Радио Ритъм Плюс /img/frontend/nomap.png"

Радио Ритъм Плюс

Радио Ритъм! Хъ... Радио Kiss Me  това е Радио Ритъм и взнезапното им решение да станат Ритъм! да не забравим да подчертаем че бехте Онлайн Радио и Такова ще останете .....

Привет и от още един от слушателите на това прекрасно радио. Лесно е да оплюем някой. Условията в които се работи се промениха. Нивото на звук и качество също. Някой от вас с хапливи думи послушал ли е сега, че да изрази такова мнение. За усилията, труда грижите някой сеща ли се. Тези хора ни радват. Сигурна съм, че доскоро и Вас са радвали. Но как да запазим нещо хубаво... Нали сме Българи и как няма да го опорочим. Аз се радвам, че се развиват доста градивно и положително, дори със невероятна актуалност. Може да са изгубили няколко от слушателите си, но всеки може сам да чуе и прецени. Все пак всеки сам избира какво да слуша. Нека никой не си позволява коментар от злоба. Твръде глупаво е. Поздрав и успехи на целия екип на радиото, което ни радва. Успех и смело напред!!!

хубаво радио,от скоро го слушам онлайн и ми харесва - не знам как е било преди но сега е добре

Слушам радио Ритъм плюс от скоро и съм много доволна от програмната схема и музиката , която се пуска . Незнам как е било преди , но определено сега радиото е много добро ! Слушам го и онлайн и лично на мен ми е интересно!
Пожелавам на екипа на радио Ритъм плюс много успехи , попътен вятър и да продължават да се развиват все така успешно напред !

Здравейте слушам това радио от самото начало с прекъсване от 2 години, тъй като не бях в Кюстендил. Няма да забравя яките концерти който правеше радиото, много добри водещи правят купон.С една дума харесва ми!Незнам, кой за какви пари работи тук се носят някакви суми от 1,32 и 100-150 лв.
Но според мен радиото е слушано и има успех!!!.
Не Ви ли писна хора, да дърпате всички надолу в казана????

Това радио се слушаше в самото начало,сега вече никой.Преди около 2 седмици минах покраи радиото и ме лахна такава силна миризма,че все едно се бях минала покраи кочината на село когато не е чистена.Направо сайалих хората които работят там.Питам се до колко е верен слухът,че получават заплата между 100-150 лв.Ако този слух беше само слух Ники Атанасов нямаше да напусне както и много други преди него.Слушах радиото само заради Ники и Любо Райчев.Слушам нов женски глас,много прирятен.На момичето му беше много трудно,но бързо влезе в темпото.От няколко дни и нея вече я няма в ефира на радиото.Дали и тя не си е тръгнала?Беше ми забавно с тях двамата.Сега слушам това тъпо радио само заради Любо Райчев.
Според мен това радио е излишно в този град.

от скоро съм в град Кюстендил и тъй като предпочитам свободната част от деня ми да преминава в компанията на радиото, споделям своето мнение за радио"Ритъм плюс": приятни гласове, приятни водещи, приятна музика. Новините не се проточват, а концертите им развеселяват.. приятна компания е това радио..ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!!

РАДИО БЕЗ НИКАКВО КАЧЕСТВО ! СЛУШАХ ГО ПРЕЗ НЕГОВАТА ПЪРВА ГОДИНА. СЛЕД ТОВА СТАНА БЕЗЛИЧНО, БЕЗСМИСЛЕНО И ТЪПО ! КЮСТЕНДИЛ НЯМА НУЖДА ОТ НЕГО !

Имайки в предвид категорията, в която попада, може би ще си кажете \"Това е една наистина добра работа, да работиш в радио сигурно е голямо удоволствие\". В някое друго - може би. Не може да ти доставя удоволствие да работиш по 6, а понякога и по 8 часа на ден (в много случаи без почивен ден) за скромните 1.43 лв/час !
Не може да ти доставя удоволствие да работиш сред прах и паяжини ВСЕКИ ДЕН. Не може да ти доставя удоволствие, отивайки на работа измръзнал, да се \"стоплиш\" на полутоплещ климатик. Не може да ти доставя удоволстие да работиш с \"модерна\" и \"качествена\" техника, с каквато сигурно само \"Ритъм +\" може да се похвали. Прекъсващи кабели, компютър с остаряла операционна система (Windows 2000) и още по-остарял монитор, от който можеш да ослепееш от прекаленото взиране в него. Работата е \"идеална\". В студиото има полилей с 2 работещи крушки, а в салона такива просто липсват. Офис - отоплява се с печка на 2-3 реотана, незнайно коя година произведена. Заплащането - УЖАСНО ! НИКОГА не можеш да вземеш чисти 200 лв. поради простата причина, че ти се удържат 23 лв. за осигуровки, а работиш по 6 часа всеки ден. Взимаш \"заплатата\", пазаруваш, и към началото на следващия месец си без една стотинка, понеже управителят на това радио ДЪРЖИ ДА СЕ ЗНАЕ, че \"плаща добре\". Ако говорим за уважение, сред колегите го има, обаче то не ти върши работа. Уважението няма да ти увеличи доходите по никакъв начин. Привилегии - никакви. Естествено, кой си ти, че да имаш привилегии. Свободно време - почти никакво. Нормалните хора в неделя почиват. График - прави се на хвърчащо листче, закачено с кламерче за стената. В \"Ритъм +\" САМО НЯКОИ почиват, тези от по-старата генерация служители. Когато ти трябва почивен ден ти го нямаш, получаваш го тогава, когато не ти трябва. А заплатата ти се дава на 2-3 части. Днес - 50 лв. Утре - пак толкова, след 2-3 дни си получаваш остатъка. Това има ли го някъде другаде, този МАЛОУМЕН начин на заплащане ? Ами ако ти се налага да заминеш за един или два дни в някои град по работа ? Нали ти трябват пари ? Е... \"сега нямам в мене всичките за да ти ги дам, на мен и тези дето ви давам са ми много\". Ми най-добре ни дай по 10 стотинки на час, а ? Като не може КАЧЕСТВЕНО и НОРМАЛНО заплащане да се прави от една фирма, то тя по-добре да се закрие. А относно тази, аз съм ЗА нейното закриване !!!