МАРКАМ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

МАРКАМ ЕООД

Това е е наи-смотаната фирма в град Русе която някога съм работила.Със цялата си наглост и безочие ръководството остави работниците си без заплати за Коледа 2012.Шефа каза Които ми спомене Балкантекст ще го уволня защото не са ми платили, в джоба си имам 20 лв и с тях ще празнувам Коледа за Вас НЯМАМ ПАРИ. Да де ама не каза в банката колко пари има и на кои остров ще посрещне празниците тои и мама Маргаритка. ЖЕЛАЯ МУ ВЕСЕЛА КОЛЕДА С ПАРИТЕ КОИТО СМЕ МУ ИЗКАРАЛИ НИЕ ПЧЕЛИЧКИТЕ.

много страшни неща , вие плачете за проверка от Инспеция на труда и данъчните

Шие се на юруш, да излязат бройки и после нон-стоп се правят поправки, има рекламации. Работното време е неопределено, всеки момент може да те накарат да останеш, без да знаеш за колко часа, извънреден труд не се заплаща, а извънредно се работи изключително често, включително в съботите.
Хората се делят- на едни се дава по-платена работа, а на други никаква или недобре платена.
Поне транспорт се осигурява.

абсолютна лудница,интриганти и подводници без задръжки!Не спазват -работно време ,ако може там да спиш,че да има къде да веят задниците по европата а като доиде време да плащат те карат да се чувстваш виновен за това че ти плащат