Ин Тайм ООД / In Time /img/frontend/nomap.png"

Ин Тайм ООД / In Time

Искам да попитам каква е заплата на куриер и също така работната среда как се работи на смени ли е???

Има ли още такава фирма

ходи да работиш там за мизерни 600 лева нето 10 часа на ден

Днес ходих на интервю във въпросната фирма. Споделям мнението си, за да знаят кандидатите за работа, какво да очакват, когато им се обадят да ги поканят. Правя това, защото ми писна да си губя времето да ходя на интервюта, които съм могъл да откажа и да спестя нервите, времето и парите си, както моето, така и на въпросната фирма.
Та.. Заплатата за куриер, която на мен ми беше казана е 640лв НЕТО ! Това можеше да бъде написано в обявата и изобщо нямаше да се стига до въпросното интервю!
2-ро.. Поканили са 3-4-ма кандидата по едно и също време! Можеше да ги направят поне с 15мин разлика, за да няма хора които са поканение за 12.00ч. а да влязат в 13.00ч. например, може да нямаме работа в момента, но имаме ангажименти и вероятно си ги гоним... А не да се изчакваме, което е адски неуважително към нас !!!
3-то.. За пореден път се питам защо си правя автобиография, след като при влизането ми във фирмата ми се дава формуляр от 2 стр. в който има въпроси 1 към 1 с това което пише във CV-то ми ! Не го разбирам това !!
3-то... Асистентката ви е с рокля, управителя с косюм и вратовръзка, а сградата се РАЗПАДА !!! Това е все едно в къщата ви да има 42 инча плазма, но да стои на земята, където има балатум и покрива ви да тече .....
Да обобщя:
Изхарчих 20лв. за това интервю.
Ядосах се в началото на седмицата и загубих около 2 часа.
"Устройва ли ви 640лв.
- НЕ.
- Ами до продължаваме ли разговора?
- Ами не!
- Довиждане!
- Довиждане!
?! ?! ?! ?! ?! ?! ?! ?! ?!
Съвета ми към управителя е да се запознае с елементарни правила при провеждане на интервю. Целта ми не е да обидя някого или да уроня престижа на фирмата. Аз не познавам нито фирмата, нито начина и на работа, дори и условията за работа не знам, защото не стугнах до там в интервюто.. и управата не познавам! Целта ми е да предпазя хората от разкарване..
Желая Ви успех ! :)

Фирмата е чудесна!
Обаче само при условие,че сте рода на някой.
Иначе бягайте далече!Аз не знам друга фирма където клюката се приема за нещо вярно,когато те плюят,а фактите се смятат за несигурни!

в тази фирма има няколко на брои боклуци на ръководни длъжности които са се самозабравили.имаше един които отговаряше за куриерите/Сивинов му беше фамилията/абсолютен педал и в преносен и в истински смисъл на думата.само за своите далавери мисли и от това страдат управителите на фирмата/Белопитови/.не зная дали оше е там,но ако го срещна някъде,даи боже ще му............нещастник.Голям слагач и подлизурко.Управителите сем.Белопитови са готини,но не проявяват голям интерес относно всичките си служители.

Честито на всички работещи за джъст Ин Тайм!
Най-некадърният човек във фирмата стана хипер,мега гига Генерален Директор!!!ПожелавамЕ му велики дела и успешно интригантстване!
п.с.
Ако сте:
Интригант,мръсник,комплексар и са ви изхвърлили от няколко места поради некадърност и всяване на сплетни то тогава сега е вашият час!
Гарантирано ще ви приемат моментално на работа!!!
за всички останали освен ако не сте пред пенсия
(има голям шанс да ви наемат)
БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧЕ

Гледам, че търсят търговски представители моля дайте мнение как е положението при тях в момента.

Това е най-хубавата фирма в която сам работила.13 години всичко ,което съм
получила е от тази фирма.Работодателите са много интелигентни и образовани хора и уважават своите работници,лошото е ,че всичко е много легално и това което фирмата ти го дава ти го взема държавата и хрантутниците които ние сме избрали.Другото отрицателно нещто във фирмата е,че избират някой да управлява и му се доверяват напълно,а този някой си гледа собствения интерес и си получава добри пари ,а на шерпите които изкарват парите на фирмата се дават жълти стотинки.Другото важно е,че си мислят като уволнят някого има много безработни и ще го заменят с друг,но това не е така особено в провинцията.Губят се клиенти докато се обучат нови хора.Най-готините и отговорни са в гр.Шумен и всички които работят с ИН ТАЙМ е заради колектива и отговорното им отношение към клиентите.ОБИЧАМ ВИ ШУМЕН и сега когато съм зам.у-л на друга фирма ще работя с Вас сега и завинаги.Знам възможностите и лоялноста на Ин Тайм и им БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ ВЪВ ФИРМАТА ЗА ТОВА,ЧЕ БЯХ В ЕДИН ЕКИП С ТЯХ!БЛАГОДАРЯ ЗА ТОВА, КОЕТО МИ ДАДОХТЕ!ПОКЛОН!

Активен шофьор съм и притежавам С+Е категория. Имам опит като такъв и зад граница. Търся си работа. Ще съм благодарен на всеки който ми даде информация за контакт с конкретният служител от тази фирма. Предварително благодаря! Може да пишете на: [email protected]