Булавто АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. "Владислав Варненчик" 262&markers=Варна,бул. "Владислав Варненчик" 262

Булавто АД

Кризата е в главите на собствениците на фирмите, които искат персонала им да се съгласи да работи за без пари!!!!
Отношението било перфектно, ама той напуснал - Миленчооооооооооо
Знаеш ли какво значи коректна фирма : коректна фирма значи когато те извикат в извън работно време да ти платят по 1.50 в работен ден, и по 1.75 за събота и неделя, на празник е по 2 ставката!
Това е едно от задълженията на КОРЕКТНАТА фирма! Написал си едни хлвабествия, без нищо конкретно.
И пак ти казвам :кризата е в главите на стиснатите ръководители!!!!!!!!!!!!!!!!!    Погледни товарооборота на пристанищата, всяко пристанище и всяко летище отчита ръст на превозите и товарите, за каква криза говориш????????

Аз работих 9 години в Булавто АД и напуснах когато дойде кризата . Мога да кажа че не съм срещал такова отношение от работодателите и от преките си ръководители , никъде до сега .Не знам за вас но за мен те са ПЕРФЕКТНИ . И мога да ви уверя че не съм бил човек на никой от началниците или шефовете . Вършиш ли си работата съвестно всеки те уважава и цени .А за Петър и Михаела Лефтерови мога да кажа само едно . Най точните шефове . Пожелавам им бизнеса да им тръгне пак толкова добре както гогато аз работих там .

ЕЙ БОКЛУК ПИШИ ОТ ТВОЕ ИМЕ А НЕ ОТ МОЕ ВЪВ ФОРУМА НЕ БЪДИ СГРАХЛИВ И СИ НАПИШИ ИСТИНСКОТО ИМЕ??????

ЖИВКО ЧАО МНОГО МИ БЕШЕ ПРИЯТНО ЧЕ СИ ЗАМИНА КАТО ПОСЛЕДНИЯ ГЛУПАК,ИЗВИНИ МЕ НО СЛЕД ТЕБ ОСТАНАХА ОЩЕ ТРИМАТА ГЛУПАЦИ,НО И ТЕ СА ПО ТВОЯ ПЪТ.

Моля администраторите на сайта да НЕ трият мнения,които не ги засягат!
Атмосферата във фирмата не е никак добра.Абсолютна шуробаджанащина,както е писал по-долу колегата.Ръководството се обгражда с доносници,прибрани по роднинска и съседска линия.В една от дъщерните фирми,където ми са по-силни впечатленията, преди около година дойде за зам.директор една г-жа с доста мърляв вид,която се представи за много близка на г-н Лефтеров и  още с идването си започна далаверките си.Къртица в действие,внимавайте г-жо Лефтерова,разбрах,че Вие често влизате в този сайт!!

BGRABOTODATEL бъдете коректни и не изтривайте неудобните истини които говоря. Имайте си уважението, защото бързо може да изгубите почва под краката си. Поствам за втори път, идентичен отговор, едно към едно от 4 май.

Дончо, въпросът ти е като дупка в бездната! Булавто работят в затворен кръг, като представителство, от вноса на колите, внос на консумативи и авточасти и гаранционно и следгаранционно обслужване. Марките Ивеко, Рено и т.н авточасти може да има навсякъде, но уж в Булавто са оригинални и с гаранция... от Турция и т.н Та какво питаш ти!?

Извън темата, да не дава господ, да ти се наложи да ходиш в Булавто Варна. Обекта е на такова престижно място застопорено, че доста често трудно се намира от който и да е, а като го намериш, виждаш някаква ?005cr ошара сглобена от ламаринени плоскости. Хората, който работят вътре са все един отбор юнаци.... ако не си загрял все още, казвам ти, че шуробаджанащината се вихри и тук и то с пълна сила. От малкия лилипут приемчик в този обект до т.нар автомонтоьор, който по цял ден се кефи на чалгачалрско радио, което цял ден оглушава целия обект... Един пример. Ако отидеш да ти залепят и боядисат, счупената пластмасова броня в някое частно гаражче, това ще стане до края на деня, а на следващия ще си го вземеш. В Булавто обаче автомонтьора е баш майстор и работи професионално. Това нещо ще се случи за цяла седмица. И много други хубави неща.....

Та Дончо, какво питаш ти! По - добре бягай надалеч! Освен, ако не си любовник на някоя от момите които по цял ден им е нервно и пушат цигарки в Булавто Варна. Собственика Лефтеров е позорно известен с корупционните си далавери в София, ако можеш да му предложиш някоя далавера, добре си дошъл, но ако не..... Кой си ти, наивни момко!? се пита в цялата тази постановка.

Искам само да попитам, за търговец на резервни части как въврви заплащането, ако не е тайна ! Поне долу горе

