ФОРС ДЕЛТА ООД /img/frontend/nomap.png"

ФОРС ДЕЛТА ООД

По измислена охранителна фирма от ФОРС ДЕЛТА в България трудно може да се открие!!! При срещата ми с някой лица от ръководният състав на тази фирма останах с впечатлението че тези хора са завършили "ВИТИЗ" специалност кукловодство. Тези хора са абсолютни лицемери и безсрамници гаврещи се с гладният и търсещ работа Българин. Финансовите възнаграждения в тази фирма са смехотворни. Ще напиша малко за това което зная и е 100% факт (истина). Заплатите в най отговорните и възлови обекти на Джи Ес Ем оператора "ГЛОБУЛ" в София: "Соравия", МСЦ-3/4 и централната офис сграда намираща се Бизнес Парк София са цифром - 400лв. и словом - четиристотин лева. Сега някой мизерник ще възкликне, че за охрана тези пари са супер. Да така е, само че, ако пазиш тоалетни (кенефи) a не сгради и техническо оборудване в тях струващо милиони левове. Лошото е че кандидатите за работа въобще не знаят за какво става на въпрос и когато ги измамят да започнат работа, мините (изненадите) започват да гърмят една след друга. Осигуряване на минималната работна заплата. Познайте при това осигуряване колко ще се заплаща извънредният труд? Ами около 16лв. за 12 часа положен труд. Шараните захапали въдицата трудно се откачат, защото трябва да си търсят друга работа а такава за не ориентирани трудно се намира пък е и пак разход (вадене на нови документи). При преждевременно напускане се плащат и одеждите Форсови (дрехите). Извода ми за „ГЛОБУЛ” – Евтини на брашното - скъпи на триците… И те ще разберат колко скъпо струва евтиното…

Аз не вярвах на това което е написано, но отидох на място и видях че всичко  е  истина.Голяма мизерия.Нямам думи.Това което предлагат в обявата на jobs.bg не отговаря  на истината.Не си губете времето с тях.

Като сте толкова горди защо не си напишете имената, казвам си мнението защото сам вбесен от наглоста на тези хора !!

Май здраво им куца кадровата политика в тази фирма? Във вестник''ТЕЛЕГРАФ'' от 11.12.2009 пише че единият охранител в обрания трезор е бил доста възрастен.Чета и други мнения и виждам заплащане на банкова охрана 268лв..За тези пари и присъствието е много.От бивши служители от провинцията,разбрах че назначават,без да са те  видели-важното е да има бройка.
Като бивш командир зная, че за да искаш да се ''носи службата'' както се изизсква,първо трябва да дадеш каквото се полага и тогава да искаш!
Но като гледам за какви суми и възраст се пише..............,то сами си отговорете за качеството на охраната.

най-скапаната фирма за охрана. лъжат служителите си, лъжат и възложителите си. не знам как все още намират клиенти. факта, че са поместили три препоръки писани преди 30 години е показателен. самата траянка орфаниду е интелектуален полу ръст и безумно алчна. от там идват проблемите и на тая фирмичка

Абе много здраво цакат/финансово/отпускарите!

оставаше и да не триете мнения ...

Абе вие нормални ли сте да се кефите на тая гръцка фирма в нея ништо не наред като се почне от договорите които са върху минималната та до извънредните смени които се плаштат на по малко пари.При напускане ви ебават маиката с удръжки,дрехите са отвратителни просто немам думи за тиах,естествено вие си ги плаштате на пъти по висока цена от стоиноста има амаа штом ви кефи даваите извънредни смени взимаите парите на форса може пък ниакой ден фирмата да фалира от вас не се знае (rolf)(rolf)(rolf)

tazi firma e otvratitelna koito iska da zapo4ne rabota samo moge da sagaliava absolutno niakavo razbirane na problemite na rabotnicite ot strana na na4alnicite v pomegdu drugoto te sa palni mi6ki dolni ne6astnici koito po cial den se 4udat kakvo da praviat i postoianno globiavat za 6ialo i ne6ialo a liceto blagev ne e ot 3 mec.vav firmata kakto tvardiat a ot dosta pove4e za6o ne si go priznaiat ili moge bi niamat smelost tova e firma koiato ima dosta dobri i profesionalni slugiteli specialno za sota govoria no ima i dosta ne6astni na4alnici koito si gledat samo tehnia interes ako butne6 ne6o da se po4erpiat niama da te barat abe s edna duma korupcia kato navsiakade tova e nai gadnata firma ot vsi4ki drugi v sofia lagat ni snekekvi migavi premii koito vposledstvie si gi vzimat vav vid na globa a pak ako niama takava premia ti vzimat ot zaplatata a te neznaiat 4e ako ne sme nie niama koi da im izkarva zaplatata i niama da sa na toia post tova sa palni ne6astnici i dolni seliani koito nadali 6e mogat da se realizirat niakade drugade palni kompleksari tia pari kakvoto gi zimat za sve6i da ne im stignat a pak i lakomiata i na sobstveni4kata na firmata Traianka Orfanidu e napravo bezo4liva malko li vzima prihodi 4e posegna i nan na6te pari ne moga da razbera ama lakomiata niama granica za lekarstva da gi dava tia pari a ima i o6e edna mnogo gadna ku4ka vav firmata Meri Konstantinova se kazva mnogo dolna i mazna gaska taia napravo e otvratitelna moge bi strada ot nedoebvane no ako e taka ot tia globi kakvo gi sabira da si kupi edin vibrator i da si go zavre v gadnia si gaz dolna kurva

Чета мнението на FOX който се гордее че е охранител в тази фирма. Може би и БЛАЖЕВ е бил горд че е бил"форсаджия" /снимки с униформата по вестниците/ , или колегата му и приятел от Севлиево -в репортажите по телевизията и той беше със синия половер под якето. ТОВА ли е гордоста от работата ? А относно приемането на изгонени от други фирми и започващи работа във"ФОРС ДЕЛТА", мисля че говори доста красноречиво за качеството при подбора на кадрите.
А колко ли "БЛАЖЕВЦИ" сред тях ???????? - Тема за размисъл!