Ultimatt LTD / Ултимат /img/frontend/nomap.png"

Ultimatt LTD / Ултимат

2 точки от 1 мнение

Zapla6taneto se bavi izkliu4itelno mnogo- do 1 mesec.Kogato zima6 300lv. i ti se zabavi zaplatata nqkolko sedmici e dosta.Nikoi ne moje da izkara pove4e ot 3 dni bez da qde.A smetkite???Moli6 se za nqkakvi pari4ki,za da ima6 kakvo da qde6.Nakup nikoga ne si gi zima6.6efat se darji dobre,no predvid usloviqta na trud i zapla6taneto,az ne nari4am tova uvajenie.Za kakvi privilegii stava duma?!Za sigurnostta da ne govorim-imali sme i dupki v osigurqvaneto.Svobodno vreme ima,za6toto se raboti predimno proletta-do kam july,kogato zapo4va sezona na moreto( 6iqt se matraci i obzavejdame s tqh hoteli).Posle idvame za po nqkolko 4asa da pravim edini4ni pora4ki,koito nikoga ne sa mnogo i zatova svobodno vreme ima.Razvitie nikakvo.Kolektiva,oba4e e gotin-mnogo inteligentni hora,koito po edna ili druga pri4ina sa tuk i ne namirat na4in da se razvivat drugade.I sega nai-vajnoto-ceha e ogromen-ne se otoplqva.Zimata se raboti s qke,rakavici i 6apki.Vatre e po-studeno,ot navan.Stra6na mrasotiq,mi6ki i pr. ot sorta.