Търговска Верига ЕВРОПА /img/frontend/nomap.png"

Търговска Верига ЕВРОПА

Днес 15 12 2009 вечерта, от магазина на тв ЕВРОПА в София Люлин 9 закупих 4 бр. готови кюфтета от щанда с готови храни. Закупените кюфтета бяха горчиви и кисели без никакъв вкус Опитах и четирите, но всичките бяха с един и същи без вкус. Оставам разочарован от качеството на храните предлагани в този маркет. Въпреки, че досега съм бил редовен клиент на веригата се замислям дали да бъда такъв в бъдеще. Тъй като, имам достатъчно хора и приятели, всичките ще бъдат своевременно уведомени за лошите и некачествени храни предлагани в търговската верига.

Принципно съм постоянен клиент на веригата, защото в квартала няма други големи магазини. Днес обаче ми се случи нещо нечувано за уважаваща себе си верига магазини. На излизане бях спряна от нисък чичко с мазна шапка на главата, за да ме пита за касова бележка. Оказа се, че съм забравила в количката на бебето кутия Нес кафе купена от друго място, заради което бях задържана в магазина, за да установят, че ТЕ ДАЖЕ НЯМАТ такава кутия кафе. Как им хрумна, че ако реша да я открадна , ще я оставя така на показ, незавита от всички аксесоари придружаващо едно бебе...незнам. Друг е въпроса, че обикновено магазините които наричат себе си верига имат камери за наблюдение.
От цялата работа бебето ми (на 1 месец) вътре се изпоти и се наложи да го прибирам вир вода във студа до вкъщи, заради което никой няма да поеме отговорност разбира се...

Искам да попитам има ли някой, който е работил или в момента работи в магазин Европа в ж. к. Надежда 1? Моля ви споделете мнението си, защото е ясно, че във всеки  отделен магазин обстановката е различна - както персонала, така и управителя. Предварително благодаря

Клиент съм на верига магазини Европа и мисля, че ръководството трябва да обърне внимание на касиерите, които имат практиката да си присфояват жълтите стотинки от рестото на клиента. Днес отново ми се случи за пореден път, но да се влиза в саморазправа не е най-добрия метод според мен!

Мисля че управата на тази мандра е за гонене Неможе хора който не разбират нищо да я управляват Работи се до късно вечер и се извършват много нарушения; трябва да се вземат мерки

Искам да споделя отношението на личен състав към жена която е по майчинство и за 1 година е взела три пъти пари. Не стига че са виновни и всичко със закъснение правят ами и я напсували по телефона двете "дами" които незнаят за какво са там. Как не ги е срам незнам иначе самочуствие - голямо ама без покритие, ако идат на друго място няма да ги търпят нито ден тези двете. ама нали са си в европата що да не седят докато не потъне кораба който е една голяма развалина. Няма да се оправят никога - неуспорим факт. Така ще е докато продават миризливо месо и мухлясал кашкавал и какви ли не още гадости. НЕ ПАЗАРУВАЙТЕ И НЕ РАБОТЕТЕ ТАМ

не работете в маг.Европа,ужас отиваш като касиер,а всъшност си обшт работник

Съгласна съм, то вече и в кварталните магазинчета е по - луксозно от тази верига магазини и другото което е че качеството на някои хранителни стоки е доста съмнително

не е лошо да ги затворят вече тези магазини или да сменят изцяло ръководството като се започне от великия офис първо
нищо хубаво немога да кажа за тях

Лошо е да си работлив и да не те оценят.Аз неставам за подмазвач на шефове.Неможе жена която като работник да е отличен човек-но като шев е кръгла нула,неможе да приемаш информация само от доносници и бес да погледнеш сам да се увериш как седят нештата да викаш по наклеветениа.И когато човека срешту нея приема упреците с малчание-да испадаш в истериа,има хапчета пий си ги редовно,всеки има достойнство--не е длажен да става обект на истериата ти.Плащтането е редовно,стига да нямаш много глоби и те са по преценка на шефа-рядко има да си я заслужаваш,повечето пати и незнаеш за какво,но си ги имаш всеки месец.Имах голямо желание да се задаржа за далго време,въпреки трудностите,но с такъв истеричен шеф няма смисал.Шефа трябва да има комуникациа със служителите си,те са хората който го правят шеф,бес тях няма да е далго шеф.Ако бизнеса е нейн тя отодавна да е фалирала,там неможе да си позволи такова текучество на хора.Има некадърни работници-тях барзо ги подменят-но некадарните шефове си ги тарпят повечко,но и тяхниа ред идва.....