Домейн Менада ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Домейн Менада ЕООД

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Има какво да се желае още за да просперира фирмата.
И нека мислят повече за работниците,защото те вадят хляба на всички със скъпи колички.

заплащането - симвилично, отношението е като в повечето часни фирми, безплатна храна, в момент на криза сигурност няма за никого, но за това пък свободно време много, потенциал за развитие почти няма, разположена е фирмата в града, а не в индустриалната зона средата в която се работи и колегите са добри

Има голяма грешка и разминаване - технолозите не получават 1500 лв ,а доста по малко .Фирмата има голям потенциал за развитие ,но не я управляват правилните хора .На никой не е ясно ,че за да има заплати трябва да има продажби ,а те са доста затруднени в тази криза .шефа на фирмата май не се интересува вече от това как са нещата в нея.Има голям спад в качеството на вината и знам от сигурно място ,че за това не са виновни технолозите .Както и да е ,дано да не се затрие това име Менада - хората го знаят и обичат вината им.

хората искат да се работи, плащат прилични заплати, осигуряват ни на 100%, никога началника не е идеален, но съм ги приел ... развива се фирмата, помня преприятието като го взеха - виждам го и сега - разликата огромна, но винаги може повече ... засяха си лозя, вярно и коли си купиха, но то не варви "с москвича на бащата" ... за мен те са най - доброто в бранша ... дано да е "берекет", че да има и за нас ... и дано не си навирят носовете ...

За първата си оценка относно заплащането:Ако някои от ръководния състав успее да изкара с 400 лева месеца ще си поправя оценката.
Не може в една фирма в която технолозите взимат 1500 лева а работниците три пъти по малко да се говори за каквото и да е уважение.
Какво точно се смята за привилегии?
Бях съкратен от тази фирма без никакво обяснение,при положение че в моя цех имаше нужда от работна ръка.Ако това е сигурност здраве му кажиРазвива се само господин Далаков и сие.

има какво да се желае

лоша организация на труда