Ажд-Агро ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Ажд-Агро ЕООД

Здравейте.
Фирмата е много лоша.Както са написали всички преди мен,че даже и повече.Всички служители и работници се осигуряват на минималната работна заплата.Парите се получават на ръка.С един ордер.
Работи се всеки ден по 12–15 часа.И събота и неделя също.Без заплащане на никакъв извънреден труд.Даже и на официални празници!
Отношението от собствениците към служителите е като с роби!Викове,крясъци,обиди и прочие...
Това са едни престъпници и се чудя много неща,но ще почакам и после ще напиша това мнение,а и други подробности, където трябва,за да видим има ли такава държа някъде по света!!!

Мошенник от класа работи се без почивка за смешни пари. Обградил се е с интриганти и доносници. Отвратително гадна фирма.

Това е страшно отвратитилна фирма, ужосно е да се работи там. Реже от парите, не плаща извънреден труд и ви заробва с договор.Постоянно гони хората за да не и плаща и винаги търси нови бълъци.

Там ненормалната идилия и работа само с виждане става.Крясъци викове и голямо селско его.

Това е една некоректна фирма и отношението с хората там е като към роби.

Преди две седмици бях на интервю за позицията оператор фуражно производство. В Djobs.bg беше обявена заплата 1000-1400 лева нето.На място ми беше обяснено че съм нов и ще почна на 850 лева чисто като по-нанатък ще ми дигнат заплатата. Искаха да подпиша договор с който ме осигоряват на минималната заплата а другите пари ще получавам на ръка също договора беше с ТРИ МЕСЕЦА ПРЕДИЗВЕСТИЕ в полза на работодателя.Работата е мръсна и в голям пепеляк няма и елементарни условия за работа.Тогава ми светна червената лампа че нещо този работодател не е коректен.Попитах 5-6 колеги там те също потвърдиха че са с три месеца предизвестие. Хвърлих всичко и си тръгнах нека си търси евтини роби на друго място.

Схемата ня Мачуганов е да наема в началото на годината хора като в обявите пише една заплата а на място я договаря с много по малко под предлога че си нов и после ще ти я увеличи. Като му свърши кампанията август и няма повече полза от работниците ги гони под различни предлози. Известен е като НЕКОРЕКТЕН работодател в много градове около Летница.

Какав работодател може да бъде този? Ебава се с хората и ги използва и като няма изгода от тях айде на ВЪН. Всеки месец му вървят обявите в Jobs.bg.Но рано или късно клетвите на хората ще го стигнат.

Некоректен работодател, мизерни условия на труд и всеки месец намира управдание да ти реже от заплатата. Рядко се почива а извънредни не плаща.

Отвратителни условия на труд. Няма почивка събота или неделя. Извънреден труд се плаща в края на годината и то колкото те решат толково ти дават.Лошо отношение с хората.Работи се по 10-13 часа на ден.