Райфайзен Мобилна мрежа /img/frontend/nomap.png"

Райфайзен Мобилна мрежа

Разбира се ,че трябва да отидеш ,за да видиш за какво става въпрос все пак и да не съжаляваш,че не си отишъл.
Истината е една-работиш на граждански договор,но не можеш да работиш на друго място.Сам си плащаш осигуровки,а от януари сам си плащаш 10 % плосък данък.Нямаш офис,където да каниш клиентите си-плащаш си разноските по транспорт и кафета.
Ако имаш богати приятели или роднини -добре си дошъл.
Между другото наистина издъхваме.

iska da Vi pitam ne6to! pokanen sam na intervio,trqbva li vaob6te da hodq ili....
nqkoi bi li mi kazal ne6to po vaprosa?

Мобилните банкери са подвижната нископлатена реклама на РФБ.
Уволняват ни поголовно,а всъщото време търсят нови хора.Е,тва не го разбирам-ще си махнеш обучения човек,който работи от години,а ще наемеш нов,за да налееш пари в него за обучение и ще го махнеш след 3 месеца,защото не си изпълнява плана

Съмнявам се , че мобилната мрежа ще продължи да съществува като такава в условията на тази криза!!

Сега сме в криза и парите са малко, но зле ли ни беше до преди месец. Аз съм в провинцията ама наистина заплата ми беше в четери цифри. Няма да се лъжем не всеки е за тази работа. Но все пак имаш толкова свободно време, никой не може да те принуди да работиш от 8 до 6 с час почивка. Нямаш шеф на главата - само в петък. Не е зле особенно ако искаш да се развиваш в сферата на продажбите. Нормално има конкуренция ама къде я няма? А като са ти крадяли сделките ти що си спал колега? Успех на всеки който се навие да работи в АМ.

Аз имам много близка приятелка,като се раздаваха кредити ПОД 1500лв не падаше,имало е случаи над 2500лв.
Сега си е кофти..но то пък къде ли е ОК!!!
Иначе човек като не става за нищо,определено всичко зависи от самоят теб...от това как си вършрш разботата,ако ставаш вземаш пари Ако не .............жив и здрав

do sega si beshe super! V momenta e kofti kakto navsiakude. za bivshiiat kolega, koito kazva 4e zaplashtaneto e mizerno... ne znam kakvo da kaja:( srednata zaplata v ekipa beshe 4etiricifrena kato otpred ne beshe 1. Zaplatite sa taina! shtom ima po-dobre platena rabota v bg zna4i niama ot kakvo da se oplakvame. Kolegite sa konkurenti, no pone v nashiia ekip nikoi ne ni "nabiva kancheto" i ni uvajavat.

Ако не си умрял от глад - не си и помисляй да работиш като мобилен банкер/ особено в провинцията/. Тук е мястото да кажа РАБОТОДАТЕЛ СИ СИ ТИ, защото сключваш граждански договор, не трудов договор! Самоосигуряваш се - банката не харчи и 1 стотинка за здравни вноски, или пък социални.Заплата остава много мизерна след като си внесеш дължимото.Чакаш бонуси, които задължително са орязани от глоби за неизпълнение на целите.
Уважение, ха от кого? Срещаш се въднъж седмично с някакъв дето ти се води главен/ той също е на граждански договор/ за около 1 час, набива ти канчето, че нямаш резултати...и те надъхва другата седмица да си на улицата от ранно утро ..до късна вечер ...да издирваш потенциални твои клиенти- жертви.ДА ПОСТИГАШ ЦЕЛИ!!!
Привилегии - карта за градски транспорт;
- уж служебен телефон, които си плащаш минимум по 40 лева месечно и то върху тази телефонна сметка дължиш и 10% данък..и разбира се и осигуровки..правилно разбрахте...
-друга сладка привилегия, че си на улицата зиме, лете...без да си получил и 1 лв за обувки, или дрехи. Длъжен си да спазваш бизнес облекло, като лятото задължително със затворени обувки!!!
Б момента няма фирмена сигурност..КРИЗА Е!!!
Работа - свободно време, уж ти си планираш времето, но като не вземеш никакви кинти си принуден да маршируваш от зори до мрак/ имаш цели/
Развитие - в момента забрави..КРИЗА Е!!!
Колеги - това е враг номер едно. Тук колегата няма да ти помогне, напротив ако може да ти отмъкне сделка под носа, ще го направи с голям кеф...и ще се докаже като по- кадърен!С удоволствие ще ти натисне главата под водата, за да те удави, вместо да ти подаде ръка.

Можели някой да ми каже повече за мобилните банкови консултанти?
Благодаря Ви

pod vsqkakva kritika.zapla6taneto e mizerno i sme6no za rabotata koqto var6i6,celite za neizpalnimi i e nenormalno da sa ednakvi celite za malkite i za golemite gradove.