Мултитех ООД / MULTITECH Ltd. /img/frontend/nomap.png"

Мултитех ООД / MULTITECH Ltd.

Нямам думи.Това е най- скапаната фирма която може да съществува. Никаво спазване на срокове, от 2 думи те лъжат поне 3, Най-некадърната фирма, недай си боже да поръчаш нещо при тях.Просто го забрави, а ако поръчваш на ишлеме, може и да ядеш бой, от твоите клиенти. Не се подлъгвайте на обещанията им. Те са безскрупулни. Това не е фирма, това са смотаняци. А иначе все някой друг им е виновен. Просто не поръчвайте там. Бъдете сигурни че ще съжалявате. А и не се знае дали ще ви стигнат нервите да отидете до финала.

Чудя се на тази фирма няма ли кой да и забрани да пуска обяви в Jobs.bg!! Непрекъснато търсят хора - то е ясно че нещо не е наред и явно лъжат! Дано повече хора четат мненията тук и не се подлъгват да кандидатстват за работа там.

Поръчка на стойност 2100 лева, трябваше да бъде монтирана на 10.08.2009 г. сега сме 27.08.2009 г., нямам думи да опиша некадърността на служителиките им в офиса, лъжите, отношението....утре пробвам пак за последно, ако ли не ще им взривя офиса тия ми костват толкова нерви, че всяко зло ще им е малко !!
Полудях в тая абсурдна държава, лъжат те тия от топлофикация със сметки от по 150 лева август месец, данъци, и сега и тия смешни печалбарчета !

Здравейте! Относно фирма Мultitech мога да кажа, че са изключително некоректни, нахални, но пък за сметка на това са много любезни и винаги обещават всичко, което пожелае клиента. Направих поръчка на 13.07.2009г сума от 2600лв платени кеш със срок на изпълнение 03.08.2009г. Днес сме 26.08.2009г но все още нямам монтирана дограма. Следват само оправдания с фирмата дистрибутор, която ги представлява К. Уиндолс, която уж им не е дала поръчките навреме и затова не се изпълнява заявката. Според мен между двете фирми има уговорка делят пари и завличат клиенти. Моля, ако има и други пострадали да напишат мнение и оплакване в КЗП.

Незнам за отношението към служителите си , но знам отношението им към клиентите и отговорността им към поръчките- супер безотговорно. Вече 1 м почти стана и немогат да ми изпълнат поръчката за един обикновен прозорец. Няколко пъти ходих до офиса им и всеки път едно и също- ще ви се обадим!- писмо от умрял да чакаш все едно.Последн опит ще напрявя др.ден и ако пак нищо ще си потърся правата в защита на потребителя.

имах честа да работя само 9 дни добре че бързо се осъзнах и се махнах .там са на практика работиш 2-3 месеца като видиш че не дават пари и си принуден да се махнеш сам като загубиш заплатата си за 2 или 3месеца.в момента на хората не са им изплатили заплатите за юни,а сега сме средата на август а ако се задържиш евентуално до октомври те сами ще те изгонят като намалее работата тези които са работили по няколко месеца седат хранят надежда че все пак ще се смилят над тях и ще им платят но те са безкруполни аз като започнах работа от 15 работника в цеха бяха само 4 служитела на по 4 5 месеца.Всичко друго кои на 1 седмица кои на 2 другите на 2,3,4,5 дни и после искате спазване на срокове качесто и прочие.

много лоша среда за работа издаржах само 4 месеца,постоядо те орязват с парите без да знаеш защо.

Като прочетох всички мнения ми стана ясно, че фирмата е адски некоректна. Щях да кандидатствам за работа, но се отказах. Мисля, че повече трябва да се пише повече за фирмите, за да може хората които кандидатстват да си направят преценка за съответната фирма. Благодаря за мненията!!!

Оценките са ми "0", тъй като съм клиент на тази фирма и не знам какво е заплащането , но като се има впредвид как се сменя персонала сигурно не е добро. Искам да изразя мнение като клиент относно работата с Мултитех. Работиме в тази област от 15 години , но несъм срещала фирма с която да се работи толкова трудно, липсва всякакъв професионализъм, коректно отношение, точност. Малкото читави служители си ги губят, защото на хората сигурно им омръзва те да са на топа на устата, а да не срещат съдействие от своето ръководство. Имам чувството, че тази фирма е създадена за да пере пари, защото не може да губиш поръчки заради ненавреме дадени оферти и да ти е всеедно. Жалко, подлъгват хората да им станат клиенти и после им скъсват нервите със неизпърнени срокове и недобреокомплектовани поръчки. Срам, срам

и аз имах„4естта" да работя в тази фирма.благодаря на ГОСПОД, 4е бързо се ориентирах в обстановката и напуснах, но с необходимото предизвестие от 1 месец.вярвах, 4е когато си коректен с тях и те 6те са.но уви!!!!!!!заплатата, която трябва6е да ми изплатят на следвщия месец, я взех след 2-3 месеца с 300 зора и дори не ми изплатиха цялата сума.липсва вси4ко 4ове6ко, морално и професионално в тази фирма.