Електроинвент ООД /img/frontend/nomap.png"

Електроинвент ООД

Има няколко свести човека там. Повечето обаче са интриганти и то от най-лошите. Шефа използва хората за отдушници, когато се изнерви. Ако се договорите за повишаване на заплатата след определено време - НЕ ГО ОЧАКВАЙТЕ(изведнъж незнайно как ще се окаже че не се справяте и на 50% с възложените задачи). Но пък, когато трябва да се работи извънредно или тръгнете да напускате, ще сте най-добрия служител. В повечето случаи ще ви хвърлят задачи, независимо дали знаете как да ги изпълните или сте обучени за това. Фирмено обучение не очаквайте - директно ви хвърлят да се оправяте сами, но изискват все едно работите в фирмата от десетки години.

Шефът се "мазни" само когато има интерес да му свършиш работа.
Т.е. да работиш извънредно в събота "незадължително" и "по желание",
да отидеш в командировка някъде или във време, където или когато
никой друг не иска да ходи и т.н.
През другото време не си му твърде лицеприятен...
Има много свестни колеги, но има и интриганти,
"слушалки" и подмазвачи.
Не препоръчвам фирмата на хора, които търсят място,
където ще се развиват и растат -
тази фирма не е такава, никога не е била и няма и
да бъде.

Става все по-зле.

Дебелашко отношение като цяло

Не се занимавайте!Загубено време и нерви е престоят там!Не чакайте да оценят труда или каквато и да е благодарност!

Шефът толерира само подмазвачите и доносниците. Повечето колеги са чудесни хора, но са държани в страх от интригите на 2-3 души, на които той вярва безрезервно.Съмнявам се, че е по-добър от тях.Внимавайте с тази фирма !

Какво е положението със заплащането, виждам че има отворена позиция за  Тест Инженер, иначе интриги и сплетни има във всяка фирма.
Интересува ме също от колко човека се състои фирмата, за малко повече от 10 години смених 4 фирми, 2 големи и 2 малки, и забелязах че колкото по - малко са хората, толкова повече шефове има и повече сплетни, а няма кой да работи. Всеки е шеф на някой друг, и някой на някого докладва.  Затова и съм малко скептично настроен към малките фирми.

1 точка

Със сигурност предишните мнения са вярни.Но има и още нещо хората които работят и са на работното си място не ги ценят.Има колежки които се отнасят сериозно и работят бързо но те нямат гръб и гледат да ги злепоставят я с работа я с семейният им живот.Шефът е прекрасен човек работата е добра подходяща за млади хора препоръчвам я на всички кадърни и можещи млади хора.

Ако искате да се чувствате зле, то това е точното място.

Фирмата е добра ,но интересното в нея е че един човек манипулира и създава напрежение и не знаем защо още се търпи от хората, заради този човек много кадърни хора си отиват и интересното е че дори и не върши специална работа,неговата работа цел ден да обикаля и да одумва и да обижда,а няма и добро образование.Нашите препоръки са нови колеги харесайте се първо на този човек и после почвайте работа иначе е чиста загуба на време и нерви