Мост Компютри / Most Computers /img/frontend/nomap.png"

Мост Компютри / Most Computers

По-долното отговаря на истината. Фирмата наистина е роднинска - племенници, чичовци, съпрузи, братовчеди, братя, сестри... В това няма нищо лошо, стига тези хора да работят. Голяма част от тях май само отчитат дейност и получават заплати за това.
Преди Коледа нямаше премии, едва ли и след това ще има. Неприятното е, че се мълчи по въпроса. Дори и символични да са премиите, отново е жест на уважение. Но пък пари имаше за коледно парти. Има работодатели, които смятат, че така стимулират служителите или някакви други подобни виждания. Ще се направи парти, но няма да се дадат пари на хората. Дали е така, или е кризата достигна фирмата, не е ясно.
Условията на труд не са най-великите, вероятно има и по-зле. Обучение няма. Социални придобивки никакви.
Имаше инспекция по труда, но явно някой е пуснал сигнал, за да дойдат. Факт е, че парите във фирмата се дават в пликове и не се плащат осигуровки на пълните суми.

Договора си видях на деветия месец, когато всъщност и напуснах :)))))
Много са зле!МНОГО!!!Работи се по 6 дни в седмицата, заплатата не е нещо особено.Има си 5 човека, които са си там от самото начали и всичко друго се завърта там за по няколко месеца.
Не препоръчвам работа в МОСТ.Евентуално нещо временно,но нищо по-сериозно.

Работя във фирмата от известно време и несъм доволен от управлението и разпределението на задълженията.Старите техници имат по-няколко ремонта за деня 3-4 до 6 в натоварените дни а ние младите постоянно ни дават нови задачи за изпълнение както и по ниско заплащане.Мъка ,мъка най мее яд на тъпите кучки около Валентин дето му сфирукат а той имам чувството чее хлътнал по тях като ученик в 5-ти клас.Нормално ли е деца на 19 години да ги прави началници като те нямат елементарни познания от ръководство и организация на колектива.

Ходих на интервю - удобриха ме. Ходих един ден на убочение, понеже имах още седмица, докато ми изтече предизвестието в старата фирма.
Разговарях с две мадами, които работеха там - едната беше от 6 месеца там и все още се мъчеше да си убеди шефа да й подпише договор. Другата беше на година и все й казваха "Утре договора ти ще е издаден"....
Нямам думи!
Работата е наистина много и най-разнообразна - поне в сервиза. Приемаш рекламации директно от клиенти, приемаш кашони с пратки - пак рекламации. Товариш, разтоваряш, вдигаш телефона, разправяш се с уж "техници", които се бавят с ремонтите и ти го отнасяш!
Така и не започнах там :)

Заплащането е нормално ,немога да се оплача кой знае колко все пак живеем в България.Уважение от ръководство и от колеги няма ,като в една голяма фирма там не се търсят можещи и знаещи, а хора които казват "да" .Привилегийте са никакви ,безплатно кафе (ако има) ,вода и тоалетна.За фирмена сигурност и дума неможе да става,никога няма да те осигуряват на пълна заплата ,ако изобщо те осигуряват е добре, дори и на минимална заплата.Работиш когато ти кажат колкото ти кажат ако не си доволен те отрязват в заплатата.Може да се работи до много късно, както и в почивни дни.Потенциал за развите няма,нито обучение нито каквото и да било,отиваш с знаниня и прекъсваш със същите.В фирмата цари чоробаджанащина ,ако нямаш рода не се надявай на нищо,там не се повишават знаещите и можещите а братовчеди и племенници.За местоположение коментар е излишен ,за някой добре и за някой зле.Колегите са норамлни ,повечето от тях работят там поради простата причина ,че немогат да почнат работа никаде другаде поради тяхна некадърност.Работната среда е ужасна няма база за сравнение на никой за нищо не му пука само те бъхтат насам натам и ти казват какво да правиш.В фирмата има и читави хора но са малко и напускат.

Условията са лоши. Заплащането като за този бранш не е кой знае какво и не се променя особено. Мнението на хората не се зачита. Привилегии - телефон за някои, ноутбук за много малка част от хората. Никакво уважение към свободното време. Потенциал за развитие - малък. Местоположение - ок. Колегите както навсякъде повечето са свестни, малко са интригантите и натегачите. Шеф - зависи на кого попаднеш, но навсякъде е гърч. Работната среда е ок.

Условията са много лоши,като тенденциите са сваляне на заплатите,понеже
са занижени продажбите!Има само обедна почивка от 30мин.Не ти дават време и място за почивка,за пушене на цигара!Изобщо не им вярвайте на думите!Има много работа,а заплащането е ниско!

1 точка

Заплащането е достатъчно, но за което се чупиш от работа. Под това имам предвид разтоварването на ТИР-ове, контейнери, камиони и камиончета, както и обратното - товарене. Освен това има хрантутници, както и неадекватни удръжки от парите...
Уважение - има го единствено м/у колегите. По принцип и от ръководството, но аз лично не съм го усетил :)
Привилегиите са две - в зимният сезон има премии и могат да се взимат части по-евтинко...
Фирмена сигурност - добра, части за компютри винаги ще се купуват в тая държава. Освен ако най-големите чуждестранни онлайн магазини не почнат да шипват до нас.
Свободно време рядко ще намерите, освен ако не си вземете почивен ден (предварително предупредете). Работи се Понеделник-Петък, понякога и Събота...
Потенциал за развитие може и да има за вас, като видите какви некадърници има сред дилърите (без 2ма-3ма). Всичко е въпрос на желание дали искате да ви свързват като част от тези некадърници, представящи кажи-речи най-големият доставчик на части в страната.
Местоположението е удобно предимно за тези, живеещи около х-л Плиска.
Колегите са свестни.
Работната среда мога да я опиша само по един начин - КАШОНИ, КАШОНИ, КАШОНИ и пак КАШОНИ! :D