Универсал Дизайн Импекс ООД / Universal Design Impex Ltd. /img/frontend/nomap.png"

Универсал Дизайн Импекс ООД / Universal Design Impex Ltd.

При нас нямаме масови съкращения. Не се налага. Няма и да се наложи. Заплащането може и да се бави, но го има. Фирмената сигурност е повече от 5. Колегите са колектив, неподходящите отпадат автоматично. Еднодневките са вездесъщи. Народът го е казал най-добре: "На крива ракета космосът и е виновен".

Вскичко, което са написали другите е истина . Наистна е ужасно и отношението и условията на труд. Недай си Боже да искаш да напуснеш ....пари не чакай. Зимата умираш от студ в една проветрива сграда , заплата....не чакай все няма пари .....каквото и да се случи все си виновен дори и да нямаш представа за какво става дума. Никога не са доволни от теб ако ще и да спиш там .Абе просто нямам думи . НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ !!! ДОРИ ДА НЯМАТЕ ДРУГ ИЗБОР , ПО-ЛОШ ОТ ТОЙ НЯМА ДА НАМЕРИТЕ .

Що бе, не е чак толкоз зле...

Изключително некоректен работодател във всяко едно отношение. Никакви правила, никакво уважение и никакво професионално отношение от страна на работещите в администрацията.

Фирмата се управлява от бивш политофицер от строителни войски.Занимава се с обработка на скални материали.Работата е много тежка,условията са направо ужасни-при зимни условия и минусови температури постоянно те облива вода която тече от машините,дрехите замръзват,за тежестите които вдигаш не става дума.В началото ти обещават баснословни пари но в последствие се оказват мираж.Все имаш да взимаш и така докато му изгубиш края,добавка се явяват и глобите за които може и да не си виновен,даже може случката за която те глобяват да е преди да си постъпил на работа.За да работиш там определено трябва да си недобре психически.В кучия студ в дупката наречена съблекалня,печката се пуска само за по 15 мин преди и след работа,често обличаш замръзнали дрехи.За шефа като личност не ми се говори-невероятен катил и злобар,работно облекло и да купи после ще ти излезе през носа.Риска да изгориш с парите не се отнася само за работниците но и за партньори и дори клиенти.Мене ако питаш тоя на снимка да го видя шамар ще му ударя.