ЦЕФ Рекрютмънт /img/frontend/nomap.png"

ЦЕФ Рекрютмънт

Аз търся една обаче истинска,коректна и точна фирма с която да замина,нека да работим като истински европейци без гнусни лъжи и авторитета на въпросната фирма ще се вдигне много бързо.Може ли някой да ме насочи към някоя фирма с която е заминал и е доволен?

работих в тази фирма.те са най - големите мошенници.гадни евреи.не им се доверявайте.всичко което пишат и обещават не го спазват.аз работих при тях , те просто ми отрязаха главата от кръста.платиха ми колкото да се прибера до бг.не им се доверявайте да не изгорите и вие!!!!!!!!!!

Фирма беэ лиценэ.Задържат умишлено эарлащането с повече 1-2 седмици.Лъжат че могат да вадят раэрешение эа работа при положение че Латвия е иэдала эабрана эа иэдаване на всякакви раэрешителни.Лъжат эа, че ти е беэплатен транспорта ,а квартирата е по 6 и нагоре колеги.Иэполэуват нямането на работа в България.Основно са работници от провинцията эа които нямат иэбор.Работи се по 10 часа на ден +вкл. събота. Няма никакво осигуряване и эастраховки. Тоэи коментар е от личен опит.

Работи се в Латвия, Рига. Ако човек не го мързи, докарват се около 1000 евро на месец. Фирмата е най-голямата агенция, която осигурява работни места за българи там. Ако човек си гледа работата и не се занимава с пиене, интриги и пр. излагации-напълно реално е да се остави някоя пара настрана. Много поздрави на момчетата от Балдерая

Който му се работи получава там пари, който не му се работи - продължава да зида кенефи из разградско. Пари в ЦЕФ се изкарват, над 1000 евро се взимат за метене в Болдерая, но българите всичко харчат за пиене и курви :)))) Има момченца, които в България хранят по 2 деца, а тук ги виждаме с младо курве под ръчичка вечер из кръчмите :))

Работиш ти - марули!
За незапознатите - .... е ...., който е All-in-one в т.нар фирма. Той е и HR, и мениджър, сигурно е и чистачка (с китна престилка около кръста:))).Както се казва - One man army.
Фирмичката, велика и коректна НЯМА ЛИЦЕНЗ ЗА ПРАЩАНЕ НА ХОРА НА РАБОТА ИЗВЪН СТРАНАТА!!!! Вероятността да ги дадат скоро по Господари на ефира е значителна.
В момента тече конкурс за помощник в измамите на ......, естествено вече се знае кой ще е назначен.
Не си губете времето там.

Работя в ЦЕФ Рекрютмънт от 3 месеца и мога спокойно да заяжя че тожва е фирмата в коато винаги съм мечтал да работя. Екипа наражно със собственика е изклучително млад,но опитен,мотивиран и целеустремен да постигне целите си. Ако някои иска да разбере нещо повече как може да се присъедини към нашия екип моля обърнете са към телефоните показани в нашия сайт.Към вас ще се отнесат Лъбезно,учтиво и коректно