Диавена ООД /img/frontend/nomap.png"

Диавена ООД

Текущото положение във фирмата - по обявите за работа пишат от 680 до 860 и нагоре. 680 да,но на повече не се надявайте. Освен това ваучерите за храна които дават,после ги удържат от заплатата. Също така столовото хранене се удържа по 1.50 лв на ден независимо дали ядеш или не, единствено администрацията и склададжиите имат право на избор. По принцип се работи на 5 дневна работна седмица,но ако се наложи да се работи в събота,не се дава и един лев отгоре за това че се работи извънредно.

БЯХ НА ИНТЕРВЮ ТАМ В "ДИВАНЕНА", В СКЛАД НА НЯКАКЪВ ДИСТРИБУТОР В гр.СТАМБОЛИЙСКИ, ПОПРИКАЗВАХМЕ СИ С НЯКАКВА ДАМА ЗА ТЪРГОВИЯТА ПРЕДИ-СЕГА И ОБЕЩА, ЧЕ ЩЕ СЕ ОБАДЯТ, ПОПИТАХ НАИСТИНА ЛИ ЩЕ ЗВЪННАТ КАКЪВТО И ДА Е ОТГОВОРА:ДА! КАЗА МИ ТЯ, НАШИТЕ ЧОВЕШКИ РЕСУРСИ СИ ВЪРШАТ ДОБРЕ РАБОТАТА!МИНА ПОВЕЧЕ ОТ СЕДМИЦА И НИЩО...ЗНАЕХ, ЧЕ НЯМА ДА ЗВЪННАТ, ЗАЩОТО СИ ПОИСКАХ СТАРТОВО 1000лв., А ТОВА Е НЕПОСИЛНО ЗА ТЯХ!БЕДНА ДУША ИЗЛЕЗЕ ТАЯ МОМА, КАТО ФИРМАТА...ДАЛИ Е МОМА???МАЙ ОТДАВНА НЕ ;-)))
ПИШЕТЕ ЕЙ, ТРЯБВА ДА ЗНАЯТ ТЕЗИ РОБОВЛАДЕЛЦИ, ЧЕ ВЕЧЕ НЯМА АБДАЛИ ДА ИМ БАЧКАТ ЗА ЦЪРНИ ОЧИ!ДАНО СЪМ БИЛ ПОЛЕЗЕН НА НЯКОЙ1ОЧАКВАМ СКОРО ПАК ОБЯВИ ЗА ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА "ДИВАНЕНА", ОПААА ДИАВЕНА ШПРОТИ...ПФУУУ...

Скъпи ми Колю съжалявам че по рано не ти писах-ти дрогиран ли си бил там?

нямям думи

Пак са публикували обява. Не ходете там, до време ще е защото ще се разочаровате. Типичен бизнес по български - с манипулации към клиентите, лошо качество на продукцията, експолатация на служителите и авторитарно отношение от ръководството. Служителя не се цени, организацията е слаба. Много лоша материална база.

не купувайте нищо от тях.хабите си парите

Току що си отворих консерва на въпросната фирма - риба тон с хлебарка-изводите оставям на вас..

В тази фирма хората нито вземат заплати ното имат възможност за професионално развитие. Заплатите са изключително малки и недостатъчни за многото работа, която изискват. Условията за работа за изклучително лоши, и от към хигиена и от към отношение от ръководството. ХОРА НЕ ПРАВЕТЕ ГРЕШКА ДА ЗАПОЧВАТЕ ТАМ РАБОТА, ЩЕ СЪЖАЛЯВАТЕ!!!

Еее, как така, нали и банкет ви направиха, юбилей чествахте ? Железчев се хвали по вестниците, нови производства, , а пласират ли се консервите наистина? А тая заплатата от 350лв и за секретарска не става.

Администрацията сме на по 350 лева,колега.И нищо коледно няма да има,шефа се е стиснал здраво.