ФОРС ДЕЛТА ООД /img/frontend/nomap.png"

ФОРС ДЕЛТА ООД

Абе работя там и чесно казано,
не бих им възложил да ме охраяняват
Вземат и куцо и сакато от улицата,
всичко е масово без договори.
90% от колегите ми охранители,са пияници, наркомани и неграмотни селяндури които се напиват,спят
по-време на работа. Никой няма стимул да работи защото тая фирма дава супер жалки пари за коио трябва да се редиш пред входа на една жилищна сграда цял ден като чели сме в 15 век!

А това че фирмата не е била свързана с мутренските среди, ДА,ДА
МА МЕН МАЛКО МЕ СЪМНЯВА ...

Създадена преди четвърт век от КОНСТАНТИНОС ОРФАНИДИС, Форс Делта някога е била най-мощната охранителна фирма. Тъй като няма връзка с мутренските среди е охранявала половината посолства в София - вкл. американското. Разполагала е с най-големия СОТ автопарк, вкл. мотоциклетно звено.
Десет години след смъртта на основателя си, Форс Делта е в руини. Управлява се според сутрешното настроение на "веселата вдовица" Траянка Орфаниду. Всички приходи се изсмукват от Траянка, за да се финансират светските ѝ купони и воаяжи с яхти. Големите посолства отдавна прекратиха договорите си, потресени от липсата на професионализъм. След месец-два ще бъде прекратен договорът с последния голям обект - НДК. Заради големите издънки по време на европредседателството Форс Делта беше изхвърлена от новия търг за охрана на НДК. Автопаркът на СОТ патрулките е качен на трупчета - от 80 патрулки преди години, днес в движение са 10 бр. Патрулите се дават от по един човек - няма хора. А хора няма, защото не се плаща. Охранителите се назначават на минимална заплата, която после се преизчислява и умножава с разни отрицателни коефициенти. Нещо нормално е в края на месеца да получиш 300-350 лв. заплата.
Опитният екип от ветерани на стария Орфанидис отдавна напусна. Постоянен мениджърски екип няма. Заради капризите на Траянка ръководителите на звена се сменят през 2-3 месеца.
Музата на хаоса се рее на Форс Делта.

Не се захващайте на никаква позиция в тази фирма, използват хората, трудпви договори почти никой няма, пари се взимат на ръка, офиса е меко казано неандерталски, работят само бабички! Условията за просто скандални, тоалетна хартия дори нямаше, сшужителите са с интелвкт на продавач-консултант. Използват хората за седмица и нито договор , нито заплащане

Шибана фирма, работиш за под минималната, не плащат навреме, лъжат те с надници, за парите чакаш повече от 5 часа прав пред офиса! Колегите са малоумни, не се плаща нощен труд! Всички читави хора избягаха. Отпуската е 7 лева на ден! Ако имате разум не постъпвайте в тази умряла фирма!!!!! Траянке дано пукнеш мама ти дееба алчна!!!!!!!!

Я се излагах да работим у тая изкецана фирмяа при
тиа измамници прости
бех пазач у една кабинка дето беше пална с буи
5 пати фаштах буи та и кучето фана от мене
Дадоха ми една униформа я като я помирисах ме утепа
се едно на свинята сам я обличал пет пати я прах докат се отмерише па на края като земах да напущам
ониа ми вика да сам я носил на химическо.
Ма я му телих една маина и си оидох
ониа началнико ми искаше цигари да му копуем
да не ме топи на другите началници че си поркам
ракиика у кабинката не требало на работа като сам да пием
баго па я що да пражим цела жецхер мамамудеба

Митко ли си какъв си не знам ама говориш пълни глупости явно си някоя пионка от офиса и те карат да пишеш някакви пълни простотии но имаше хора с повече от два езика и вече ги няма защото в тая изгнила пропаднала фирма това не е от значение но щом на тебе ти харесва евала цял живот си седи портиер защото от тебе явно нищо друго не става

Уважаеми Смешнико,

Работех в тая кочина преди около 7 години.
С 2 езика съм и тогава бях с толкова!В момента работя в голяма чуждестранна компания а брутното ми възнаграждение в момента е някъде към 2500лв.

Не знам коя е Мери и кой е Димов и не ме и интересува. Знам само че това е най-долнопробната фирма за която съм работил а ти си прост гъзолизец, който ще си остане с някакви жалки 800-900лв. до края на живота си.

Аре наздраве, тъпанар!

Уважаеми колеги и бивши колеги много коментар много нещо бре ама никой не е написал какво образование има и колко от вас знаят поне по два езика че да имате претенции за заплата от 800-900 лв .Работя във фирмата от 5г. и смея да твърдя че си е много добре,относно ръководството г-н Димов и така наречената Мери мога да кажа че е супер проблеми съм нямал . И НАЙ НАКРАЯ ИСКАМ ДА КАЖА НА МРЪНКАЧИТЕ ТУК! ПЪРВО ВИЖТЕ СЕБЕ СИ ТОГАВА УПРЕКВАЙТЕ ДРУГИТЕ ЯВНО ТОЛКОВА И СТАВАТЕ, АЙ НА ДОБЪР ЧАС.

Това е една от най най бъгясалите Сот фирми ... Не почвайте мен ме излъгаха като ми обещаха 800 лв за евро прецедателството в НДК .. Взех 405 лв за 16 смени там .. от които съм карал 6 24-ки лъжат и Василев и Димов се боклуци и нещасноиди започват в тая фирма .. Пенсионерите са с предимство

Здравейте бих искал да ви кажа че всичко написано за тази жалка и скапана фирма е вярно.За да си добре там трябва да влачиш на Светльо( взводния) ракия и цигари и няма да имаш проблеми или може да си хванеш за любовница оная дърта скумрия Мери и ще си добре пак има един така наречен сотаджия който това точно направи и сега се е помислил за собственик на фирмата,а той просто е една жалка карикатура пълна с комплекси и страда от липса на внимание заради този същия смешник изгоряха доста хора.Направо се чудя изобщо какво съм правил в тая жалка фирма.