Мултитех ООД / MULTITECH Ltd. /img/frontend/nomap.png"

Мултитех ООД / MULTITECH Ltd.

всички вие сте прави за много неща,но истината е една!
хората в парламента създадоха правилата за работодател и работник.то логично е 4е рибата мирише от кам главата.
лошото е 4е много хора не са запознати с истината в страната ни и където и да започнеш работа все келепир никакъв.
кодекса е писан за хора които могат да проумнеят 4е работникът в таз страна си е бял роб,а в странство направо ти пият кръвта.
та в това отношение нашите работодатели направо са си аганцета и много "коректни".
както обичайно много хора си мислят с носталгия за миналото.то свърши!
това е истината и ако някой си мисли 4е ей така ще му се дадат пари за седене,то много се лъжете.
навсякъде в страната ни нашите работодатели трябва да печелят от нас и не трябва да виним този или онзи за дадени права.
все пак ако бъдем честни фирма мултитех никой не е молила или да е задалжила да работи някои за без пари.
има много по-не коректни и неети4ни фирми но явно все още не сте го разбрали.
където работиш за по-350лева по 12 4аса.и само бакшиша те храни.ако умееш да си го изкараш.
НА ВСИ4КИ ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ.

Настоящ служител съм.Вече съм в графа гладни мишки по скалата на бедността .Мултитех не плащат .Вече втори месец заплатите закъсняват.Миналия месец с 10-тина дена.Тоя месец още повече ,работата вече отива на две седмици закъснение.Имам предложение от друго място за работа.Но искат да започна веднага.А в договора ми пише ,че ако не подам 30 дневно предупреждение няма да получа и стотинка.Никъде не пише какви са последствията за фирма Мултитех при положение ,че не изпълняват условията по договора.Всичко е задължения и санкции за служителите.Живея на квартира и имам бебе на 8 месеца,с какво да го храня.Съпругата ми е пред нервна криза,а не мога да си позволя да не вземам пари два месеца постъпвайки на ново работно място.Надявам се някой от смотаняците в Мултитех да прочетат това и да обяснят на сина ми ,защо вкъщи е студено ,защо татко е затънал до гуша в заеми,и защо наема не е плащан 2-ри месец и че само заради него не ни гонят,защото закона не го позволява.На хора като Рангелов,Атанасов и Антонов искам само да кажа ,че скоро ще се нанеса при тях с жената и детето.Явно те имат достатъчно пари и не се интересуват от служителите си.А има и съд.

Аз съм бивш служител на фирмата и за мое щастие работих малко време,но време ,което още не мога да забравя.Работих в един от офисите в провинцията и мога смело да заявя, че в тази фирма няма и едно нещо ,което да е редно.Попаднах в период на отпуските и следващият месец на едни измислени фишове се установи,че всеки от нас е почивал различен брой дни , а цялата фирма почива по едно и също време.За тях няма събота или неделя . Просто моля ви не започвайте работа в тази фирма.Само ще си загубите времето и голяма част от нервите.

Защо изтрихте мнението ми свързано с тази фирма, персонала и управляващите?!?!?!?! /което беше разбира се отрицателно, имайки предвид лудницата, в която попадаш/. Да не би "тя", с очилцата да се е засегнала?

бив служител , на отговорен пост съм. Не искам да кометирам отценките който съм дал сами говорят за фирмата !
Няма адекватно отношение нито към персонал, нито към клиенти, за работно време и заплати - "Работно време 24/7 , заплати клонящи към 0.

аз също работих във фирмата не много време за щастие. За заплатата наистина не се знае каква ще е докато не си я вземеш, а пък кога ще я вземеш когато БОГ даде. Ако си нов никой не те обучава а после, защо не си знаел нещо. Цари пълен хаос. Не си знаеш кой ти е шефа камоли къде точно работиш. А и недай си боже да ти се падне за шефка една русолява "мома" дето мрази света направо попадаш в ада.Колегите се топят един друг, защо незнам като не печелят нищо от това.Има и още но се ядосвам само като се сетя. Не работете там.....никога.

Nikakva organizaciq,postoqnen potok na kadri,postoqnni globi nenormirano rabotno vreme ujasno otnoshenie kum slujitelite,nekompetentnost na slujitelite zashoto postoqnno se smenqt
a otnoshenieto kum klientite e pulno bezhaberie,kakvo se sluchva s tqh dali sa nedovolni ili ne vajno e da si prodadat dogramata vednuj i poveche ne gi interesuva.Sujelqvam che si gubih vremeto tam 3 meseca.

Dobar vecher! moeto mnenie za firma multitech e bezobrazno, v tazi firma na nikoi ne mu puka che ti si chovek rabotnoto vreme e po 14,16 do 20 chasa na den zaplashtane to e ush dobro na nakraya na mesetza kato otidesh da si vzemesh zaplatata se okazva che si globen pone s 100 leva .Organizatziyata e na nulevo nivo brigadirite na montajnite grupi se zanimavat sas sto neshta plius montaja na dogramata sreshtat se s nedovolnite klienti i mnogo drugi raboti za koito moga da razkazvam dosta vreme kato si podadesh molbata za napuskane i si spazish sroka razbira se vina gi se okazva che zaplata nyama da vzemesh za nazidanie na drugite da ne napuskat xaxxaxa men lichno mi otryazaha zaplatata ot 900 leva koyato imah da poluchavam no kakto i d e !!!!!!

Tva napalno e vernia az sam lichno dovolen che si niamam nishto obshto s ludata ......(izperkala paranochka) i sega mi e extra

v TAQ FIRMA KOGATO SI POMISLISH,CHE SI CHOVEK I IMASH NQKAKVI PRAVA TI GO IZKARVAT PREZ NOSA CHREZ PARICHNA GLOBA RAZBIRA SE.FIRMATA NE RABOTI S BOLNI HORA I S HORA NA KOITO NE IM SE RABOTI/RAZBIRAI HORA,KOITO IMAT NUJDA OT BOLNICHNI ILI OT OTPUSK.KOGATO SI VZEMASH OTPUSK,ZA OBUCHENIE TI GO TAKSUVAT KATO NEPLATEN I PUSKAT OBQVA ZA CHOVEK NA TVOETO RABOTNO MQSTO. NIKOGA NE MOJESH DA RAZBERESH KAKVA ZAPLATA SHTE POLUCHISH NA KRAQ NA MESECA