БИ ЕМ БИЛД ЕООД /img/frontend/nomap.png"

БИ ЕМ БИЛД ЕООД

искам да изразя моето лично мнение и впечатления за гореспоменатата фирма.По отношение на раководният съставрстава въпрос за едни много алчни,ВСЕЗНАЕШТИ и ВСЕРАЗБИРАШТИ хора.За тях чуждото мнение е нешто недопостимо и винаги грешно,дори да сте специалисти в тази професия нямате шанс за реализация тук.В Би Ем Билд,45-50 годишни МАЙСТОРИ биват принизявани в некадърници от едно оште не оформило се ,,КИФТЕ".Доту с уважението,привилегийте,фирмената сигурност и потенциала за развитие в фирмата.За заплаштане-както в повечето имамнически фирми-ОБЕШТАНИЯ,ОБЕШТАНИЯ,а на края ,,нема пари за цигари".Работата в действителност няма край,бачка се до откат или докато издържиш и после те сменят.Колкото до колегите имало е много свястни и работливи хора,както и такива които ,,хвани единя и с него одари другия".
За тези които са решили да се пробват-не си губете времето,,В ЯДИНЕ НА КИФТЕТА".Послепис:един от стотиците прецакали се хора.

Hora,koito zavijdat i govorqt losho vinagi shte ima.Az sam bivsh slujitel na firmata v grad Plovdiv i prez vremeto, v koeto rabotih za tqh bqh izkluchitelno dovolen otkum zaplashtane i otnoshenie sushto koeto ne e malovajno.Uspehi zanapred

Не разбирам от компютри, пише сина ми! Дават заплати, колкото си искараш - стигаш и до 2000лв. ако има работа . Сега няма много и аз съм си у дома. Собствениците си уважават хората ама техническите им много викат. Работното време е добро защото като си имаш работа ти дават бус да те закара да си я свършиш. Между колегите имаше много негодни за тая работа, панелите са тънка работа не за всеки. Плащат ти спането, возят те до работата, има и банкети по празниците. Доволен съм и дано отимат работа пак, че се е задал голям глад. Тия дето пишат лошо или не са честни или те са си нефелни (не знам какво е това - сина).

Нямам мнение по горните оценки, аз съм бил партньор на фирмата. Намирам ги за коректен и екзактен партньор. Като чета оценките и като съм виждал работниците и офисния персонал ми иде да питам " га ядохте кифтетата що не ривахте?" За да не прочета и за себе си подобни оценки като горните, просто ще си пропусна фирмата. Няма лошо работниците да искат, но не трябваше ли и да дават добра работа и лоялност? Хайде, момчета, да не ви припомням, че бачкахте "частно" с бусовете и оборудването на "нещастната фамилия" - забравихте ли? И още нещо - момчето е повече на обекта с работно облекло и бачка наравно с вас, нали? Умната, да не пострада управителчето!

izmamnici chak mi6o si e smenil ofisa pak

Korekta,borbena osigurqva6ta rabota,sigurna v bade6to si kolektiv.

от Администратора: не прекалявайте с ПР-а г-н Mihail Musov! Повече мнения не ви правят по прав!

Супер некоректен спрямо служителите си просто без коментар