Юникс Солюшънс ООД /img/frontend/nomap.png"

Юникс Солюшънс ООД

Наистина са въздух под налягане. Некомпетентни и незаинтересовани шефове. Лошо отношение и измамни обещания. Шуробаджанашка фирма. Ако не сте от Пазарджик, нямате работа там.

Въздух под налягане. Нещата там изглеждат приводно добре но от вън. По-добре не ги поглеждайте от вътре! Само ще съжалявате за изгубеното време и напразните очаквания и надежди.

Като специалисти фирмата е с голям потенциал въпреки, че до колкото знам като последни новини, специалистите напускат заради лошото заплащане и отношение и почти не са останали такива. Заплащането е в пъти под нормалното в бранша. Прилага се двоен стандарт към колектива. Има много дразги между служителите придизвикани имено от двойния стандарт в отношенията работодател-работник. Офиса се намира в идеален център което води и много плюсове и много минуси. Работната среда е изнервяща. Високата ми оценка за потенциала на развитие е дадена не като похвала а като упрек за това, че има какво да се поправя.

Супер са, макар че много хора в София не ги обичат