Ин Тайм ООД / In Time /img/frontend/nomap.png"

Ин Тайм ООД / In Time

Тук говорим за клона в СТАРА ЗАГОРА ,значи тука нон стоп търсят хора за нощната логистика общи работници, от 21:00 часа до 04:00 часа яко блъскане хвърляне на пратки от всякакви килограми 20кг,30кг,50кг за смешните 1100 лева бруто,което автоматично значи чисто 700 лева, няма платен нощен труд които е 5-10 стотинки на час,няма бонуси,няма привилегии,няма никакво уважение !! ИЗОБЩО БОКЛУЦИ ОТ ВСЯКЪДЕ искаха да стоя цял ден да ги чакам да съм бил гледал, ама не стана скарах се с тях и за 20 мин ми беше интервюто, ТЪПИ И ГЛУПАВИ УПРАВНИЦИ ИЗОБЩО ИМЕНА СИ НЕ КАЗАХА ПЕДЕРАСИТЕ, И МНОГО НЕРВИ МНОГО ТЪПОТИЯ И ПРОСТОТИЯ !! Ситуацията в СТАРА ЗАГОРА С намирането на шарани работници е КРИТИЧНА НА ПОЖАР ТЪРСЯТ ВСЕКИ МЕСЕЦ.! ще го кажа така: АКО СИ ПРОСТ,ТЪП И ЛУД ИМА ПОЛЕ ЗА ИЗЯВА ТАМ И ЩЕ КАЖЕШ ЧЕ ТОВА Е НАЙ-ДОБРТА ФИРМА.!! ВСЕКИ СЕБЕ УВАЖАВАЩ СЕБЕ СИ ЧОВЕК НЯМА МЯСТО ТАМ !! ОСВЕН АКО НЕ СИ И МАЗОХИСТ , В СТАРА ЗАГОРА Е ТАКА Л**НА И ПОМИЯ МНОГО ЗЛЕ

Taka kanqt te na interview tama si s Gergana Georgieva i nakakuv si Dimo oneshtavat che shte te vzemat na rabota i ako si nov che te prikrepqt kam nqkoi po starshi neshto kato obichenie.Posle ti kazvat da doidesh na drugiq den za da vidish za kakvo stava na vupros.Stoish cql den kato ima hora ot vsqkakvi nacionalnosti tam dori takiva koito "stavat ot masa" i otivat na rabota(smurdqshti na alkohol hora).Gledash cql den zashtoto sa ti go postagili kato zaduljenie sled interviewto.Nachalnikut na smqnata e tam idva govori s vas kazva che "Nie shte vi nauchim,ako ima neshto prosto pitate,taka gubish si cql den vremeto i nakraq chakash da se utochnqt vuprosnata Gergana Georgieva I nachalnikat na smqna Krasi(govora za noshnata smqna)i sled tova Ti kqzvat xhe sa se sprqli na drug chovek.Taka che napravete svoq izbor sami ako nqmate kakvo da pravite cql den idete za razvlechenie si gubete vremeto da hodite da se opuznaete samo kato lichnosti i nakraq da vi kajat che sa namerili drug.Uspeh.

Taka ot kade da zapochnem kanqt te na interview kazvat ti da doidesh na drugiq den da vidish za kakvo stava na vupros i posle ti kazvat che sa spreli na drug chovek

И аз направих грешката да не проверя мненията тук за тази компания . Поканиха ме на интервю за работа . Срещата се проведе с Николай Сивинов , който излезе много некоректен човек . Следователно и компанията е некоректна в лицето на този човек ! Бях избран за работата и трябваше да се повозя със служител от Варна до Букурещ и обратно , да се запозная с маршрутът и колегите от офисите в Шумен и Русе . И на другия ден въпросния Главен Шеф Сивинов не ми вдига цял ден телефонът . Оказа се , че се е спрял на друг човек ! И така загубих цял един ден , както и контактувах с може би 10-на човека в условия на пандемия .
ЖАЛКИ сте !
Смело можете да подминете техните обяви !

