Сенсо Трейд ООД /img/frontend/nomap.png"

Сенсо Трейд ООД

Всъщност "сенсо строй" и "сенсо трейд" са една и съща фирма с бургаска регистрация имат повече магазини в Бургаси един нана Слънчев бряг, в София също е един.
В София условията са лоши. Управителят също не е много читав. Магазина е лошо подреден. Наистина мебелите са доста некачествени-постояно се оплакват клиенти. Гледайте да не се лъжете и да работите в тази фирма. Аз лично вече си търся нова работа, а не работя от дълго време там.

работих в магазин на СЕНСО в Бургас. там е истински АД. не се лажете от обещания. едно обещават, а дават савсем друго.а ако се питате защо работят само млади хора там-отговорат е прост -ТЯХ НАИ-ЛЕСНО ГИ ЦАКАТ!!!

Фирмата си е ОК. Това че няколко уволнени индивида пускат, какво ли не по форумите не означава нищо. Заплатата ми е добра. Развивам се. Средата е подходяща. Екипа и управленческото ниво са любезни и отзивчиви. Разбиране има и от двете страни.

Наблюдения на един работник....

некоректен работодател ниски заплати без трудово правоотношение -склад

В тази фирма се работи много коректно.Работодателя е стриктен,усложлив и винаги разбиращ подчинението си.Заплащането е супер!Едва ли в друга фирма дават такава заплата.Ал лично сем много доволен!Желая им от сърце по-високи успехи!

Инфо за тази фирма?
Условия на труд, заплащане, екип...