Томеко Макет https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. М. Бобутинов, бл. 36&markers=София,ул. М. Бобутинов, бл. 36

Томеко Макет

Предното мнение се отнася за фирма ТОМЕКО ООД, която е на същия собственик.

Единственото хубаво нещо в тази фирма беше, че те хранят и не даваш пари за храна.
Работиш всеки ден по над 10 часа, като работния ден може да продължи до 15-16 часа ако си командировка, за което ти се дават 15 лв. и по някакви извънредни, които собствениците си ги даваха когато им скимне.Дори много пъти не ги и дават. На всеки две седмици даваш дежурство в събота и неделя, но всъщност се случва и по-често,защото винаги има някакви смени с други колеги.
Заплата я плащат горе долу редовно, но извънредните пари с месеци ги бавят. Задължават те да се прибираш с пълна кола и след това те карат да си плащаш за това ,че си се прибрал с нея, а през цялото време тръпнеш дали няма да я разбият, защото си материално-отговорно лице. Постоянно си търсят извинения как да не ти вдигнат заплатата, пък да не говорим, че ти дават бонус на празниците, но като си направиш сметка,става ясно ,че това са ти извънредните който си си изработил. В тази фирма много внимаваш с кой какво говориш, защото там са цялата рода на двамата шефа и не знаеш кой всъщност ти е шеф. Потенциала на фирмата е много голям и работата е динамична , но с това управление не си заслужава нервите и ядовете в семейството за нищожната заплата която дават.За тези които мислят да започнат там преценете ползите ,спрямо негативите.

Бих искал да изкажа некоректното отношение от „мениджмънта”на ф-ма Томеко ООД до всички служители в сервиза. Цари необратим хаос.... Думи не намирам.... Най- грозно впечатление прави една „скумрия”... Арогантно и безкрупулно поведение... Благодарен съм, че няма да стъпя във фирма Томеко ООД!!! Съветвам и всички Вас, които четете това. Имате ли желание проверете и се уверете сами!!! Селски мениджмънт и мантилитет!

Томеко ООД- некоретна фирма. Обучителен оериод половин нетна заплата след сключване на туд. договор разбираш реалната действителност. Блясък, отвътре мухъл....