Кандидатствах за работа като "Градски КУРиер" в прекрасната фирма, като направих голямата грешка, понеже знам, че фирмата е с 30-ет годишна история, да не проверя какво пише за нея тук. Ето как се разви сагата.
На интервюто всичко беше окей, разведоха ни из зоопарка, да ни рагледат/опознаят колегите и да ни кажат колко е хубаво във фирмата. Минахме през всички отдели, като ми казаха колко ще бъде заплащането през изпитателния срок. За съжаление пропуснаха да ни кажат какво ще е след това. Първоначално имаш обучение, за целта няколко дни се качваш с колеги и се обучаваш и чак след това, ако видят че стваш и ако ти хареса на теб - започваш. Първоначлно бях на тези пробни кръгчета с най-готиния колега във фирмата. Всичко бе стиковано и точно до минута, с готино отношение към колегите и също таков лично отношение към клиентите. Голям човек с две думи. От него и научих за как се формира заплащането във фирмата - на базата на брой доставки, стопове. След което бях качен при друг колега, с които трябваше да започна да уча маршрутите, за които ще отговарм аз. Колега бе меко казано неадекватен. Таеше голямо количесто гняв в душата си(против фирмата) и му личеше. Пилотираше горката "Дачия", така че, ако беше живо същество със сигурност би искала да го сгази. Вече минаваше вторник и се оказа, че понеже са обещали на мочето да си тръгне до края на седмицата, а и наближават Коледните празници, аз ще трябва да вляза бързо в "крак с работата' и да поема този маршрут след 4 дни. Пичът започваше работа когато реши(около 10 ч.), при старт на другите колеги около 8:00 - 8:30 ч. Порадои тази му специфика му се налагаше да навакса със задачите за деня, защото жив или умрял трябва да си в склада преди 17:45 ч., защото тогава от склада към летището тръгва камионът, който кара каргото за самолета. Нямаше желание да ме обучава и обяснява за района, но пък за сметка на това ми обясни как стои работата със заплащането. На втория ден от обучението реших да не продължавам с надбягването със смъртта и казах това на прекия си началник. В двете седмици, през които се обучавах напуснаха още 4 или 5 колеги от други маршрути. Та те така, ако искате да взимате около 1000 лв, при доста стресиращ работен ден - това е вашата работа. Ако ли не - бягайте надалеч. :)

Искам да попитам каква е заплата на куриер и също така работната среда как се работи на смени ли е???

Има ли още такава фирма

ходи да работиш там за мизерни 600 лева нето 10 часа на ден

Днес ходих на интервю във въпросната фирма. Споделям мнението си, за да знаят кандидатите за работа, какво да очакват, когато им се обадят да ги поканят. Правя това, защото ми писна да си губя времето да ходя на интервюта, които съм могъл да откажа и да спестя нервите, времето и парите си, както моето, така и на въпросната фирма.
Та.. Заплатата за куриер, която на мен ми беше казана е 640лв НЕТО ! Това можеше да бъде написано в обявата и изобщо нямаше да се стига до въпросното интервю!
2-ро.. Поканили са 3-4-ма кандидата по едно и също време! Можеше да ги направят поне с 15мин разлика, за да няма хора които са поканение за 12.00ч. а да влязат в 13.00ч. например, може да нямаме работа в момента, но имаме ангажименти и вероятно си ги гоним... А не да се изчакваме, което е адски неуважително към нас !!!
3-то.. За пореден път се питам защо си правя автобиография, след като при влизането ми във фирмата ми се дава формуляр от 2 стр. в който има въпроси 1 към 1 с това което пише във CV-то ми ! Не го разбирам това !!
3-то... Асистентката ви е с рокля, управителя с косюм и вратовръзка, а сградата се РАЗПАДА !!! Това е все едно в къщата ви да има 42 инча плазма, но да стои на земята, където има балатум и покрива ви да тече .....
Да обобщя:
Изхарчих 20лв. за това интервю.
Ядосах се в началото на седмицата и загубих около 2 часа.
"Устройва ли ви 640лв.
- НЕ.
- Ами до продължаваме ли разговора?
- Ами не!
- Довиждане!
- Довиждане!
?! ?! ?! ?! ?! ?! ?! ?! ?!
Съвета ми към управителя е да се запознае с елементарни правила при провеждане на интервю. Целта ми не е да обидя някого или да уроня престижа на фирмата. Аз не познавам нито фирмата, нито начина и на работа, дори и условията за работа не знам, защото не стугнах до там в интервюто.. и управата не познавам! Целта ми е да предпазя хората от разкарване..
Желая Ви успех ! :)

Фирмата е чудесна!
Обаче само при условие,че сте рода на някой.
Иначе бягайте далече!Аз не знам друга фирма където клюката се приема за нещо вярно,когато те плюят,а фактите се смятат за несигурни!