МБАЛ Света Марина ЕАД /img/frontend/nomap.png"

МБАЛ Света Марина ЕАД

1. Няма ясни правила за формиране на вътреклиничното разпределение на заплащането по т.нар. ДВНО(кл.пътеки). Това дава възможности за по-добро обезпечаване на послушни и удобни фаворити.
2. Липсва уважение между отделните клиники и взаимно подценяване на дейността.
3. Работа-да, много, но нали това ни е работата?..
4. Потенциал за развитие?-втора година не ми позволяват да специализирам. Може би нямат нужда от квалифицирани кадри?
5. Добро е, спокойно и достъпно.
6. Колеги-нищо човешко не им е чуждо-особено подлостта о коварността .
7. Привилегии-да, освен ако не откажеш секс на шефа..

Ако не се толерират далаверите ще е доста по-добре. Трябва да си ....(все гаднички прилагателни и епитети) за да имаш шанс за развитие или поне да си човек на шефа.

Корупция има но само в някой клиники, в общи линии, болницата е много малка вече за такъв голям град като Варна, с население един господ знае колко, но със сигурност три-четирикратно повече от проектния капацитет на здравното заведение. Болницата е с добро финансиране, но легловия капацитет е малък, което налага прекалено ранното изписване на пациенти. А за колегите- леговище на змии. То за такива пари не си заслужава толкова много съскане и дъвкане.

това е най корумпираната болница на територията на град варна

Добра осигуреност с апаратура и добро име, но нищо повече. Неадекватно на работата заплащане,въпреки наличието на достатъчно средства от здравната каса. Мнението на ръководството е,че основната ценност са апаратите,а не хората,които работят на тях. Прекалено раздут щат за сметка на предимно некадърни,но послушни хора.

W ob]i linii e iasno ot dadenite tochki - mizerni uslovia, lipsa na uvajenie ot strana na shefa, lipsa na perespektivno i evropeisko razvitie na bolnicata.