Б.С.Б. – ФОКУС ООД /img/frontend/nomap.png"

Б.С.Б. – ФОКУС ООД

Чета коментарите и си давам сметка, че не дават много обективна информация.
Единият бивш колега не харесва, че цари шуробаджанащина - всъщност хората правят подбори, има си критерии и за външни, и за вътрешни конкурси. Друг бивш колега, че хората се обединяват в групи - ама на това му се казва екип и сплотеност, възможност да помогнеш на колегата и ти да получиш подкрепа. За щастие това е един от работодателите, който може да се похвали с истински екип и прекрасна работна среда, в която всеки разгръща възможностите си, учи се и се развива непрекъснато.Текучеството на фирмата в основното ядро работници е практически нулево. Всички започнали от самото начало сме си все още тук и си ни е отлично.
Който си върши работата и всичко му е както трябва, си получава заплатата на точната дата.. И екип има, и свестни колеги..
Ако аз бях виновен, щях да си мълча и да си поема вината, а не да плюя по форумите..

В тази фирма 90% от работниците са роднини на тримата собственици и стоят с ръце в задниците и само се чудят къде ги сърби и къде да се почешят. Особенно, един от тях, който постояно краде и го хващат да бездейства редовно и да спи на работното място и само се укрива и си пие чая, но не взимат никакви мерки,понеже са кумове с една от шефките. Заплащането е на много лошо ниво с постояни закъснения, постояно се обвиняват служителите(който не се в роднински връзки с шефовете),че са откраднали нещо за да не дават пари и да не се бръкнат у джеба. Да ги дават заплатите на чешещите си задниците. Една от началничките постояно интриганства, като укрива мързеливите и напада работещите (М----а)

г-н "прог" бих искал да знам кога не сте си получил заплатата?

неплащат заплати...шефат им краси ходи и псува работниците...обстановката е неблагоприятна средата е кофти не мога да кажа нищо хубаво за дългя си стаж в тази фирма

Здравейте, в бсб фокус е е кой знае колко хубаво работодателите са уж вежливи после ти го изкарват през носа пращат те командировка за дни без предупреждение колегите са на групи и има много караници му групите заплащането е средно ако не ходиш събота на работа ти плащат значително по малко в офиса им също са разделени на групи служителите което е пък още по кофти заплати плащат стараят се да е на време ама много пъти се изъдънват и закъсняват

някои знае ли нещто за тях? икаде им е офиса?