Търговска Верига ЕВРОПА /img/frontend/nomap.png"

Търговска Верига ЕВРОПА

Няма да стъпя повече в този магазин -  всичко е наблъскано като в консерва за 5 артикула има по 12 етикета1
Ако решиш да върнеш нещо, като дори не си напускал магазина - мия невъзможна! Няма значение, че си платил повече от обичайната цена.
Мирише странно, "управителката" излиза с ясната нагласа, че отива на война, мога да продължа поне още с десетина причини, защо НЯМА да пазарувам там!
Скоро и други ще се опомнят и остава да изчакаме персонала да се вмирише като стоката им.

Не става въпрос за Младост1, но много е важно в какъв колектив ще попаднеш, какъв ще е управитела и зам управители, със заплащането, винаги навреме ти плащат, а заплатата трябва да ти я  каже Управитела на самото интервю, на всякъде са различни заплатите Успех

много благодария за мнението ти Г,това за магазина в Младост 1 ли е или за всички магазини ЕВРОПА!А как е с заплащането?С отпоските ако се стигне до тях???

Незнам какво да ти кажа, може да улучиш и добър период ,но със сигурност хората като Николай,Нели,Латинка,Милена,Тони контролен отдел са много готини,това е ,че управителите си идват с персонала, и не знаеш какъв ще е този управител, дали ще ти краде от заплатата или ще ти вика и упреква безпричина за да те изгони въпреки, че си се доказал като кадърен кадър,много е сложно

Здравейте,някой може ли да ми разкаже за магазин "Европоа" в "Младост" 1,защото ми предлагат да започна работа там,ама почва да ме хваща страх,като чета такива негативизми,Моля Ви ще ви бъда мн.благодарна.Ако не друго поне да съм наясно с отношението на шефове,колеги,пари,раб.време и т.н.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

МИЛИ ХОРА, ИМА ДА ТЪРСИТЕ МАЛКИТЕ КВАРТАЛНИ МАГАЗИНИ С ЛЮБЕЗНИТЕ ПРОДАВАЧИ, СВИКНАЛИ С КЛИЕНТСКАТА ПРОСТОТИЯ, НО ТЪРПЯЩИЯ ЗАРАДИ ТОВА, ЧЕ СА МАЛКИ И САМИ СЕ БОРЯТ, СЪС СОБСТВЕНИ СРЕДСТВА И СИЛИ, ТЕПЪРВА ВИ ПРЕДСТОЯТ МНОГО "ТАКИВА МИЛИ" МОМЕНТИ ВЪВ ВЕРИГИ И ДИСКАУТРИ И ДРУГИ ПОДОБНИ ГЛУПОСТИ. ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ ВИ ДА СТАНЕТЕ ТЪРГОВЦИ И ТОГАВА ДА РАЗБЕРЕТЕ С КАКВИ СЪЩЕСТВА СЕ СРЕЩАТ ХОРАТА,ОБСЛУЖВАЩИ ВИ

Няма по-отвратителен магазин от Европа в Люлин 4. В най-пиковия час се вихрят такива опашки, каквито не е е имало и по комунистическо време по празниците. Не може да разбереш коя каса работи, защото има седнали касиерки, които правят нещо друго. Отношението към клиентите е отвратително. Някакъв човек върви постоянно след теб да те следи и да те блъска, т е охраната. Хора с огромни колички постоянно се блъскат - пак от персонала, които зареждат. Накрая, като стигнеш до касата и заявиш, че искаш да платиш с карта, продавачката изпада в бяс. Ако имате път натам, погледнете :)

Дори и да се смени персонала, ако клиентите на Европа не си променят отношението към персонала( което е ужастно, дори и към новите кадри, нещата няма да се променят, не забравяйте,че и ние сме хора, а не роботи

Използвам случая да изкажа възмущението си от ужасната хигиена в магазин Европа на пазара в Мусагеница.Кошниците за пазаруване не се чистят въобще.Мазилката по тавана е на петна от влага и имаш чувството,че всеки момент ще падне на главата ти.А на какво мирише в сектора за зеленчуци!Да не говорим за зареждането.Стоката е като в някой смесен магазин от преди 25 години.Липсват табели с цените.На всичкото отгоре ако питаш за нещо колко струва,направо те хокат и те пращат на касата ,а от там ти казват,че само ако купиш могат да ти кажат цената.Хората вече избягват да пазаруват.Дано най-накрая да се отвори магазин от друга верига!И тогава тези ще си получат заслуженото!

Не пазарувайте от магазина на верига Ежропа в Младост 4!
Персонала се държи грубо и арогантно! Касиерките не връщат жълтите стосинки, Липсват посочените в листовкитв продукти, стоката е залежала, месото мирише!
По всякакъв начин избягвайте тези магазини!