... на Чичо Стойков, както се е писал и ако е наистина той... не знам какво да му отговоря! Това е доказателство, че той е един от многото виновници за емигрирането на не един и двама българи. А България без българи след няколко години може да се управлява от цигани и "Стойковци"...  Но чичо Стойков може би си мисли, че всички без изключение сме толкова зависими от него, че няма мърдане на никъде. Всеки си има планове, мисли, изчислява и след това сам напуска и се развива. Но как да ти обясним, чичо Стойков!? Когато си некоректен и неуважаваш работещите в фирмата която управляваш, хората започват да говорят по между си. Бавно това достига и до ушите на други фирми и т.н Хората ще напускат, а вие ще сте с очакване да дойдат други будали, но и те ще си заминат. А това е една бавна смърт за фирмата. Чичо Стойков, ако фирмата замре, няма да има и за тебе келепир повече. А аз лично знам, че има не една и две фирми, които държат когато работят с друга фирма, тя да е обсолютно коректна и с добро име. Чичо Стойков, ще каже как стоят всъщност нещата в Мтранс, има ли мегдан още да си взема тлъсти левчета и т.н
На обикновенните трудещи се, дали в Мтранс или другаде ще каже, че светът не се свършва, когато някой ви каже, че ще ви освободи от работа. Всеки си има глава на раменете, трябва да използвате само ума си и нещата ще се подредят.
Смея да твърдя, че колегите на камионите са с твърде благ характер. Спомням си за идентичен случай с подобен управител в транспортна фирма, който една вечер изяде една торба бой от шофьорите. Чичо Стойков, аз не съм роден с лошотия и не ти мисля лошото, но някой ден си мисля, че ще си намериш майстора.
Обикновенно когато някой търси работа, там пише изискванията за това какво трябва да може, да знае и най - важното да го прави на практика. Чичо Стойков, ти някога карал ли си камион, тоест ходил ли си на шоф.курс за това нещо. Там ясно ти се казва, камиона никога не се гаси, било натоварен или празен, та дори било при спускане по каквато и да било причина. Чичо Стойков, недей си боже, някой те послуша и реши да изключи камиона по нанадолнището, той е готов смъртник. Ако се случи най - лошото и загине, чичо Стойков ще можеш ли да спиш спокойно, а преди това ще имаш ли достойнството да се изправиш пред близките на този нещастник и да им кажеш истината за причината за смъртта му, заради едната икономия на гориво. Между другото, всеки производител на каквито и да било камиони точно е разписал колко е разхода на гориво, а с напредване на експлоатацията и амортизацията, разхода се ПОКАЧВА.
Всеки работи, не знам някой да е отказал да направи това или онова. На кандидат шофьорите за тази фирма ще кажа, че може да сте най - свестните и работливите, това на запад може да е плюс, но тука е едно голямо нищо, защото ще забележите, че не се забелязва. Това което се вижда е едиствено когато сгафите, да хора сме, но идете, че го кажете на безгрешния чичо Стойков.
Отново да се повторя.
Какво хубаво може да очаквате от човек, който си бил слагал щори с различен цвят на прозорците за да покажел на хората дали бил в настроение или не.  Чичо Стойков, аз мисля, че дори и кучето не те обича и се насира навсякъде за да не можеш ти да минеш на чисто.

Както и да е. Хубавите хора имат и хубави приятели и хубав живот.

Прочетох всички мнения от 2008г до последният от 06.2012 и не знам какво да кажа за тази фирма. Аз по - скоро се интересувах от М Транс -гр. Девня, но попаднах на тези коментари.
Според мен, в която и да било фирма когато нещата вървят добре, отсамосебе си не възникват негативни неща. За да се говорят толкова неща, означава, че тях ги има и има поне една главна персона която ги създава и поддържа защото има интерес., говоря за лошото лице на фирмата.
 Но най - е интересен за мен начинът на мислене както на собсвеника на фирмата, така и на управителите.  Не мога да си представя, че маса хора надигат глас, срещу управителя на фирмата, обвинявайки го в некадърност, кражби, разрушаване на фирмата, а собственика на самата фирма, да казва, ами аз не вярвам на анонимни хора и техните мнения.
Има едно нещо наречено народопсихология, дори има и книги на тази тема. И едно от нещата които казва тя е, че никой никога на 100 процента не знае какво мислят другите хора, но ако всички те имат еднакво мнение за дадено нещо, то означава, че е вярно в много голяма степен.
Тоест в над 50% от персонала в фирмата казват, че управителят "коли и беси" и заради него фирмата затъва, неправомерно са уволнявани хора, не имсе изплащат заплати и т.н А собственикът на фирмата си отстоява мнението "Не им вярвам аз на тия!"  По - сбъркана логика и държава, няма като, че ли от нашата.
Логика!
Сто човека Ви крещят, че къщата Ви гори. Крещят хората, та без глас остават, за да ви накарат да напуснете къщата и да спасите живота си. Но Вие си имате свое мнение! Дори и 1млн. души да ви крещяъ, че къщата гори, Вие ще си седите вътре... докато умрете в крайна сметка.
Аз мисля, че понякога собствениците на фирми целенасочено назначават некадърници за управители, смятайки, че по този начин, фирмата им няма да бъде по някакъв начин обсебена от самите тях, няма да има кражби или де да знам какво. Но логиката е тотално сбъркана.
А какво можеш да кажеш за човек, който си бил слагал бели и черни щори на прозорците в офиса и с помощта на които определял какво му е настроението за пред персонала!? Питайте някой психолог и ще Ви каже, че този човек, егоцентрик, наристична личност, с силно изразени комплекси. Тези хора тъсят внимание и показност "Вижте ме!"
За жалост, това е масово в България, ако беше едно или две места из България, те просто още в 1 ден на съществуването си щяха да разберат, че нямат място под това небе. Но какво да се прави. Някой ще търпят от няма и къде, а другите ще бягаме надалеко.
Затова знаещите и можещите, кадърните са в емиграция и са доволни, а тези които са тука.... не ми се говори!
Дали бих работил в фирмата. Да, от няма и къде, ако съм притиснат до стената, но неповече и от година. НЕ, не бих работил в тази фирма, защото явно там се работи само с "батко и братко".

извинявам се за дългия коментар.

От 3години съм във тази фирма,работил съм съвестно но такова нещо немога да приема.Отдържат ми пари за нафта-гориво без да съм пипнал дори и капчица.Всички колеги от Фирмата го знаят дори цяла Девня.Затова се принудих да напустна по собствено желание.Пожелавам на всички колеги успех защото във фирмата всичко е точно само трябва да се трудиш .Моите уважения кък Г-жа Лефтерова и Г-н Лефтеров.