крещене не спираха през цялото време. Така и не разбрах, каква им е идеята за съществуване изобщо и се спасих навреме...

работих там.
ако не се жалите, ходете.
шефа е за смяна.
колегите са супер./
нощните минават във филми, през деня е тъпо.

Моят съвет е да НЕ кандидатстваш в тази компания.ШефЪТ постоянно вика на подчинените си и ги уволнява без да му мигне окото...мрази тези които пушат тъй като самият той не пуши.Компанията е под всякаква критика,никой там не си знае мястото...и върши задачи,който не са негови.Да не говорим,че нямат никаква стратегия...не искат да влагат в реклама....не са си мърдали цените от 3 години....айде стига,че се улях.
Успех!

Защо никой нищо не казва за тази компания?
Каква е тази загадка?

кажете ми за тази фирма нещо, за да знам дали да кандидатствам ли там