Ником 65 ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Ником 65 ЕООД

Л. Сандов последния началник производство (НП) към декември 23 г.
Позицията НП те прави независим... по точно нищо не зависи от теб. В края на месеца се иска висок оборот.
Ако не се случи натякването от управителя е до средата на следващия месец. Екипът от работници става, но е застаряващ (пенсионери).
На изпроводяк не ми бяха заплатени едни ''сиви'' пари. Последното е практика, защото се е случвало и с други напускащи.
В резюме при наличие на толкова много работа във Варна, не си заслужава да се започва работа там.

Уважаеми съграждани не започвате работа е тази фирма отношението на работодателя към работника е отвратително

Работил съм и продлжавам да работя за големи заводи в СФ (МУЛТИВАК БЪЛГАРИЯ ПРОДАКШЪН ЕООД и Етем Гестамп Алуминиум Екстружънс АД)
За "НИКОМ 65" мнението ми е добро! Основните (дългогодишни) работещи за това предприятие наистина са професионалисти в областта. От тях може да научиш наистина много, дори и да откраднеш технология ;)
За човек с опит трябва да докажеш колко струва трудът ти. За човек навлизащ в сферата мога да кажа, че с обучението ми заплатата беше пълна и всички колеги ми съдействаха по всякакъв начин. Като цяло мисля, че е много добро място за развитие на млади кадри в областта. Заплащането е адекватно спрямо компетентността на служителя!

Работил съм в тази фирма и коментара който описва че се работи по европейски тип донякъде е така казвам до някъде защото изискванията са европейски с точност до 1-2 стотни от милиметъра а някои машини дават отклонение 5 стотни на L-200 заплащането било европейски което също не е вярно общо взето за работа която изисква сериозни умения с измервателни уреди парите са нищожни и все се обеснява как няма пари а в същото време се купуват придобивки разни.Ако 400-450 евро е европейско заплащане то аз съм ядрен физик .Работодателя имам чуството че е напреднала форма на шизофрения иска един човек да работи на две машини и ако е пуснал на самоход да прави още нещо,иначе се следи по камерите и идва шефът и го пита и сега какво правиш гледаш как се върти ли и после това,онова объркано.Единственото хубаво че парите се получават на време но ако примерно той е обещал на клиент че поръчката ще му е готова днес и тя не стане от ЯД и ЗЛОБА се казва ами няма да има пари днеска.
И така заключението е ако сте мазохисти,темерути и разни тем подобни кандидати може спокойно да почнете работа там ,но ако сте интелигентни и умеещи хора бягайте далече от там.С уважение-шлосер

гадно място за работа

tova poslednoto maj go e pisal sobstvenika

във фирмата се работи по нов начин - от всеки служител се изисква висока производителност на труда и съответно получава подобаващо заплащане.Държи се на лоялността,точността и компетентността.Не може да сравняват не достатъчно компетентните и нелоялни служители с тези,които държат на престижа на фирмата,които точно и в срок изпълняват своите задължения.Тук се работи по европейски,плаща се по европейски.Старите модели на поведение са в миналото.

Идеята за създаването на фирмата е да се изработват механични уплътнения, които се ползват в помпи, компресори и др. ротиращи машини, където трябва да се осигури херметичност. Колегите, които са подбрани с интервю повечето несъмнено са добри професионалисти и свестни хора, но има изключения.... във всяко стадо има мърша. И всичко би било много хубаво, ако не бяха психичните отклонения на собственика на фирмата. Той смята, че всички денонощно трябва да са на разположение на фирмата и да мислят за нейното и неговото разбира се забогатяване....нормално, но се изпада в крайности. И когато има конфликт на интереси, той не го решава, а маха човека - Есть человек, есть проблема, нет человек, нет проблема. Може би всички шефове си мислят, че работниците са им крепостни селяни и си позволяват своеволия спрямо достойнството на тези хора, но идва момент, в който им се връща свише рано или късно. Моето мнение е субективно, но това, което е факт е че хората не се задържат дълго в тази фирма по една или друга причина.