Ником 65 ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Ником 65 ЕООД

Работил съм в тази фирма и коментара който описва че се работи по европейски тип донякъде е така казвам до някъде защото изискванията са европейски с точност до 1-2 стотни от милиметъра а някои машини дават отклонение 5 стотни на L-200 заплащането било европейски което също не е вярно общо взето за работа която изисква сериозни умения с измервателни уреди парите са нищожни и все се обеснява как няма пари а в същото време се купуват придобивки разни.Ако 400-450 евро е европейско заплащане то аз съм ядрен физик .Работодателя имам чуството че е напреднала форма на шизофрения иска един човек да работи на две машини и ако е пуснал на самоход да прави още нещо,иначе се следи по камерите и идва шефът и го пита и сега какво правиш гледаш как се върти ли и после това,онова объркано.Единственото хубаво че парите се получават на време но ако примерно той е обещал на клиент че поръчката ще му е готова днес и тя не стане от ЯД и ЗЛОБА се казва ами няма да има пари днеска.
И така заключението е ако сте мазохисти,темерути и разни тем подобни кандидати може спокойно да почнете работа там ,но ако сте интелигентни и умеещи хора бягайте далече от там.С уважение-шлосер

гадно място за работа

tova poslednoto maj go e pisal sobstvenika

във фирмата се работи по нов начин - от всеки служител се изисква висока производителност на труда и съответно получава подобаващо заплащане.Държи се на лоялността,точността и компетентността.Не може да сравняват не достатъчно компетентните и нелоялни служители с тези,които държат на престижа на фирмата,които точно и в срок изпълняват своите задължения.Тук се работи по европейски,плаща се по европейски.Старите модели на поведение са в миналото.

Идеята за създаването на фирмата е да се изработват механични уплътнения, които се ползват в помпи, компресори и др. ротиращи машини, където трябва да се осигури херметичност. Колегите, които са подбрани с интервю повечето несъмнено са добри професионалисти и свестни хора, но има изключения.... във всяко стадо има мърша. И всичко би било много хубаво, ако не бяха психичните отклонения на собственика на фирмата. Той смята, че всички денонощно трябва да са на разположение на фирмата и да мислят за нейното и неговото разбира се забогатяване....нормално, но се изпада в крайности. И когато има конфликт на интереси, той не го решава, а маха човека - Есть человек, есть проблема, нет человек, нет проблема. Може би всички шефове си мислят, че работниците са им крепостни селяни и си позволяват своеволия спрямо достойнството на тези хора, но идва момент, в който им се връща свише рано или късно. Моето мнение е субективно, но това, което е факт е че хората не се задържат дълго в тази фирма по една или друга причина.