Тони 2000 /img/frontend/nomap.png"

Работя във фирмата повече от година.Доволен съм като цяло.Заплатата се плаща редовно,отпуски се полагат както си му реда.Почиваш си редовно по график ако евентуално няма някой болен или в отпуска.Ако ти се наложи да отсъстващ ти влизат в положение.Само забележката ми е че цена-качество не съответстват.Ресторантите имат огромен потенциал,но им липсват нужните кадри за да ги управляват.Това е мнението на един вътрешен човек.

Пропуснах да отбележа и какво друго ме подразни в обявата им. Освен, че не са споменали заплатата, пише, че предлагат - 30 % отстъпка от храната!!! На другите две места, където съм била, поне се храниш безплатно!

За кухн. работник -  споделете какви са условията? Отново търсят за заведението срещу бл.8, не съм кандидатсвала още, понеже се колебая. Досега на други места - предлагат раб.време от 07.00 - 17.00 и от 17.00 - 1.00 през нощта, но по принцип няма фиксирано работно време. Болнични - не се изплащат, ако си вземеш ден - другата трябва да поеме и твоята смяна???!!! Един почивен ден за цялата седмица, работи се прав! А когато е почивният ти ден, колежката работи от заран до късна доба!!!! Ако започнеш работа, трябва да си изкараш задължително целия месец - иначе заплата - на куково! + 1 м. предизвестие. за месеца се получават над 300 /!!!!! / раб.часа!!! за мизерните 400 лв.

Бих искала да кажа,че съм доволна от Ресторанти Тони 2000 ,но има едно момче-сервиьор в един от ресторантите(с/у блок 183)се държи изключително нагло, не мога да разбера  кое го кара да се държи така .Средно на ръст е и е с гола глава!Вече сядаме някъде където не му е район за да не му гледаме намръщената физиономия!Държа винаги да се оставят бакшиши ,но на това момче никога няма да оставя!Наистина се държи отвратително с клиентите си затова моля обърнете внимание за да не ги губите!Хубава вечер!

Посрещнахме 2010г в тони 2000 кършиака.Изразявам недоволството от името на компанията ни от 16 човека,защото:първо-три пъти един от нас ходи до там за да си поръча вегетарианска храна, и накрая нищо;второ в менюто минералната вода беше записана 500мл.,а ни сервираха 330;трето в менюто имаше на човек по едно кафе,което изобщо не ни се сервира,а в същото време,понеже основното ядене беше някаъв си сладьк пилешки,не мога даже да го нарека специалитет,си порьчахме една вода 1,5л ,една порция пържени картофи и една сода и  искаха да им ги платиме накрая;четвърто нямаше абсолютно никакво място за игра,понеже масите бяха много наблъскани и най-важното бяха ни сложили на една маса под найлона,от където така духаше,че направо си стояхме с якетата и цяла вечер не можеш да се отпуснеш въобще.Е извинявайте ама за 40лв на човек не заслужавахме това и то на Нова година.

Заведенията са хубави,но цените са доста високи,а порциите малки.За да работиш там трябва да се сбогуваш с личния си живот.Живееш само за фирмата.Винаги се налага да вземеш на някой колега смяната или пък има недостиг на персонал,и нямаш никакво свободно време.

всичко е супер и обслужване и кухня а оркестъра са невероятни сладури

nikakvo uvajenie,za izrastvane i duma ne moje da stava,rabotnata sreda ne e dobra

Az kato klient na toni 2000 iskam da kaja 4e obslujvaneto e na nivo,no cenite sa malko visoki,a porciite malki

Като цяло заплащането е добро с цената на много саможертви.Почти никакво свободно време и условията на труд не са добри.Никакъв потенциал за развитие.За млад човек без семейство е горе-долу добре